2018-05-25   06:52:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo-Meet 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Speedo-lauantai

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo-meet 2011    Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  12:00   
  Järjestäjä  TaTU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 tammikuu 2011         
 
 
Laji 4, 200m RU T 13-15, N, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kamilla Ryöti  1996    505  38.59  1:22.39  2:08.67    2:55.92   
  Nokian Pyry                   
                     
Hanna Hammar  1998    463  41.03  1:26.58  2:15.33    3:01.08   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Emilia Potkonen  1998    403  43.29  1:31.63  2:20.90    3:09.73   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Jenica Niinijärvi  1996    392  41.93  1:31.15  2:21.09    3:11.50   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Ida Tahvanainen  1997    378  44.82  1:34.90  2:25.92    3:13.87   
  KOO-VEE                   
                     
Laura Mattila  1998    356  44.91  1:35.74  2:27.56    3:17.63   
  KOO-VEE                   
                     
Minna Porentola  1996    353  43.70  1:35.11  2:28.35    3:18.24   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Emma Elimäki  1996    346  44.99  1:36.04  2:28.50    3:19.53   
  KOO-VEE                   
                     
Annika Laihonen  1997    343  45.21  1:36.45  2:28.19    3:20.18   
  Nummelan Kisaajat                   
                     
10  Ninni Luoma  1998    342  46.48  1:37.73  2:30.95    3:20.45   
  KOO-VEE                   
                     
11  Veera Elimäki  1996    335  46.11  1:36.05  2:30.87    3:21.72   
  KOO-VEE                   
                     
12  Erika Lahtinen  1998    317  47.09  1:41.09  2:33.94    3:25.46   
  KOO-VEE                   
                     
13  Oona Keljo  1996    317  46.68  1:37.67  2:32.71    3:25.59   
  KOO-VEE                   
                     
14  Milla Kulmala  1998    313  46.92  1:39.97  2:33.10    3:26.45   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
15  Iida-Maria Rantanen  1998    303  46.75  1:38.80  2:35.19    3:28.67   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
16  Emma Isomäki  1998    302  48.06  1:39.40  2:34.35    3:28.82   
  Porin Uimaseura                   
                     
17  Kristiina Pöysti  1997    280  49.89  1:44.21  2:40.24    3:34.06   
  KOO-VEE                   
                     
18  Meri-Tuulia Lehtonen  1998    275  47.13  1:43.40  2:40.26    3:35.37   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
19  Linnea Niemelä  1997    273  48.14  1:42.74  2:38.83    3:36.12   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
20  Laura Aaltonen  1998    268  48.47  1:44.08  2:41.65    3:37.30   
  Porin Uimaseura                   
                     
21  Kati Kemppi  1997    268  47.71  1:43.69  2:39.91    3:37.32   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
22  Tea Österlund  1998    267  49.34  1:44.51  2:44.67    3:37.64   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
23  Iina Aro  1998    264  49.37  1:43.90  2:42.82    3:38.39   
  Nokian Pyry                   
                     
24  Iiris Harjunpää  1997    263  48.72  1:46.06  2:42.59    3:38.63   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
25  Juuli Koskinen  1998    258  49.10  1:45.08  2:41.25    3:40.17   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
26  Noora Toivonen  1998    240  50.66  1:49.65  2:47.94    3:45.51   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
27  Marjo Hämäläinen  1998    233  49.28  1:47.94  2:48.64    3:47.65   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
28  Kirsi Jokelainen  1997    222  51.73  1:50.55  2:52.02    3:51.58   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
29  Mirva Toivio  1998    200  56.74  1:57.62  3:00.56    3:59.51   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
30  Maria Roiko-Jokela  1998    199  53.93  1:56.44  2:58.53    4:00.11   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
31  Tiia Hallikainen  1997    196  57.21  1:57.31  3:01.37    4:01.10   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Jenna Rautio  1998              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
Johanna Vilmunen  1998              DSQ   
  KOO-VEE                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 4, 200m RU T 13-15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heidi Lepistö  1992    580  37.72  1:20.45  2:03.93    2:48.06   
  Salon Uimarit                   
                     
Milla Ahonen  1994    532  37.89  1:21.88  2:06.59    2:52.90   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Kaisa Mäki  1993    467  39.76  1:24.99  2:13.30    3:00.62   
  Nokian Pyry                   
                     
Eveliina Manninen  1993    466  40.80  1:25.88  2:14.71    3:00.75   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Anna Hurtta  1993    419  40.41  1:27.55  2:16.72    3:07.20   
  Salon Uimarit                   
                     
Anu Ahokas  1994    411  40.91  1:29.48  2:18.95    3:08.40   
  KOO-VEE                   
                     
Sofi Liinpää  1995    363  43.25  1:33.66  2:25.30    3:16.48   
  KOO-VEE                   
                     
Harriet Lindfors  1993    356  41.75  1:32.35  2:24.92    3:17.76   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
Satu Pulkkinen  1995    321  45.98  1:38.00  2:31.63    3:24.64   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
10  Laura Siitonen  1995    295  46.65  1:39.62  2:35.68    3:30.40   
  KOO-VEE                   
                     
11  Neea Oksanen  1995    261  47.52  1:44.06  2:42.14    3:39.23   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
12  Anette Seilonen  1995    210  53.92  1:53.92  2:55.51    3:55.57   
  Kankaanpään Uimarit                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  12:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner