Resultat för Alesimmarna KM 2023
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
KM
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inofficiella resultat |
|
Efter 1 av 1 heat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Skepplandahallen |
Arrangör: |
Alesimmarna |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 17 dec 2023 till den 17 dec 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 4x50m Frisim Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
AQU |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Skalman |
17 |
Föreningen Alesimmarna |
|
|
|
|
|
2:41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
Elin Klerfors |
16 |
|
|
|
|
31.99 |
|
|
|
|
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
Julia Andersson |
13 |
|
|
|
|
37.87 |
|
|
|
|
1:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
Molly Claesén |
10 |
|
|
|
|
59.11 |
|
|
|
|
2:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Källefjärd |
17 |
|
|
|
|
32.59 |
|
|
|
|
2:41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lilleskutt |
17 |
Föreningen Alesimmarna |
|
|
|
|
|
2:42.60 |
+1.04 |
|
|
|
|
Lucas Albano |
14 |
|
|
|
|
35.57 |
|
|
|
|
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yumiko Karlsson |
17 |
|
|
|
|
36.07 |
|
|
|
|
1:11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Albano |
8 |
|
|
|
|
59.40 |
|
|
|
|
2:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovro Jagnijic |
17 |
|
|
|
|
31.56 |
|
|
|
|
2:42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bamse |
17 |
Föreningen Alesimmarna |
|
|
|
|
|
2:47.83 |
+6.27 |
|
|
|
|
Elias Johansson |
14 |
|
|
|
|
34.47 |
|
|
|
|
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
Haley Claesén |
12 |
|
|
|
|
42.32 |
|
|
|
|
1:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Casper Konradsson |
8 |
|
|
|
|
1:01.81 |
|
|
|
|
2:18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Westman |
17 |
|
|
|
|
29.23 |
|
|
|
|
2:47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Stygga vargen |
17 |
Föreningen Alesimmarna |
|
|
|
|
|
2:51.13 |
+9.57 |
|
|
|
|
Julia Gustafsson |
17 |
|
|
|
|
38.47 |
|
|
|
|
38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edith Fredin Almqvist |
13 |
|
|
|
|
45.10 |
|
|
|
|
1:23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Lysholm |
11 |
|
|
|
|
53.51 |
|
|
|
|
2:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Bandelin |
15 |
|
|
|
|
34.05 |
|
|
|
|
2:51.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 1/1/0001 12:00:00 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-12-17 13:56:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Föreningen Alesimmarna |
|
|
|
|