Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2014-11-01 12:53:34
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2014-11-01 12:35:13
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 13:22:53
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 11:07:06
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 11:51:35
IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:58:17
IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi Päivitetty: 2014-11-01 11:41:10

P14,15,16 200m Perhosuint, Päivitetty: 2014-11-01 13:22:53
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Sergey Kuznetsov Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:08.32
2 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:17.51
3 Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:20.27
4 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:25.62
5 Joona Korhonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:27.16
6 Kustaa Yli-Äyhö Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.19
7 Lauri Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:28.73
8 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:30.78
9 Jaakko Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:31.50
10 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:36.57
11 Joonas Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:36.74
12 Pessi Länsirinne Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:36.91
13 Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:40.88
14 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.58
15 Roope Aro Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:42.05
16 Elmeri Ekström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:43.52

17 Arttu Heikkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:45.94
18 Roope Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:54.61
19 Oliver Keho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:56.94
20 Kalle Hepojoki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:59.01
21 Olli Aflecht Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:59.71
22 Tuomas Saraneva Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:03.53
- Taneli Juutinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi DSQ

P14,15,16 200m Perhosuint, Päivitetty: 2014-11-01 13:22:53
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Peik Lindberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:12.76
2 Allar Lihtsa Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:18.97
3 Joni Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:19.50
4 Aukusti Ylitervo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:19.55
5 Santeri Mettälä TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:19.62
6 Verneri Mattila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:20.36
7 Jasper Pullinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:20.52
8 Elias Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:22.68
9 Jaakko Siipola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:23.85
10 Rasmus Kujala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:23.92
11 Leevi Suhonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:24.74
12 Santeri Siurola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:27.49
13 Juho Kaikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:27.50
14 Otto Rannikko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:29.77
15 Anton Helin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:31.32
16 Elias Soukola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:33.70

17 Niko Somila Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:33.78
18 Jere Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:34.10
19 Aarne Sarkima Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:36.98
20 Miska Kurvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:38.20
21 Leevi Nuora Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:38.67
22 Jani-Markus Sula Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:39.06
23 Valtteri Lausala Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.79
24 Pyry Nurmilo TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:41.92
25 Verneri Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:42.21
26 Jesse Koskinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:49.10
27 Lauri Koskela Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.03
28 Tatu Paasikallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:59.92
29 Altti Ekorre Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:02.72

P14,15,16 200m Perhosuint, Päivitetty: 2014-11-01 13:22:53
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Werneri Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:10.53
2 Niko Mäkelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:12.25
3 Lauri Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:14.31
4 Juho Grönblom Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:14.56
5 Henrik Häkkinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:19.10
6 Waltteri Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:20.19
7 Jean-Mikael Avellán Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:23.73
8 Markus Äijälä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:25.03
9 Kim Tiainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:26.50
10 Teemu Vihervaara Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:26.62
11 Samu Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:27.96
12 Severi Lieto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:28.02
13 Lassi Ruohonen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.82
14 Tuomas Vainio Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:34.38
15 Joni Hemminki Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:36.14
16 Oskar Mäkelä Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:37.42

17 Samuel Heinonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:41.55
18 Saku Mäki-Ikola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:44.98
- Arttu Mäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Riku Ylikärppä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner