Tulokset Nokian Junnumestaruus-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Nokian Junnumestaruus-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 03 joulukuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Nokia | Tulostusaika | 16:52 | |||
Järjestäjä | Nokian Pyry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 03 joulukuu 2011 |
Laji 13, 100m PU T-10, 12, 14, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Mila Manner | 2001 | 262 | 39.40 | 1:26.04 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
2 | Camilla Tyven | 2001 | 178 | 44.70 | 1:37.79 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
3 | Saara Sojolin | 2001 | 173 | 45.23 | 1:38.89 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
4 | Anni Aro | 2001 | 148 | 46.10 | 1:43.98 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
5 | Nanette Wessman | 2001 | 126 | 47.43 | 1:49.70 | |||||
Porin Pyrintö | ||||||||||
Laji 13, 100m PU T-10, 12, 14, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Heini Hammar | 1999 | 342 | 35.13 | 1:18.72 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
2 | Emma-Lotta Tynkkynen | 1999 | 323 | 37.12 | 1:20.20 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
3 | Vilma Ryöti | 1999 | 303 | 37.71 | 1:21.95 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
4 | Annika Karinkanta | 2000 | 301 | 38.88 | 1:22.16 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
5 | Senja Saarteinen | 1999 | 282 | 37.96 | 1:23.90 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
6 | Inka Aaltonen | 1999 | 256 | 38.44 | 1:26.75 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
7 | Emmiina Rautiainen | 2000 | 206 | 42.35 | 1:33.19 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
8 | Hanna Rautiainen | 1999 | 197 | 41.95 | 1:34.61 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
9 | Tinka Markkinen | 2000 | 184 | 44.27 | 1:36.77 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
10 | Noora Kukkonen | 1999 | 182 | 45.04 | 1:37.22 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
11 | Sara Kurth | 2000 | 171 | 45.78 | 1:39.11 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
12 | Fanny Grönvall | 2000 | 166 | 47.24 | 1:40.11 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
13 | Lotta Hamdi | 1999 | 151 | 45.80 | 1:43.37 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
14 | Veera Santasalo | 1999 | 151 | 48.67 | 1:43.38 | |||||
Kankaanpään Uimarit | ||||||||||
15 | Aino Jussila | 2000 | 125 | 47.85 | 1:50.09 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
16 | Siiri Järvinen | 2000 | 125 | 50.68 | 1:50.10 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
17 | Ilse Harjunpää | 2000 | 69 | 1:02.82 | 2:13.94 | |||||
Uimaseura Kangasalan Kuohu | ||||||||||
Laji 13, 100m PU T-10, 12, 14, Loppukilpailut 13 - 14 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | ||||||||||
1 | Emma Männikkö | 1998 | 390 | 34.74 | 1:15.33 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
2 | Lumikki Lehtilä | 1998 | 351 | 35.94 | 1:18.02 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
3 | Roosa Tynkkynen | 1997 | 277 | 37.99 | 1:24.48 | |||||
Tampereen Työväen Uimarit | ||||||||||
4 | Iina Aro | 1998 | 248 | 39.79 | 1:27.67 | |||||
Nokian Pyry | ||||||||||
5 | Vilja Juvonen | 1998 | 191 | 43.48 | 1:35.53 | |||||
KOO-VEE | ||||||||||
6 | Noora Toivonen | 1998 | 166 | 44.65 | 1:40.07 | |||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 03 joulukuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Nokian Pyry | Tulostusaika | 16:52 |