2018-08-20   13:05:27
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo-Meet 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Speedo-lauantai

Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo-meet 2011    Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  15:46   
  Järjestäjä  TaTU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 tammikuu 2011         
 
 
Laji 16, 50m RU T-11, -15, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jenni Lampi  2000    287          45.18   
  Swimming Jyväskylä                   
Amanda Saari  2000    252          47.16   
  Kangasalan Urheilijat 68                   
Unna Sinivuori  2000    228          48.75   
  Swimming Jyväskylä                   
Maria Vesterbacka  2000    218          49.55   
  KOO-VEE                   
Ella Lumio  2000    215          49.75   
  KOO-VEE                   
Nelli Toivonen  2000    201          50.89   
  Tampereen Uimaseura                   
Niina Roiko-Jokela  2001    200          50.96   
  Swimming Jyväskylä                   
Emmiina Rautiainen  2000    197          51.25   
  Tampereen Uimaseura                   
Heini Käkönen  2000    194          51.48   
  Swimming Jyväskylä                   
10  Sanni Lampi  2001    190          51.80   
  Swimming Jyväskylä                   
11  Fiia Salminen  2000    187          52.08   
  Tampereen Uimaseura                   
12  Niina Piipponen  2000    180          52.75   
  Swimming Jyväskylä                   
13  Noora Kolu  2001    171          53.66   
  Jämsänkosken Ilves                   
14  Noora Leppänen  2001    169          53.87   
  Swimming Jyväskylä                   
15  Mia Pentti  2002    162          54.65   
  Swimming Jyväskylä                   
16  Sini Tuominen  2000    157          55.19   
  KOO-VEE                   
17  Rosanna Reini  2001    154          55.61   
  KOO-VEE                   
18  Saara Svahn  2001    152          55.90   
  Jämsänkosken Ilves                   
19  Riina Koskinen  2001    149          56.27   
  Swimming Jyväskylä                   
20  Tiia Rimmi  2001    134          58.27   
  Swimming Jyväskylä                   
21  Aino Jussila  2000    119          1:00.51   
  KOO-VEE                   
22  Pauliina Kulman  2000    118          1:00.75   
  KOO-VEE                   
23  Julie Wiik  2002    111          1:02.05   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Aurora Suojanen  2002              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
  SW 7.1 Uintiliikkeet väärässä järjestyksessä               
Milja Mettinen  2000              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
  SW 7.4 Uidessa käsiveto-potkujakso sukelluksissa               
Roosa Oja  2000              DSQ   
  KOO-VEE                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
 
Laji 16, 50m RU T-11, -15, N, Loppukilpailut 12 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ida Ijäs  1996    491          37.77   
  Oulun Uimaseura                   
Hanna Hammar  1998    485          37.94   
  Tampereen Uimaseura                   
Anni Rajamäki  1996    473          38.25   
  Tampereen Uimaseura                   
Elviira Salmi  1996    460          38.61   
  Vantaan Vesikot                   
Elli Ylinen  1996    426          39.59   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Emilia Potkonen  1998    383          41.05   
  Tampereen Uimaseura                   
Minna Porentola  1996    379          41.17   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Alma Lumio  1999    364          41.75   
  KOO-VEE                   
Milja Miettinen  1996    363          41.77   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
10  Jenna Väänänen  1996    337          42.83   
  Porin Uimaseura                   
11  Milla Kulmala  1998    331          43.10   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
12  Roosa Still  1996    321          43.52   
  Oulun Uimaseura                   
13  Oona Keljo  1996    320          43.57   
  KOO-VEE                   
14  Laura Mattila  1998    317          43.69   
  KOO-VEE                   
15  Kaisa Vulli  1999    308          44.14   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
16  Sonja Pentti  1999    306          44.23   
  Swimming Jyväskylä                   
17  Emilia Leppänen  1999    275          45.80   
  Swimming Jyväskylä                   
18  Ida Vuorela  1997    273          45.91   
  Swimming Jyväskylä                   
19  Kirsi Jokelainen  1997    272          45.99   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
20  Anniina Potkonen  1998    270          46.11   
  Tampereen Uimaseura                   
21  Selma Soininen  1999    264          46.43   
  Swimming Jyväskylä                   
22  Nea Kuosmanen  1996    262          46.57   
  Swimming Jyväskylä                   
23  Mari Kausiala  1997    259          46.77   
  Nokian Pyry                   
24  Juuli Koskinen  1998    258          46.80   
  Swimming Jyväskylä                   
25  Noora Toivonen  1998    256          46.94   
  Tampereen Uimaseura                   
26  Emma-Lotta Tynkkynen  1999    255          46.98   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
27  Roosa Tynkkynen  1997    254          47.06   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
28  Emma Pärnänen  1999    248          47.45   
  Swimming Jyväskylä                   
29  Nora Ijäs  1999    245          47.62   
  Oulun Uimaseura                   
30  Noora Poutanen  1999    238          48.07   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
31  Maria Penttinen  1996    236          48.23   
  Swimming Jyväskylä                   
32  Enni Määttä  1999    235          48.31   
  KOO-VEE                   
33  Rita Valkama  1999    234          48.39   
  Swimming Jyväskylä                   
34  Weiran Li  1999    231          48.54   
  KOO-VEE                   
35  Vilma Ryöti  1999    227          48.83   
  Nokian Pyry                   
36  Susanna Suominen  1999    217          49.62   
  Porin Uimaseura                   
37  Anna Arikainen  1998    208          50.26   
  Swimming Jyväskylä                   
38  Lotta Rosenlöf  1999    207          50.35   
  KOO-VEE                   
39  Nea-Lotta Lehtonen  1999    189          51.95   
  KOO-VEE                   
40  Jenni Kinnunen  1999    181          52.64   
  KOO-VEE                   
41  Hanna Rautiainen  1999    180          52.74   
  KOO-VEE                   
42  Maria Roiko-Jokela  1998    180          52.75   
  Swimming Jyväskylä                   
43  Pauliina Siekkinen  1999    179          52.86   
  Swimming Jyväskylä                   
44  Emmi Masti  1999    170          53.78   
  KOO-VEE                   
45  Mirva Toivio  1998    168          53.98   
  Swimming Jyväskylä                   
46  Iida Kulman  1998    155          55.42   
  KOO-VEE                   
47  Sakra Oittinen  1999    149          56.18   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
48  Nette Halt  1999    139          57.54   
  Swimming Jyväskylä                   
49  Terhi Soukka  1998    135          58.04   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
50  Inka Aaltonen  1999    133          58.44   
  KOO-VEE                   
Kirsi Rodima  1998              DSQ   
  KOO-VEE                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Noora Ropponen  1999              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 7.4 Uidessa käsiveto-potkujakso sukelluksissa               
Roosa Svahn  1996              DSQ   
  Jämsänkosken Ilves                   
  SW 7.1 Uintiliikkeet väärässä järjestyksessä               
 
Laji 16, 50m RU T-11, -15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Heidi Lepistö  1992    598          35.38   
  Salon Uimarit                   
Erika Parviainen  1995    488          37.85   
  Helsingfors Simsällskap                   
Eveliina Manninen  1993    464          38.48   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Anna Hurtta  1993    440          39.18   
  Salon Uimarit                   
Julianne Varga  1995    411          40.08   
  Tampereen Uimaseura                   
Jaana Tornivaara  1993    408          40.18   
  Tuusulan Uimaseura                   
Kamilla Nissinen  1995    383          41.03   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Fanny Toivio  1992    380          41.14   
  Nokian Pyry                   
Natalia Wilkins  1994    378          41.23   
  KOO-VEE                   
10  Emilia Lähteenmäki  1995    374          41.35   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
11  Noora Huovinen  1994    331          43.08   
  Järvenpään Uintiklubi                   
12  Satu Pulkkinen  1995    309          44.10   
  Swimming Jyväskylä                   
13  Jenna Laitinen  1994    285          45.27   
  Porin Pyrintö                   
14  Neea Oksanen  1995    278          45.68   
  Swimming Jyväskylä                   
15  Anette Seilonen  1995    185          52.34   
  Kankaanpään Uimarit                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner