2018-06-23   21:42:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Särkänniemiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Särkänniemi-uinnit    Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:03   
  Järjestäjä  Koovee         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  14 toukokuu 2011         
 
 
Laji 10, 50m SU P-9, 11, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Akseli Hakala  2003              50.16   
  Koovee                   
Tatu Hapuoja  2003              51.75   
  Koovee                   
Otto Ollila  2002              53.00   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Jerri Niinijärvi  2002              54.03   
  Swimming Jyväskylä                   
Justus Hilaja  2002              54.17   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Sampo Soininen  2002              54.24   
  Swimming Jyväskylä                   
Jesper Lietzen  2002              55.99   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Miska Birkstedt  2002              56.52   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Eemil Karuveha  2003              56.58   
  Tampereen Uimaseura                   
10  Akseli Ylikoski  2002              56.79   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
11  Jere Broman  2002              57.64   
  Nokian Pyry                   
12  Kirka Virtanen  2002              59.10   
  Koovee                   
13  Simo Mäensivu  2003              1:01.29   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
14  Ilmari Aura  2003              1:03.04   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
15  Teemu Nurminen  2003              1:07.73   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
16  Robert Ridal  2003              1:10.38   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
 
Laji 10, 50m SU P-9, 11, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jami Heinilä  2000              37.00   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Antti Hakkarainen  2000              39.00   
  Tampereen Uimaseura                   
Walentin Koskinen  2000              43.05   
  Tampereen Uimaseura                   
Joona Korhonen  2000              43.86   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
Elias Ketoja  2000              44.41   
  Koovee                   
Roope Aro  2000              45.17   
  Nokian Pyry                   
Olli Aflecht  2000              45.71   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
Tuomas Haataja  2000              45.78   
  Nokian Pyry                   
Lauri Helin  2000              45.97   
  Keravan Uimarit                   
10  Tatu Hörkkö  2001              46.03   
  Tampereen Uimaseura                   
11  Tatu Korhonen  2000              46.17   
  Tampereen Uimaseura                   
12  Juho Alajääskö  2000              46.68   
  Nokian Pyry                   
13  Vilho Laukkarinen  2000              46.97   
  Swimming Jyväskylä                   
14  Lauri Törmä  2000              47.03   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
15  Jakob Sievers  2000              47.10   
  Koovee                   
16  Eelis Soini  2000              47.57   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
17  Niklas Konttinen  2001              47.67   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
18  Arttu Heikkinen  2000              47.86   
  Koovee                   
19  Jiri Järvinen  2001              47.96   
  Swimming Jyväskylä                   
20  Atte-Mikael Ahonpää  2001              48.09   
  Tampereen Uimaseura                   
21  Tuomas Ylipelkonen  2000              48.20   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
22  Jasper Jokinen  2000              48.48   
  Tampereen Uimaseura                   
23  Tino Kaijanniemi  2000              49.08   
  Koovee                   
23  Veeti Raivio  2000              49.08   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
25  Joona Tikka  2000              49.12   
  Swimming Jyväskylä                   
26  Joona Saine  2000              49.17   
  Rauman Uimaseura                   
27  Lauri Elomaa  2000              49.20   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
28  Anttoni Koivulehto  2000              49.50   
  Koovee                   
29  Aarni Miettinen  2001              49.97   
  Tampereen Uimaseura                   
30  Miko Järviö  2000              50.21   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
31  Janne Syväri  2000              50.29   
  Koovee                   
32  Eemil Pynnönen  2001              50.63   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
33  Aapo Puikkonen  2001              50.70   
  Tampereen Uimaseura                   
34  Waltteri Tiitola  2000              51.10   
  Tampereen Uimaseura                   
35  Tomi Forma  2000              51.16   
  Porin Pyrintö                   
36  Jaakko Kuusisto  2000              51.42   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
37  Frans Bärlund  2001              52.01   
  Koovee                   
38  Sami Peltonen  2001              52.02   
  Tampereen Uimaseura                   
39  Sampo Kärkkäinen  2000              52.11   
  Nokian Pyry                   
40  Nicke Virkkunen  2000              52.47   
  Porin Pyrintö                   
41  Viktor Leinonen  2001              52.84   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
42  Olli Huhtanen  2000              52.86   
  Tampereen Uimaseura                   
43  Elmeri Helenius  2000              52.97   
  Koovee                   
44  Pirkka Perkola  2001              53.57   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
45  Janne Juven  2001              54.02   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
46  Juuso Kankkunen  2001              54.06   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
47  Ville Immonen  2000              54.16   
  Varkauden Uimarit                   
48  Oskari Herpola  2001              54.52   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
49  Kalle Kiviniemi  2000              54.75   
  Nokian Pyry                   
50  Pauli Koivuniemi  2000              55.43   
  Nokian Pyry                   
51  Aare Kiviranta  2000              57.83   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
52  Riku Leino  2001              58.11   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu                   
53  Antti Pykäläinen  2000              58.42   
  Nokian Pyry                   
54  Atte Jokinen  2001              1:01.31   
  Varkauden Uimarit                   
55  Hugo Enroth  2001              1:09.74   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  14 toukokuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner