2018-08-20   14:58:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  18:37   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 toukokuu 2011         
 
 
Laji 15, 100m PU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Selma Soininen  1999      37.55        1:19.39   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Emilia Potkonen  1998      38.35        1:19.42   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Salla Puhtimäki  1998      36.72        1:20.24   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
Merina Suoranta  1999      35.63        1:20.76   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Salla Jokio  1998      36.01        1:21.20   
  Vieskan Uimarit                   
                     
Melek Ayarci  1999      36.35        1:21.91   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Suvi Huhtanen  1999      36.22        1:22.66   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Sanni Ikonen  1998      38.47        1:22.93   
  Lahden Uimaseura                   
                     
Aada Kuiri  1999      36.21        1:23.77   
  Lahden Uimaseura                   
                     
10  Emma Männikkö  1998      37.79        1:24.09   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
11  Tea Österlund  1998      39.80        1:25.52   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
12  Erika Lahtinen  1998      38.66        1:25.84   
  Koovee                   
                     
13  Iida-Maria Rantanen  1998      39.82        1:27.47   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
14  Ninni Luoma  1998      39.77        1:27.97   
  Koovee                   
                     
15  Anniina Potkonen  1998      41.28        1:28.75   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
16  Senja Saarteinen  1999      37.43        1:29.03   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
17  Ronja Järvinen  1998      40.09        1:30.56   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
18  Ella Rantamäki  1998      40.40        1:31.23   
  Porin Pyrintö                   
                     
19  Ada Alajääskö  1998      43.33        1:32.73   
  Nokian Pyry                   
                     
20  Ella Nieminen  1998      42.33        1:33.05   
  Koovee                   
                     
21  Emma Pärnänen  1999      44.35        1:35.47   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
22  Iiris Miettinen  1999      43.32        1:35.95   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
23  Inka Aaltonen  1999      44.19        1:36.15   
  Koovee                   
                     
24  Irene Ruuskanen  1999      44.10        1:37.37   
  Raision Urheilijat                   
                     
25  Rita Valkama  1999      45.52        1:39.16   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
26  Milla Koivuluoma  1999      43.71        1:40.13   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
27  Heini Käkönen  2000      46.49        1:41.73   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
28  Milla Kulmala  1998      44.00        1:43.13   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
29  Sofia Lindfors  1999      47.51        1:45.47   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
30  Saana Isola  1999      48.70        1:45.57   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
31  Veera Kalenius  1998      49.29        1:46.33   
  Kouvolan Uimarit                   
                     
32  Noora Toivonen  1998      47.08        1:47.70   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
33  Roosa Kalliovalkama  1999      50.55        1:49.98   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
34  Annika Saksala  1999      51.13        1:51.03   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
35  Essi Kujala  1999      52.99        1:51.12   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
                     
36  Elina Valliaro  1999      54.06        1:59.00   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
37  Vilma Keto  1999      58.57        2:05.95   
  Porin Pyrintö                   
                     
38  Juulia Löytökorpi  1999      59.94        2:09.41   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
Veera Santasalo  1999              DSQ   
  Kankaanpään Uimarit                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 15, 100m PU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Emilia Lahtinen  1996      33.33        1:11.39   
  Koovee                   
                     
Henni Huhtamo  1997      34.59        1:15.82   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Ida Tahvanainen  1997      36.34        1:18.94   
  Koovee                   
                     
Emma Elimäki  1996      36.85        1:20.14   
  Koovee                   
                     
Ida Palenius  1996      36.24        1:21.94   
  Porin Pyrintö                   
                     
Jasmin Juhala  1997      38.05        1:22.64   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Rosalinda Vainio  1997      39.15        1:26.03   
  Porin Pyrintö                   
                     
Tiina Soukka  1996      38.37        1:26.18   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Iina Siren  1997      40.12        1:26.98   
  Keravan Uimarit                   
                     
10  Matleena Kolu  1997      39.00        1:27.36   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
                     
11  Nora Iso-Kungas  1996      39.24        1:27.46   
  Koovee                   
                     
12  Elsa Warinowski  1997      41.97        1:28.87   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
13  Kati Kemppi  1997      39.51        1:29.83   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
14  Roosa Hyypiä  1997      40.40        1:32.16   
  Koovee                   
                     
15  Julia Vaahtera  1996      41.51        1:34.27   
  Porin Pyrintö                   
                     
16  Inka Sinivuori  1997      43.75        1:34.42   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
17  Nina Lehto  1996      44.75        1:36.05   
  Keravan Uimarit                   
                     
18  Veera Laine  1997      45.44        1:37.71   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
19  Annika Vieraankivi  1997      46.84        1:38.77   
  Vesihelmen Uimaseura                   
                     
20  Ida-Maria Alajääskö  1996      45.98        1:39.66   
  Nokian Pyry                   
                     
21  Kristiina Pöysti  1997      47.15        1:42.34   
  Koovee                   
                     
22  Sara Kiho  1997      47.96        1:45.38   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
23  Alisa Niemelä  1997      54.58        1:52.75   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
 
Laji 15, 100m PU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 16 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Henna Luukkonen  1995      33.86        1:13.36   
  Varkauden Uimarit                   
                     
Natalia Wilkins  1994      34.28        1:15.93   
  Koovee                   
                     
Katariina Tynkkynen  1994      34.91        1:17.65   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Julianne Varga  1995      37.10        1:23.15   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Ira Rintalahti  1994      41.16        1:37.79   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Anette Seilonen  1995      48.47        1:41.78   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  18:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner