Results for Vantaa Junior Meet 2011
Below are all results from the competition shown by session.
La aamu klo 10.00
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Vantaa Junior Meet 5.-6.3.2011 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
11:00 |
|
|
Järjestäjä |
SiWa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 maaliskuu 2011 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m PU T-13,15,17, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tiia Turunen |
1998 |
|
410 |
35.03 |
1:18.59 |
2:05.47 |
|
2:49.16 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Noora Visto |
1998 |
|
394 |
36.44 |
1:19.83 |
2:06.04 |
|
2:51.34 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Roosa Nieminen |
1999 |
|
337 |
36.34 |
1:19.56 |
2:09.85 |
|
3:00.56 |
|
|
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ida Kankare |
1998 |
|
317 |
39.68 |
1:26.04 |
2:15.90 |
|
3:04.32 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Hertta Pieniniemi |
1998 |
|
206 |
45.13 |
1:38.56 |
2:36.06 |
|
3:32.73 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Noora Tuovinen |
1998 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m PU T-13,15,17, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Yvonne Tollander |
1997 |
|
522 |
34.31 |
1:14.55 |
1:54.64 |
|
2:36.05 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Neea Turunen |
1996 |
|
467 |
33.08 |
1:12.14 |
1:56.35 |
|
2:41.89 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Senna Mäki |
1997 |
|
457 |
34.13 |
1:14.15 |
1:58.04 |
|
2:43.09 |
|
|
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Julia Mökkönen |
1996 |
|
439 |
35.24 |
1:17.63 |
2:01.10 |
|
2:45.31 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Viivi Iivari |
1997 |
|
427 |
36.49 |
1:20.90 |
2:02.95 |
|
2:46.85 |
|
|
Nurmijärven Kunto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Rebecca Wahlstedt |
1997 |
|
349 |
38.44 |
1:23.49 |
2:10.95 |
|
2:58.49 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Aino Ettilä |
1997 |
|
323 |
39.53 |
1:25.20 |
2:14.08 |
|
3:03.15 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Marianne Pihkamäki |
1996 |
|
315 |
35.05 |
1:19.35 |
2:10.74 |
|
3:04.57 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Claudia Åvist |
1997 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 200m PU T-13,15,17, Loppukilpailut 16 - 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Inka-Liisa Puttonen |
1995 |
|
553 |
32.99 |
1:11.99 |
1:53.25 |
|
2:33.03 |
|
|
Mikkelin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nina Salminen |
1995 |
|
528 |
35.01 |
1:14.42 |
1:55.31 |
|
2:35.46 |
|
|
Orca Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Janita Bergbom |
1995 |
|
453 |
35.51 |
1:15.59 |
1:58.81 |
|
2:43.55 |
|
|
Nurmijärven Kunto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Roosa Parikka |
1994 |
|
398 |
35.23 |
1:16.61 |
2:03.41 |
|
2:50.80 |
|
|
Octopus Lohja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Marietta Kuivanen |
1995 |
|
374 |
36.10 |
1:19.63 |
2:06.82 |
|
2:54.35 |
|
|
Orca Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 |
Tulostuspäivämäärä |
05 maaliskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
11:00 |
|