Results for IKM Keski-/Itä-Suomi aluekilpailu
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
19.11. Lauantaiaamu
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2011 alkukilpailut KIS | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lappeenranta | Tulostusaika | 10:40 | |||
Järjestäjä | LrU | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 11 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Essi Screy, RaisU, 1:01,59 2008 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Jenni Lampi | 2000 | 481 | 31.13 | 1:05.11 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
2 | Mari Hyvönen | 2000 | 325 | 35.00 | 1:14.16 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
3 | Alina Anttila | 2000 | 322 | 34.49 | 1:14.46 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
4 | Kirsi Salmela | 2000 | 284 | 36.45 | 1:17.58 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
5 | Ella Rautio | 2000 | 273 | 37.03 | 1:18.65 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
6 | Unna Sinivuori | 2000 | 251 | 38.26 | 1:20.88 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
7 | Niina Piipponen | 2000 | 240 | 39.75 | 1:22.04 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
8 | Heini Käkönen | 2000 | 234 | 39.47 | 1:22.76 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
9 | Martta Korhonen | 2000 | 221 | 38.60 | 1:24.31 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
- | Inna Tikkanen | 2000 | DNF | |||||||
Keuruun Toverit | ||||||||||
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 12 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Essi Screy, RaisU, 1:01,59 2008 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Iida-Elisa Launonen | 1999 | 482 | 31.59 | 1:05.05 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
2 | Laura Tukia | 1999 | 470 | 31.54 | 1:05.59 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
3 | Sonja Pentti | 1999 | 425 | 32.13 | 1:07.83 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
4 | Nelli Uusitalo | 1999 | 386 | 32.37 | 1:10.08 | |||||
Jämsänkosken Jyry | ||||||||||
5 | Maisa Matikainen | 1999 | 379 | 33.66 | 1:10.47 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
6 | Emma Pärnänen | 1999 | 364 | 33.51 | 1:11.41 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
7 | Sara Simola | 1999 | 361 | 33.95 | 1:11.63 | |||||
Mikkelin Uimaseura | ||||||||||
8 | Sofia Okuogume | 1999 | 328 | 35.61 | 1:14.00 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
9 | Anna Gukov | 1999 | 323 | 35.31 | 1:14.38 | |||||
Vuoksen Uimaseura | ||||||||||
10 | Rita Valkama | 1999 | 299 | 35.81 | 1:16.29 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
11 | Pauliina Siekkinen | 1999 | 297 | 37.24 | 1:16.43 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
12 | Emilia Leppänen | 1999 | 297 | 37.36 | 1:16.48 | |||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
13 | Minttu Laitinen | 1999 | 280 | 36.03 | 1:18.01 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
14 | Olivia Jokiniemi | 1999 | 262 | 37.48 | 1:19.67 | |||||
Kuopion Uimaseura | ||||||||||
15 | Sonja Kinnunen | 1999 | 247 | 37.58 | 1:21.25 | |||||
Lappeenrannan Kisa-Toverit | ||||||||||
16 | Anni Juvonen | 1999 | 247 | 38.36 | 1:21.32 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
17 | Johanna Pulkkinen | 1999 | 233 | 39.00 | 1:22.88 | |||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
18 | Miia Hirvonen | 1999 | 227 | 39.32 | 1:23.64 | |||||
Varkauden Uimarit | ||||||||||
19 | Pinja Partinen | 1999 | 177 | 42.59 | 1:30.84 | |||||
Joensuun Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Uimarit | Tulostusaika | 10:40 |