2018-08-19   10:15:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo-Meet 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Speedo-lauantai

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo-meet 2011    Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  11:35   
  Järjestäjä  TaTU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 tammikuu 2011         
 
 
Laji 3, 200m RU P 14-16, M, Loppukilpailut 14 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Eetu Piiroinen  1995    465  37.60  1:19.49  2:02.20    2:44.34   
  Simmis Grani                   
                     
Marko Kaakkolammi  1996    443  36.17  1:18.65  2:03.37    2:47.06   
  Nokian Pyry                   
                     
Jalmari Kunnari  1995    434  37.29  1:21.30  2:05.57    2:48.12   
  Helsingfors Simsällskap                   
                     
Rami Marttila  1995    431  38.67  1:20.92  2:05.61    2:48.59   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
Matias Helekorpi  1995    414  38.58  1:23.14  2:07.87    2:50.80   
  Simmis Grani                   
                     
Noah Badji  1996    385  37.25  1:20.91  2:06.99    2:54.93   
  KOO-VEE                   
                     
Samuli Suominen  1997    349  40.31  1:27.10  2:13.78    3:00.83   
  Porin Uimaseura                   
                     
Elias Päivinen  1997    343  42.92  1:30.45  2:15.77    3:01.86   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
Kristian Lindfors  1995    329  40.05  1:26.48  2:14.89    3:04.36   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
                     
10  Roni Lahtinen  1997    296  41.07  1:28.02  2:18.12    3:10.96   
  Porin Uimaseura                   
                     
11  Topi-Matti Ritala  1996    293  43.49  1:30.82  2:22.68    3:11.76   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
12  Pauli Kukkonen  1997    258  44.90  1:33.91  2:28.68    3:19.97   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
13  Matti Lampi  1997    257  43.78  1:34.62  2:26.44    3:20.33   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
14  Aake Nyrhinen  1997    236  47.47  1:39.46  2:33.37    3:25.98   
  Porin Uimaseura                   
                     
15  Artturi Kaarlenkaski  1997    219  48.49  1:41.57  2:37.75    3:31.30   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
16  Juuso Seppä  1997    198  49.36  1:43.69  2:42.49    3:38.28   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
17  Juho Salminen  1997    191  48.32  1:43.52  2:43.38    3:41.00   
  Tampereen Uimaseura                   
                     
 
Laji 3, 200m RU P 14-16, M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Matti Mattsson  1993    725  30.91  1:05.95  1:42.87    2:21.69   
  Porin Uimaseura                   
                     
Miko Kinnunen  1992    524  35.30  1:15.25  1:56.66    2:37.89   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Niko-Pekka Lindholm  1994    513  35.68  1:15.37  1:57.51    2:39.01   
  Tuusulan Uimaseura                   
                     
Wiljam Leinonen  1992    379  36.13  1:18.29  2:06.58    2:55.96   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
                     
Janne Orava  1994    360  39.10  1:24.45  2:10.78    2:58.93   
  KOO-VEE                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  11:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner