Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-02 19:34:05
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-02 19:20:23
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:41:43
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:57:25
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:09:59
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:14:38
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:35:43

4X100m P16 VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:41:43
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 HSS miehet 1 Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:30.06
2 Cetus 1 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:35.17
3 HSS miehet 2 Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:37.47
4 Vanders miehet [2002] Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:37.70
5 LaUS 1 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 3:39.65
6 VUS-VSS Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:39.68
7 TaTU Tampere ry TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 3:42.19
8 ÅSK 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:42.98
9 AUi miehet [2002] Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:44.72
10 UiTa 1 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 3:45.03
11 Oulun Uinti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:46.50
12 Cetus 2 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:46.91
13 SiWa miehet Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:55.59
14 LaUS 2 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 3:57.47
15 UiTa 3 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:02.69
16 Swim 1 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:03.45
17 SalU miehet [2002] Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:05.08
18 HSS miehet 3 Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:06.26
19 LrU pojat 1 Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 4:09.91
20 JoUS miehet [2002] Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 4:13.32
21 Gladius miehet [2002] Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:13.81
22 Swim 2 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:14.17
23 UiTa 4 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:16.14
24 ÅSF Herrar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:16.45
25 KuUS pojat 1 Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 4:18.32
26 Swim 3 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:27.15
27 UiTa 5 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:29.10
28 Vanders 2 Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:32.51
29 Swim 4 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:35.65
30 AUi miehet 2 Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:37.41
31 Häus 1 Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 4:44.60
- UiTa 2 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- SCR miehet [2002] Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner