2018-06-20   19:04:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:15   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 toukokuu 2011         
 
 
Laji 2, 50m VU P-8, 10, Loppukilpailut 8 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Akseli Hakala  2003              45.73   
  Koovee                   
Ilmari Aura  2003              46.73   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Tatu Hapuoja  2003              48.25   
  Koovee                   
Eemil Karuveha  2003              53.08   
  Tampereen Uimaseura                   
Simo Mäensivu  2003              55.05   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Robert Ridal  2003              1:00.07   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Teemu Nurminen  2003              1:05.41   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
 
Laji 2, 50m VU P-8, 10, Loppukilpailut 9 - 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Firas El-Idi  2001              34.96   
  Lahden Uimaseura                   
Joona Lehtonen  2001              36.08   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Tatu Hörkkö  2001              37.96   
  Tampereen Uimaseura                   
Tuomas Seppänen  2001              39.41   
  Swimming Jyväskylä                   
Elmo Kallio  2001              39.78   
  Lahden Uimaseura                   
Atte-Mikael Ahonpää  2001              40.03   
  Tampereen Uimaseura                   
Oskari Herpola  2001              40.11   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Frans Bärlund  2001              41.02   
  Koovee                   
Aarni Miettinen  2001              41.86   
  Tampereen Uimaseura                   
10  Aapo Puikkonen  2001              41.87   
  Tampereen Uimaseura                   
11  Timi Torkkel  2001              41.91   
  Swimming Team Riksu                   
12  Akseli Ylikoski  2002              42.00   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
13  Jaakko Reinonen  2001              42.08   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
14  Jiri Järvinen  2001              42.38   
  Swimming Jyväskylä                   
15  Eemil Pynnönen  2001              43.66   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
16  Atte Jokinen  2001              43.91   
  Varkauden Uimarit                   
17  Justus Hilaja  2002              44.41   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
18  Riku Leino  2001              44.59   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
19  Petr Pankratov  2002              45.21   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
20  Juuso Kankkunen  2001              45.49   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
21  Sampo Soininen  2002              46.60   
  Swimming Jyväskylä                   
22  Aleksi Veckman  2001              47.99   
  Swimming Jyväskylä                   
23  Jaani Berg  2002              48.98   
  Valkeakosken Uimaseura                   
24  Jerri Niinijärvi  2002              49.23   
  Swimming Jyväskylä                   
25  Jesper Lietzen  2002              49.47   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
26  Kirka Virtanen  2002              49.55   
  Koovee                   
27  Pirkka Perkola  2001              50.44   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
28  Viktor Leinonen  2001              50.59   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
29  Jere Broman  2002              51.74   
  Nokian Pyry                   
30  Mikael Silen  2001              52.89   
  Koovee                   
31  Hugo Enroth  2001              54.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
32  Eero Ala-Karvia  2001              57.89   
  Koovee                   
33  Miska Birkstedt  2002              58.04   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
34  Konsta Kaasalainen  2001              1:02.79   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner