2018-08-20   14:57:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  21:44   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 toukokuu 2011         
 
 
Laji 20, 400m VU P-13, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Niklas Reunanen  1998      1:09.86  2:28.55  3:47.98    5:00.80   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
Leevi Kinnunen  1998      1:13.61  2:32.01  3:49.24    5:02.33   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Peik Lindberg  1999      1:12.82  2:31.00  3:50.18    5:04.68   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Jami Kuosmanen  1998      1:13.44  2:33.75  3:54.02    5:12.43   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Eemeli Jussila  1998      1:11.72  2:32.32  3:54.95    5:15.19   
  Koovee                   
                     
Sami Orenius  1998      1:15.70  2:38.16  3:59.33    5:16.32   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Werneri Koskinen  1998      1:15.67  2:36.64  3:56.72    5:18.45   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Sakari Karppinen  1998      1:17.45  2:44.16  4:08.10    5:28.72   
  Raision Urheilijat                   
                     
Jerri Pinomäki  1998      1:19.11  2:43.46  4:08.74    5:31.34   
  Raision Urheilijat                   
                     
10  Nemo Laiho  1998      1:16.86  2:42.84  4:10.44    5:33.75   
  Raision Urheilijat                   
                     
11  Verneri Kaarlenkaski  1999      1:19.87  2:46.17  4:14.06    5:38.05   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
12  Tuukka Mökkönen  1998      1:20.45  2:47.57  4:15.53    5:38.55   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
13  Rami Rissanen  1999      1:19.33  2:47.16  4:16.14    5:39.98   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
14  Atte Somero  1999      1:19.76  2:48.02  4:16.16    5:43.23   
  Lahden Uimaseura                   
                     
15  Jere Honkamäki  1998      1:21.45  2:50.00  4:20.18    5:45.78   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
16  Joona Ingelin  1998      1:21.06  2:51.94  4:23.79    5:50.70   
  Koovee                   
                     
17  Samu Kallio  1998      1:25.33  2:56.32  4:28.50    5:55.49   
  Raision Urheilijat                   
                     
18  Iiro Seppä  1999      1:23.64  2:53.98  4:26.93    5:56.15   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
19  Iiro Helminen  1998      1:27.38  3:02.41  4:39.27    6:15.12   
  Lahden Uimaseura                   
                     
20  Jussi Jalava  1999      1:27.23  3:05.86  4:43.02    6:15.23   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
21  Iivari Salila  1999      1:34.20  3:13.19  4:49.49    6:21.13   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
22  Arttu Kiho  1999      1:29.18  3:07.90  4:46.34    6:21.73   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
23  Andrei Durmanov  1999      1:27.02  3:05.66  4:44.81    6:22.04   
  Lahden Uimaseura                   
                     
24  Santeri Kaasinen  1999      1:20.73  2:49.94  4:28.37    6:24.22   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
25  Otto Kallama  1999      1:28.41  3:07.79  4:52.11    6:26.60   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
26  Kim Tiainen  1998      1:32.78  3:14.58  4:53.22    6:26.61   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
27  Henri Nurmi  1998      1:31.11  3:13.21  4:57.61    6:39.93   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
28  Tatu Paasikallio  1999      1:30.49  3:15.97  5:00.75    6:42.31   
  Nokian Pyry                   
                     
29  Henri Kaatiala  1998      1:39.67  3:28.42  5:18.02    7:00.90   
  Koovee                   
                     
30  Oskari Valkonen  1999      1:44.08  3:35.67  5:27.13    7:09.39   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
31  Matti Koskinen  1998      1:38.92  3:30.14  5:22.24    7:09.98   
  Koovee                   
                     
32  Tommy Iivanainen  2000      1:46.51  3:43.24  5:40.86    7:32.65   
  Vaajakosken Uimaseura                   
                     
33  Mikko Seilonen  1998      1:50.36  3:58.04  6:04.66    8:10.28   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
Alex Nieminen  1999              DNF   
  Lahden Uimaseura                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  21:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner