2018-08-20   15:01:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  13:40   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 toukokuu 2011         
 
 
Laji 5, 50m RU T-8, 10, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Raakel Bärlund  2001              47.85   
  Lahden Uimaseura                   
Alisa Airaksinen  2001              48.22   
  Tampereen Uimaseura                   
Helena Paavola  2001              48.43   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Mia Pentti  2002              49.13   
  Swimming Jyväskylä                   
Saara Sojolin  2001              50.07   
  Tampereen Uimaseura                   
Anni Eloranta  2001              50.18   
  Swimming Team Riksu                   
Jenny Kareinen  2002              52.53   
  Keravan Uimarit                   
Milja Rantala  2001              52.71   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Mathilda Kalenius  2002              52.77   
  Kouvolan Uimarit                   
10  Kaisa Hakkarainen  2001              52.79   
  Nokian Pyry                   
11  Minea Bogdanoff  2001              52.85   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
12  Anna Rantanen  2001              53.07   
  Tampereen Uimaseura                   
13  Camilla Tyven  2001              54.10   
  Nokian Pyry                   
14  Nelle Ojakippola  2001              54.44   
  Vieskan Uimarit                   
15  Annika Ljunggren  2002              54.64   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
16  Lotta Rantakare  2001              55.07   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
17  Saara Svahn  2001              55.26   
  Jämsänkosken Ilves                   
18  Noora Leppänen  2001              55.41   
  Swimming Jyväskylä                   
19  Sara Löytökorpi  2001              55.50   
  Kankaanpään Uimarit                   
20  Sanni Valdolin  2001              55.60   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
21  Sini Silvennoinen  2002              55.79   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
22  Katariina Rautiainen  2002              56.14   
  Tampereen Uimaseura                   
22  Säde Lahtinen  2001              56.14   
  Keravan Uimarit                   
24  Mila Manner  2001              56.20   
  Nokian Pyry                   
25  Silja Valariutta  2001              57.45   
  Valkeakosken Uimaseura                   
26  Maija Nurminen  2002              57.59   
  Valkeakosken Uimaseura                   
27  Suvianna Havia  2001              57.95   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
28  Riina Koskinen  2001              58.23   
  Swimming Jyväskylä                   
29  Anna Vira  2002              59.21   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
30  Hilla Nieminen  2001              59.77   
  Koovee                   
31  Sanna Peltonen  2002              59.90   
  Tampereen Uimaseura                   
32  Veera Paukku  2001              1:00.89   
  Nokian Pyry                   
33  Emma von Dickoff  2002              1:00.90   
  Koovee                   
34  Vilma Virtanen  2002              1:02.14   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
35  Vivian Heräjärvi  2001              1:02.36   
  Jämsänkosken Ilves                   
36  Ellamari Lehtimäki  2001              1:03.03   
  Kankaanpään Uimarit                   
37  Peppi Palokangas  2002              1:03.43   
  Swimming Jyväskylä                   
38  Paula Vimpeli  2001              1:04.95   
  Koovee                   
39  Olga Koskinen  2002              1:05.59   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
40  Nora Kosonen  2001              1:05.76   
  Tampereen Uimaseura                   
41  Säde Kotiniitty  2001              1:06.13   
  Tampereen Uimaseura                   
42  Reetta Kuusisto  2002              1:07.01   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
43  Katariina Niemi  2002              1:08.00   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
44  Kastehelmi Sinisalo  2001              1:09.21   
  Koovee                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner