Tulokset Speedo Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantai ilta
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:10 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 lokakuu 2011 |
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Salla Elovirta | 1997 | 588 | 27.75 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Johanna Vuorinen | 1996 | 579 | 27.89 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Mona Juppo | 1996 | 533 | 28.67 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
4 | Elizaveta Babarykina | 1996 | 521 | 28.89 | ||||||
Raduga | ||||||||||
5 | Anna Ihalainen | 1996 | 519 | 28.93 | ||||||
Porin Uimaseura | ||||||||||
5 | Emma Lehtola | 1997 | 519 | 28.93 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
7 | Vilma Venäläinen | 1996 | 509 | 29.12 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
8 | Rebecca Wahlstedt | 1997 | 498 | 29.33 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
9 | Reetta Schroderus | 1997 | 495 | 29.39 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
10 | Nea Virta | 1996 | 487 | 29.55 | ||||||
Koovee | ||||||||||
11 | Aleksia Halonen | 1996 | 481 | 29.67 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
12 | Anastasia Ivanova | 1996 | 451 | 30.31 | ||||||
Raduga | ||||||||||
13 | Anni Rajamäki | 1996 | 446 | 30.43 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
14 | Annika Laihonen | 1997 | 445 | 30.45 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
15 | Eveliina Perämäki | 1997 | 444 | 30.47 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
16 | Lotta Mäkinen | 1996 | 442 | 30.52 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
17 | Sonja Hailla | 1996 | 434 | 30.72 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
18 | Paula Autio | 1996 | 428 | 30.86 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
19 | Lotta Mielonen | 1996 | 424 | 30.94 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
20 | Ilona Rämä | 1997 | 407 | 31.37 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
21 | Veera Annala | 1996 | 406 | 31.41 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
22 | Riina Strengell | 1997 | 395 | 31.68 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
23 | Jemina Salo | 1997 | 392 | 31.77 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
24 | Iina Siren | 1997 | 387 | 31.90 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
25 | Laura Karppi | 1997 | 379 | 32.13 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
26 | Maija Hirvo | 1997 | 373 | 32.29 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | ||||||||||
27 | Ida Tahvanainen | 1997 | 372 | 32.32 | ||||||
Koovee | ||||||||||
28 | Satu Mäkinen | 1997 | 369 | 32.42 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
29 | Mia Tammelin | 1997 | 366 | 32.49 | ||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
30 | Maria Pitkänen | 1996 | 356 | 32.80 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
31 | Oona Keljo | 1996 | 355 | 32.84 | ||||||
Koovee | ||||||||||
32 | Roosa Hjelm | 1997 | 342 | 33.24 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
33 | Linda Paju | 1997 | 326 | 33.77 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
34 | Abigail Keighley | 1996 | 321 | 33.94 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
35 | Veera Penttilä | 1997 | 303 | 34.61 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
36 | Kristiina Pöysti | 1997 | 264 | 36.24 | ||||||
Koovee | ||||||||||
37 | Lea Ekblad | 1997 | 247 | 37.08 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
- | Elviira Salmi | 1996 | DSQ | |||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
- | Veera Nissilä | 1997 | DSQ | |||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Laji 16, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Laura Kurki | 1994 | 721 | 25.93 | ||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
2 | Riia Koskelainen | 1987 | 688 | 26.34 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
3 | Tessa Nurminen | 1994 | 678 | 26.47 | ||||||
Eura Swimming Team | ||||||||||
4 | Riikka Majander | 1984 | 638 | 27.01 | ||||||
Swimming Jyväskylä | ||||||||||
5 | Pia Saarela | 1994 | 594 | 27.66 | ||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
6 | Anni Hirvelä | 1995 | 589 | 27.73 | ||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
7 | Salla Autti | 1994 | 581 | 27.87 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
8 | Emma Karsila | 1992 | 579 | 27.90 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
9 | Nea Rinne | 1995 | 571 | 28.03 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
10 | Elizaveta Klimentiva | 1995 | 554 | 28.31 | ||||||
Raduga | ||||||||||
11 | Maria Ripatti | 1987 | 551 | 28.36 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
12 | Anastasia Kurdyukova | 1995 | 543 | 28.50 | ||||||
Raduga | ||||||||||
13 | Veera Venäläinen | 1995 | 538 | 28.59 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
14 | Ilona Repo | 1994 | 533 | 28.67 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
15 | Tiia Nieminen | 1994 | 524 | 28.83 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
16 | Krista Rekonen | 1989 | 524 | 28.84 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
17 | Henriikka Kemppinen | 1994 | 514 | 29.02 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
17 | Marie Hanhela | 1989 | 514 | 29.02 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
19 | Irene Paloposki | 1994 | 511 | 29.09 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
20 | Liubov Egorova | 1995 | 499 | 29.32 | ||||||
Raduga | ||||||||||
21 | Jenni Jussila | 1995 | 494 | 29.41 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
22 | Anu Ilander | 1968 | 475 | 29.79 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | ||||||||||
23 | Julia Hermans | 1990 | 472 | 29.87 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
24 | Sanna Salonen | 1995 | 450 | 30.35 | ||||||
Keravan Uimarit | ||||||||||
25 | Laura Siitonen | 1995 | 434 | 30.70 | ||||||
Koovee | ||||||||||
26 | Saana Jalava | 1992 | 428 | 30.86 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
27 | Erika Tuominen | 1995 | 420 | 31.05 | ||||||
Lappeenrannan Uimarit | ||||||||||
28 | Amira El-Bash | 1987 | 415 | 31.18 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
29 | Tiia Toivola | 1991 | 394 | 31.71 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
30 | Katarina Korpinen | 1993 | 391 | 31.80 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
31 | Julianne Varga | 1995 | 384 | 32.00 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
32 | Ida Sunnarborg | 1995 | 382 | 32.03 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
33 | Ina Rantanen | 1995 | 381 | 32.08 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
34 | Sofi Liinpää | 1995 | 371 | 32.35 | ||||||
Koovee | ||||||||||
35 | Eveliina Isoniemi | 1994 | 362 | 32.61 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
36 | Emilia Heino | 1994 | 327 | 33.74 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
37 | Sara Sohlman | 1995 | 324 | 33.84 | ||||||
Haminan Uimaseura | ||||||||||
38 | Rona Hjelmstad | 1993 | 299 | 34.78 | ||||||
SSK Skjetten Svømming | ||||||||||
- | Anna Seppälä | 1995 | DNS | |||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
- | Janniina Nikku | 1992 | DSQ | |||||||
Vantaan Vesikot | ||||||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.37 | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 19:10 |