Results for Lohi Uinnit
Below are all results from the competition shown by session.
Jakso 2 Sunnuntai
Tulokset Laji 27 (Loppukilpailut) - Pelkistetty |
Kilpailu | Lohi-uinnit | Tulostuspäivämäärä | 29 toukokuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Oulu | Tulostusaika | 11:34 | |||
Järjestäjä | Oulun Lohet | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 toukokuu 2011 |
Laji 27, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | Tornion Uimaseura | 45.06 | ||||||
2 | Veera Leinonen | 2000 | Kemin Työväen Uimarit | 47.49 | ||||||
3 | Katriina Korpi | 2000 | Oulun Lohet | 47.61 | ||||||
4 | Annika Turpeinen | 2000 | Haukiputaan Heitto | 48.72 | ||||||
5 | Iida Kunnari | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 49.68 | ||||||
6 | Mari Hekkala | 2000 | Oulun Uimaseura | 49.85 | ||||||
7 | Hyvönen Mari | 2000 | Kuopion Uimaseura | 50.43 | ||||||
8 | Ella Takalo | 2000 | Kempeleen Pyrintö | 50.51 | ||||||
9 | Anni Niemistö | 2001 | Kemijärven Kaiku | 50.55 | ||||||
10 | Henna Haipus | 2001 | Oulun Uimarit 73 | 52.97 | ||||||
11 | Olga Heikkinen | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 54.48 | ||||||
12 | Maija Pospiech | 2000 | Oulun Uimaseura | 54.53 | ||||||
13 | Ida Sirniö | 2001 | Oulun Uimarit 73 | 54.84 | ||||||
14 | Milla Kortetjärvi | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 54.89 | ||||||
15 | Susanna Palojärvi | 2001 | Oulun Uimarit 73 | 54.95 | ||||||
16 | Ada Niskala | 2000 | Swimming Club Rovaniemi | 55.48 | ||||||
17 | Nelle Ojakippola | 2001 | Vieskan Uimarit | 55.84 | ||||||
18 | Marleena Potila | 2000 | Oulun Lohet | 55.95 | ||||||
19 | Heta Järvenpää | 2001 | Haapajärven Kiilat | 56.47 | ||||||
20 | Suvi Kurth | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 57.04 | ||||||
21 | Liisa Ryhänen | 2002 | Iisalmen Uimarit | 57.36 | ||||||
22 | Silja Vilmilä | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 57.69 | ||||||
23 | Inka Nikupeteri | 2001 | Oulun Uimarit 73 | 57.84 | ||||||
24 | Noora Moilanen | 2001 | Kempeleen Pyrintö | 59.46 | ||||||
25 | Jenni Kangas | 2000 | Haukiputaan Heitto | 59.67 | ||||||
26 | Jenna Korkeamäki | 2001 | Kemin Työväen Uimarit | 59.71 | ||||||
27 | Eveliina Holappa | 2000 | Oulun Uimaseura | 59.96 | ||||||
28 | Saana Juutinen | 2001 | Oulun Lohet | 1:00.20 | ||||||
29 | Anna-Krista Neuvonen | 2000 | Oulun Uimaseura | 1:01.01 | ||||||
30 | Kaisa-Maria Kujala | 2000 | Nivalan Saukot | 1:01.52 | ||||||
31 | Roosa Kärkkäinen | 2003 | Oulun Lohet | 1:02.25 | ||||||
32 | Taru Poutiainen | 2001 | Oulun Lohet | 1:03.66 | ||||||
33 | Almiina Ketola | 2001 | Swimming Club Rovaniemi | 1:03.77 | ||||||
34 | Amalia Siekkinen | 2002 | Oulun Lohet | 1:04.68 | ||||||
35 | Senni Keisu | 2001 | Oulun Lohet | 1:04.92 | ||||||
36 | Hanna Fält | 2001 | Oulun Lohet | 1:05.47 | ||||||
37 | Essi Lievetmursu | 2001 | Oulun Uimaseura | 1:05.70 | ||||||
38 | Emma Pajuluoma | 2001 | Oulun Lohet | 1:06.53 | ||||||
39 | Sini-Maria Fingerroos | 2000 | Oulun Uimarit 73 | 1:06.84 | ||||||
40 | Nita Poutiainen | 2003 | Oulun Lohet | 1:09.89 | ||||||
- | Fanni Heikkinen | 2001 | Swimming Club Vuokatti | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
- | Isa Vehkaoja | 2002 | Oulun Uimarit 73 | DSQ | ||||||
SW 7.4 Lähdön / käännöksen jälkeen ylimääräinen käsiveto sukelluksissa | ||||||||||
- | Melina Myllyaho | 2001 | Oulun Uimarit 73 | DSQ | ||||||
SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään | ||||||||||
- | Riikka Huttula | 2001 | Oulun Lohet | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 29 toukokuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat | Tulostusaika | 11:34 |