2018-05-20   15:49:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset RiUS -uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  RiUS - Uinnit 19.3.2011    Tulostuspäivämäärä  19 maaliskuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Riihimäki    Tulostusaika  13:58   
  Järjestäjä  RiUS Riihimäen Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  19 maaliskuu 2011         
 
 
Laji 8, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Noora Visto  1998  Riihimäen Uimaseura    1:07.46  2:22.67  3:39.17    4:56.07   
Noora Tuovinen  1998  Riihimäen Uimaseura    1:18.29  2:43.19  4:07.11    5:29.15   
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  Tampereen Työväen Uimarit    1:18.87  2:44.55  4:07.93    5:30.55   
Katariina Pihkamäki  1998  Riihimäen Uimaseura    1:19.70  2:45.38  4:10.08    5:31.83   
Mona Kunnas  1998  Tampereen Työväen Uimarit    1:18.72  2:43.96  4:09.31    5:33.55   
Oona Punkkinen  1998  Voikkaan Viesti    1:26.46  2:58.71  4:31.13    5:59.46   
Kaisa Vulli  1999  Tampereen Työväen Uimarit    1:21.50  2:51.91  4:26.23    6:01.28   
Tuuli Vuorentausta  1998  Voikkaan Viesti    1:26.23  2:59.70  4:32.05    6:03.12   
Veera Partamies  2000  Octopus Lohja    1:27.15  2:59.90  4:33.52    6:03.24   
10  Noora Poutanen  1999  Tampereen Työväen Uimarit    1:28.15  3:05.01  4:42.55    6:14.85   
11  Emma Hällfors  1998  Tampereen Työväen Uimarit    1:28.25  3:05.99  4:45.38    6:25.31   
12  Veronica Wahlstedt  2000  Simmis Grani    1:27.68  3:05.83  4:47.55    6:27.51   
13  Meri-Tuulia Lehtonen  1998  Tampereen Työväen Uimarit    1:29.78  3:11.98  4:57.11    6:38.25   
                     
 
Laji 8, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 2011 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Elina Brandes  1993  Riihimäen Uimaseura    1:05.94  2:15.72  3:26.47    4:38.37   
Ruusa Jumppanen  1995  Hyvinkään Uimaseura    1:06.95  2:19.45  3:33.71    4:45.79   
Roosa Tynkkynen  1997  Tampereen Työväen Uimarit    1:15.89  2:40.72  4:05.04    5:27.03   
Oona Järvinen  1996  Tampereen Työväen Uimarit    1:20.23  2:47.26  4:15.23    5:42.58   
Ida-Maria Nyyssönen  1996  Voikkaan Viesti    1:20.23  2:50.22  4:20.59    5:50.18   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  19 maaliskuu 2011 
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura  Tulostusaika  13:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare