2018-08-19   10:15:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo-Meet 2011

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Speedo-lauantai

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Speedo-meet 2011    Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  13:57   
  Järjestäjä  TaTU         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 tammikuu 2011         
 
 
Laji 11, 50m PU P-12,-16, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Valtteri Väisänen  1999    172          40.32   
  Kankaanpään Uimarit                   
Rami Rissanen  1999    152          42.02   
  Kankaanpään Uimarit                   
Leevi Lehti  2000    123          45.06   
  Porin Uimaseura                   
Eetu Honkonen  2000    119          45.56   
  Swimming Jyväskylä                   
Aapo Eerola  1999    119          45.57   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Santeri Kaasinen  1999    113          46.42   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Joona Lehtonen  2001    107          47.18   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Väinö Kilpeläinen  1999    103          47.86   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Pyry Nurmilo  1999    97          48.75   
  KOO-VEE                   
10  Kevin Lokkila  1999    97          48.86   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
11  Elias Ketoja  2000    78          52.41   
  KOO-VEE                   
12  Tino Kaijanniemi  2000    76          52.89   
  KOO-VEE                   
13  Frans Bärlund  2001    47          1:02.07   
  KOO-VEE                   
Janne Syväri  2000              DSQ   
  KOO-VEE                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Keigo Tuomi  1999              DSQ   
  Porin Uimaseura                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Oskar Thewlis  1999              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
  SW 8.2 Käsien palautus veden alla               
 
Laji 11, 50m PU P-12,-16, M, Loppukilpailut 13 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tony Eriksson  1995    561          27.19   
  Järvenpään Uintiklubi                   
Saku Knuutila  1995    453          29.20   
  KOO-VEE                   
Jarl-Otto Siikasmaa  1996    426          29.80   
  Tampereen Uimaseura                   
Farhan Abbas-Hashimi  1996    408          30.25   
  Swimming Jyväskylä                   
Juho Järvinen  1995    363          31.45   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Juho Aalto  1995    322          32.73   
  Tuusulan Uimaseura                   
Miika Tolvanen  1996    310          33.13   
  Swimming Jyväskylä                   
Elias Päivinen  1997    301          33.47   
  Swimming Jyväskylä                   
Danila Dobrzhanskiy  1998    278          34.37   
  Swimming Jyväskylä                   
10  Veikka Orenius  1995    274          34.52   
  Swimming Jyväskylä                   
11  Pauli Kukkonen  1997    223          37.00   
  Tampereen Uimaseura                   
12  Sami Orenius  1998    173          40.23   
  Swimming Jyväskylä                   
13  Eemeli Jussila  1998    168          40.64   
  KOO-VEE                   
14  Joona Ingelin  1998    158          41.50   
  KOO-VEE                   
15  Tuomas Vainio  1998    102          48.02   
  Swimming Jyväskylä                   
16  Pyry Kurkinen  1998    98          48.62   
  Swimming Jyväskylä                   
17  Matias Auvinen  1998    94          49.34   
  Swimming Jyväskylä                   
18  Matti Koskinen  1998    69          54.75   
  KOO-VEE                   
Deny Belaic  1998              DSQ   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Henri Kaatiala  1998              DSQ   
  KOO-VEE                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Kim Tiainen  1998              DSQ   
  Swimming Jyväskylä                   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
 
Laji 11, 50m PU P-12,-16, M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Kallinen  1989    638          26.05   
  Swimming Jyväskylä                   
Ari-Pekka Liukkonen  1989    619          26.32   
  Swimming Jyväskylä                   
Niklas Hanhela  1992    588          26.78   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
Toni Kurkinen  1989    582          26.87   
  Swimming Jyväskylä                   
Teemu Ahtiainen  1994    535          27.63   
  Vantaan Vesikot                   
Matias Vulli  1994    529          27.73   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
Jonne Koski  1994    520          27.90   
  Pihlava Työväen Urheilijat                   
Teemu Viitanen  1992    519          27.91   
  Nokian Pyry                   
Jarkko Mursu  1992    514          28.01   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
10  Kasperi Norismaa  1990    503          28.21   
  Swimming Jyväskylä                   
11  Roope Kulmala  1990    499          28.27   
  KOO-VEE                   
12  Matti Mattsson  1993    466          28.93   
  Porin Uimaseura                   
13  Ilmari Varjokorpi  1994    457          29.12   
  Simmis Hyvinge-Hyvinkää                   
14  Eetu Suomalainen  1989    457          29.13   
  Swimming Jyväskylä                   
15  Juho Viitala  1991    449          29.29   
  KOO-VEE                   
16  Lassi Kotiniemi  1992    445          29.37   
  Friitalan Yritys                   
17  Riku Tuomala  1994    441          29.47   
  Tampereen Uimaseura                   
18  Aleksi Saarinen  1994    437          29.55   
  Hämeenlinnan Uimaseura                   
19  Antti Ylönen  1993    432          29.66   
  Porin Uimaseura                   
20  Matias Tuominen  1992    428          29.76   
  Tampereen Työväen Uimarit                   
21  Tino Liljavirta  1992    417          30.03   
  Järvenpään Uintiklubi                   
22  Rasmus Hautala  1994    384          30.85   
  Swimming Jyväskylä                   
23  Samuli Pellinen  1994    378          31.02   
  Swimming Jyväskylä                   
24  Timo Stolt  1994    354          31.70   
  Tuusulan Uimaseura                   
25  Valtteri Vainio  1994    276          34.45   
  Swimming Jyväskylä                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.26  Tulostuspäivämäärä  15 tammikuu 2011 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  13:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner