2018-04-24   08:43:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset IKM Aluekilpailut 2011 - Keski/Itä

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Ikäkausimestaruusuinnit, KIS    Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  KuUS         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  18 kesäkuu 2011         
 
 
Laji 5, 200m SU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Lotta Upanne  1998    530  35.05  1:14.19  1:54.08    2:31.82   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Eveliina Vainio  1998    381          2:49.48   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Suvi Soljasalo  1998    345          2:55.18   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Jenna Rautio  1998    270          3:10.11   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Veera Hepojoki  1998    217          3:24.61   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
Laji 5, 200m SU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Rosa Sahlström  1997    410  37.35  1:19.95  2:03.98    2:45.47   
  Iisalmen Uimarit                   
                     
Ida Vuorela  1997    366  38.20  1:21.14  2:06.59    2:51.73   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Ina Rossi  1997    359  39.17  1:24.21  2:09.57    2:52.87   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
Elise Tuominen  1997    341  41.06  1:25.20  2:11.22    2:55.92   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Miia Parkkonen  1997    324          2:58.90   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Pinja Siikanen  1997              DNF   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
 
Laji 5, 200m SU T-13, 14, 15, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Vilma Ruotsalainen  1996    671  33.23  1:08.91  1:45.03    2:20.33   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Neea Turunen  1996    602  33.86  1:10.61  1:47.77    2:25.49   
  Lappeenrannan Uimarit                   
                     
Rosa Vainio  1996    583  35.21  1:12.09  1:49.60    2:27.06   
  Mikkelin Uimaseura                   
                     
Carita Luukkanen  1996    555  34.38  1:11.52  1:50.22    2:29.50   
  Vuoksen Uimaseura                   
                     
Susanne Frondelius  1996    514  35.53  1:14.07  1:53.98    2:33.38   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Veera Ollikainen  1996    484  35.26  1:14.54  1:55.67    2:36.50   
  Keuruun Toverit                   
                     
Maria Penttinen  1996    290  42.85  1:28.75  2:17.34    3:05.57   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  18 kesäkuu 2011 
Lisenssinhaltija: Kuopion Uimaseura  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare