Tulokset IKM-karsinnat Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | LR IKM 2011 alkukilpailut ES1 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 12:24 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 11 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Lyydia Kalenius | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 41.38 | 1:25.50 | |||||
2 | Ella Aalto | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 43.26 | 1:28.99 | |||||
3 | Henni Kangas-Kärki | 2000 | Simmis Grani | 41.62 | 1:29.58 | |||||
4 | Ksenia Egorova | 2000 | ORCA Helsinki | 44.91 | 1:34.44 | |||||
5 | Erika Ketola | 2000 | Helsingfors Simsällskap | 45.03 | 1:34.93 | |||||
6 | Elina Öster | 2000 | Helsingfors Simsällskap | 46.43 | 1:37.17 | |||||
7 | Millie Kuusniemi-Fishwick | 2000 | Helsingfors Simsällskap | 48.37 | 1:39.84 | |||||
8 | Siiri Salokorpi | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 48.65 | 1:41.56 | |||||
9 | Samiira Al Ouatiq | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 48.34 | 1:42.18 | |||||
10 | Diana Belozjorova | 2000 | ORCA Helsinki | 47.99 | 1:42.31 | |||||
11 | Anna Luukka | 2000 | ORCA Helsinki | 48.37 | 1:42.32 | |||||
12 | Alexandra Kapanen | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 48.39 | 1:42.65 | |||||
13 | Roosa-Maria Tempakka | 2000 | Simmis Grani | 49.50 | 1:43.17 | |||||
14 | Nitta Rantanen | 2000 | Helsingfors Simsällskap | 49.87 | 1:43.53 | |||||
15 | Annika Hänninen | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 50.47 | 1:45.36 | |||||
16 | Myra Bengts | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 51.42 | 1:45.50 | |||||
17 | Helmi Haataja | 2000 | Simmis Grani | 51.80 | 1:47.08 | |||||
18 | Nadine Medarhri | 2000 | HTU Stadi | 51.59 | 1:48.07 | |||||
19 | Ronja Ryyti | 2000 | HTU Stadi | 52.73 | 1:49.44 | |||||
20 | Linnea Eklund | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 50.89 | 1:49.82 | |||||
21 | Sanna Tolvanen | 2000 | ORCA Helsinki | 52.82 | 1:52.33 | |||||
22 | Anni Widell | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 52.78 | 1:52.61 | |||||
23 | Helmi Koski | 2000 | ORCA Helsinki | 53.01 | 1:53.80 | |||||
24 | Sophia Lindeberg | 2000 | Helsingfors Simsällskap | 54.31 | 1:54.10 | |||||
25 | Gemma James | 2000 | Helsingfors Simsällskap | 53.79 | 1:55.77 | |||||
26 | Julia Kekkonen | 2000 | Helsingfors Simsällskap | 55.57 | 1:55.83 | |||||
27 | Lilli Rantanen | 2000 | HTU Stadi | 1:02.65 | 2:14.18 | |||||
- | Olivia Hyttinen | 2000 | Simmis Grani | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
- | Riina Lagerblom | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | DSQ | ||||||
SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään | ||||||||||
- | Viveka Vigell | 2000 | Uinti Espoo - Esbo Sim | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
- | Vivian Künnap | 2000 | Helsingfors Simsällskap | DSQ | ||||||
SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään | ||||||||||
Laji 9, T11,12 100m Rintauinti, Loppukilpailut 12 v |
T12 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, KaUS, 1:15,43 2007 |
T11 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 1:18,57 2004 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sohvi Nenonen | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 38.44 | 1:21.37 | |||||
2 | Sini Koivu | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 40.21 | 1:24.01 | |||||
3 | Vilma Havo | 1999 | Helsingfors Simsällskap | 40.31 | 1:25.07 | |||||
4 | Jatta Jyrämä | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 40.80 | 1:25.66 | |||||
5 | Pinja Sormunen | 1999 | Helsingfors Simsällskap | 41.35 | 1:28.53 | |||||
6 | Emilia Kokko | 1999 | ORCA Helsinki | 41.25 | 1:29.41 | |||||
7 | Fanny Nyström | 1999 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 45.32 | 1:34.99 | |||||
8 | Kia Karike | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 45.58 | 1:35.44 | |||||
9 | Vilma-Lotta Virtomaa | 1999 | Simmis Grani | 45.62 | 1:36.95 | |||||
10 | Alissa Eloranta | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 45.70 | 1:37.79 | |||||
11 | Helena Knaapi | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 48.21 | 1:40.14 | |||||
12 | Micaela Andersin | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 48.13 | 1:40.45 | |||||
13 | Ella Kajander | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 46.32 | 1:40.63 | |||||
14 | Meri Kallio | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 47.04 | 1:41.50 | |||||
15 | Hanna Krootila | 1999 | Helsingfors Simsällskap | 48.67 | 1:42.99 | |||||
16 | Elina Heino | 1999 | Simmis Grani | 48.97 | 1:43.22 | |||||
17 | Linda Mylly | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 48.48 | 1:43.55 | |||||
18 | Lena Niemi | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 48.46 | 1:44.92 | |||||
19 | Linnea Lammivaara | 1999 | Simmis Grani | 49.89 | 1:45.11 | |||||
20 | Jessika Lehtonen | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 49.96 | 1:45.45 | |||||
21 | Aili Nissilä | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 49.75 | 1:45.74 | |||||
22 | Saara Vesa | 1999 | ORCA Helsinki | 49.87 | 1:47.59 | |||||
23 | Anni-Kerttu Kotola | 1999 | Simmis Grani | 50.89 | 1:48.07 | |||||
24 | Klara Westerholm | 1999 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 49.86 | 1:48.10 | |||||
25 | Nelli Vasse | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 49.02 | 1:49.29 | |||||
26 | Piia Kaivola | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | 53.85 | 1:53.03 | |||||
27 | Ida Törnqvist | 1999 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 55.28 | 1:54.17 | |||||
28 | Matilda Lindfors | 1999 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 52.98 | 1:54.26 | |||||
- | Lotta Solala | 1999 | Uinti Espoo - Esbo Sim | DNS | ||||||
- | Sara Elo | 1999 | ORCA Helsinki | DNS | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.37 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 12:24 |