Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-02 17:51:16
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-02 17:48:35
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:17:23
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:45:36
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:08:05
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 17:59:31
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:06:52

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:17:23
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Konsta Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.30
2 Kalle Pesälä Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.02
3 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.19
4 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.14
5 Aleksandr Logvin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.40
6 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.00
7 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.47
8 Veeti Salminen Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.08
9 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.28
10 Casper Kvist Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.93
11 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.81
12 Jani Ekman Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.87
13 Tomi Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.09
14 Weeti Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.56
15 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.65
16 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.79
17 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.24
18 Nico Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.28
19 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.46
20 Luka Hirvonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.87
21 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.24
22 Kasperi Miettinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.76
23 Julius Schroderus Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.79
24 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.85
25 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.90
26 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.14
27 Saku Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:34.48
28 Lasse Niemi Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.64
29 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.77
30 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.04
31 Ahti Halttunen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.42
32 Milo Bergman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.63
33 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.06
34 Herkko Haussalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.58
35 Onni Lehtimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.67
36 Onni Yrjälä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.77
37 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.15
38 Lassi Leppänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.29
39 Uuri Ranz Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.43
40 Måns Manelius Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.60
41 Julius Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.62
42 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.85
43 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.07
44 Santeri Holmberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.27
45 Aleksi Sinisalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.28
46 Niko Antman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.77
47 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:38.86
48 Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.77
49 Eetu Huuki Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.94
50 Ossi Vienamo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.19
51 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.29
52 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.60
53 Jooa Laiho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.66
54 Max Yli-Salomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.08
55 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.15
56 Elmeri Kaihua Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.59
57 Frans Sandblom Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.88
58 Linus Korin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.15
59 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.19
60 Anton Passoja Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:44.20
61 Eetu Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:44.84
62 Kalle Yli-Jama Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.89
63 Rasmus Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.01
64 Erik Kotanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.48
65 Miki Vierre TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:48.45
66 Elias Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.70
67 Emil Tirkkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.89
68 Mike Hongisto Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.91
69 Antto Koppinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:49.46
70 Riku Keskiaho Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.07
71 Nikolas Ruotsalo Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:53.91
72 Jean Väisänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.96
73 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:54.13
74 Áron Zautasvili Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:54.51
75 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.63
76 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:55.51
77 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:55.69
78 Ilari Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:57.23
79 Anton Ahonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:57.48
80 Matias Raittimo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:58.34
81 Eelis Juuti Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:58.73
82 Veeti Akkanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:58.89
83 Timofey Matveev Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:59.61
84 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 2:01.32
85 Erik Loukine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:01.44
86 Julius Jakkula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:03.16
87 Veeti Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 2:06.47
- Jesse Saarinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Leo Lana Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Arttu Tahvanainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Margo Murumäe Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:17:23
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.45
2 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.95
3 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.55
4 Eero Rautaporras Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:17.36
5 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.46
6 Samuel Halminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.32
7 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.68
8 Leo Währn Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.42
9 Serhat Kalin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.66
10 Joel Hassinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.20
11 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.48
12 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.11
13 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.15
14 Topias Tynjä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.04
15 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.54
16 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.94
17 Aleksanteri Nissinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.41
18 Daniel Kontula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.50
19 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.68
20 Lauri Siurua Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.86
20 Luka Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.86
22 Maksim Amosov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.95
22 Miika Nurminen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.95
24 Oliver Aalto-Hardy Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.05
25 Santeri Salonen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.07
26 Konsta Vainio Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.28
27 Eemil Reijonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.29
28 Tuomas Romsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.48
29 Joel Korte Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.87
30 Ivan Chupakhin Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:25.91
31 Juho Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.07
32 Teo Mattelmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.48
33 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:26.61
34 Roni Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.81
35 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.04
36 Aarni Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.12
37 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:27.47
38 Julius Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.55
39 Nikita Semach Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.00
40 Patrik Reiman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.06
41 Miko Virtanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:28.09
42 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:28.17
43 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.23
44 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.27
45 Riku Huuhka Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:28.32
46 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.41
47 Jimi Kurkikangas Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.88
48 Nuutti Vienonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.95
49 Mikhail Vilesov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:29.03
50 Elias Mikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.79
51 Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.25
52 Mio Heinola Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.28
53 Konsta Kohonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.42
54 Urho Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.86
55 Tiger Tran Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.90
56 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.93
57 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.10
58 Nardi Gabriel Orenshtein Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.20
59 Heikki Ianes Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.34
60 Artturi Väänänen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.49
61 Miska Sarkkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.63
62 Tuomas Mäkinen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.91
63 Alex Lehtola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.26
64 Adrian Kaslin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.27
65 Roy Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.99
66 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.00
67 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.16
68 Luukas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.59
69 Adam Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.52
70 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.21
71 Konsta Kauppinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:35.64
72 Emil Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.20
73 Max Allén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.37
74 Markus Popov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:36.55
75 Ilari Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.88
76 Kasper Kytö Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.00
77 Miro Järvinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.34
78 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.49
79 Tuomas Kallio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.71
80 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.78
81 Leevi Luoma Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:38.00
82 Niko Partanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.43
83 Aleksander Sibirtsev Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.49
84 Evan Mustonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.67
85 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.84
86 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:39.85
87 Henri Hietto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.13
88 Casper Häll Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:40.39
89 Elias Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.03
90 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:41.37
91 Eskil Halmelinna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.57
92 Sampo Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.70
93 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.85
94 Kasper Kainonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.35
95 Oscar Westerberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.42
96 Olli Surakka Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.49
97 Otto Tuominen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.50
98 Artem Haikara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.54
99 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.60
100 Alex Laitiainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:46.93
101 Anton Visulainen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.73
102 Pauli Rantatupa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.97
103 Anton Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:48.97
104 Aatu Mäkinen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:49.20
105 Aaro Ruuskanen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.29
106 Mihail Pavljuk Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:51.26
107 Severi Muje TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:54.56
108 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:56.23
109 Riku Forsberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:04.33
- Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Frans Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Eemeli Arnell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Markus Koskinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:17:23
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.61
2 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.68
3 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.75
4 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.28
5 Pavel Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.31
6 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.50
7 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.78
8 Cedric Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.85
9 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.12
10 Alexander Malyshkov Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.30
11 Miska Törmi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.54
12 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:14.60
13 Ukko-pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.94
14 Joona Saloniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:14.98
15 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.03
16 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.52
17 Vili Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.72
18 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.87
19 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:16.95
20 Santeri Ahinko Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.74
21 Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.96
22 Vilho Verronen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.26
23 Samuli Masalin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.46
24 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.53
25 Rasmus Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.57
26 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.71
27 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:20.32
28 Joona Pohjola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.66
28 Lucas Lönnblad Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.66
30 Jesse Lintusalo Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.48
31 Antte Säilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.55
32 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.32
33 Jere Heikkilä Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.26
34 Jan Byskov Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.29
35 Matti Nätti Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.42
36 Masih Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.50
37 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:23.73
38 Leo Liukonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:23.92
39 Lauri Huhtasalo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.99
40 Justus Holtari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.11
41 Aapo Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.51
42 Lauri Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:24.57
43 Sohneel Mandpe Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.81
44 Olli-pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:24.95
45 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:25.10
46 Joona Saarnio Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.83
47 Tommi Myllynen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.01
48 Matias Pikkala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.68
49 Hannes Helling Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.19
50 Jesse Anoschkin Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.44
51 Lassi Walden Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.53
52 Onni Pajumäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:27.64
53 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.90
54 Iliad Sioofy Khojine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:29.16
55 Einar Melin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.48
56 Einari Palmu Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.66
57 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.96
58 Rasmus Rauhala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.98
59 Alexander Nyman Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.34
60 Tatu Kivimäki Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:31.39
60 Joel Jokiaho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.39
62 Pyry Aspholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:32.00
63 Vinski Saarikallio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.47
64 Joona Kurppa TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.19
65 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:33.23
66 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.36
67 Simo Virtanen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:34.79
68 Leevi Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.09
69 Olli Alanko Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.10
70 Verner Lammassaari Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.82
71 Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.11
72 Sauli Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:37.76
73 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:37.77
74 Matias Laitila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.45
75 Jaska Schoenmakers Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.86
76 Alex Koskela Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.65
77 Aapo Koivuniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:42.83
78 Casper Leo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.00
79 Castor Trygg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:48.48
- Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Aleksi Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi DSQ
- Joonas Patrik Pylvänäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Weeti Virtanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ
- Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Miko Elonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Vi Thai Ngô Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Daniel Kabonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:17:23
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Marcus Forsel Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.89
2 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:06.04
3 Lassi Haimi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.43
4 Olli-pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.24
5 Sami Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.26
6 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.65
7 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.88
8 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.48
9 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:11.54
10 Lauri Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.58
11 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.70
12 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.94
13 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.04
14 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.07
15 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.36
16 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:12.48
17 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.49
18 Antti Oinonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:12.50
19 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.55
20 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.73
21 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:13.11
22 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.29
23 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.38
24 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.69
25 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.57
26 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.14
27 Aapo Huhti Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.26
28 Olli Paukola Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.20
29 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:17.57
30 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.96
31 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.30
32 Marat Kiiveri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.52
33 Hannes Olin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.87
34 Lucas Tepponen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.17
35 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.30
36 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:19.44
37 Joona Lehtonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.81
38 Lauri Cederberg Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.03
39 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.26
39 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.26
41 Elmo Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.27
42 Sakari Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:21.62
43 Janne Korhonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:21.72
44 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:22.44
45 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.52
46 Niko Akkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.19
47 Emil Saha Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.50
48 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.09
49 Antti Pesonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.12
50 Roni Hägen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.59
51 Eemeli Nylund Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:30.41
52 Oscar Taht Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.46
53 Joonatan Kuivalainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.04
54 Matias Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.25
55 Niko Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:51.05
- Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Johannes Laihorinne Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2018-11-02 18:17:23
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.57
2 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.78
3 Oskari Aalto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.07
4 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.90
5 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.25
6 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.36
7 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.02
8 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:07.10
9 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.91
10 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:08.32
11 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.71
12 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.90
13 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:09.85
14 Julius Nyberg Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.39
15 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.47
16 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:10.52
17 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.86
18 Henrik Siltari Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.99
19 Danila Shishinin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.41
20 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.90
21 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.92
22 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.10
23 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.72
24 Jerry Roine Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.97
25 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.21
26 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.26
27 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:13.97
28 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.66
29 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.84
30 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 1:15.30
31 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.41
32 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.00
33 Joakim Harjaks Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.98
34 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 1:18.99
35 Muhammed Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.20
36 Miro Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.26
37 Esa Hyrynkangas Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.91
38 Kirill Karppi Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.00
39 Jesse Lamminen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.89
40 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.90
41 Kalle Huttunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.81

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner