Results for Joulukarkelot
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Lauantai
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Myyrmäki |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
11 12 2021 - 11 12 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Perhosuinti P-13, P-16, M 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
+0.83 |
317 |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.74 |
(+1.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
301 |
1:11.22 |
+1.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.01 |
(-2.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lauri Rantsi |
2008 |
Vanders |
+0.74 |
286 |
1:12.51 |
+2.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.68 |
(-11.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leo Tuomainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
282 |
1:12.86 |
+2.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.65 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Severi Tammihovi |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:13.38 |
+3.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.39 |
(-0.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Samuli Liikamaa |
2008 |
Vanders |
+0.74 |
262 |
1:14.66 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kivi Kontinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
257 |
1:15.09 |
+5.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.68 |
(-3.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nico Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
+0.78 |
235 |
1:17.40 |
+7.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.98 |
(-5.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ukko-Pekka Tuomainen |
2008 |
Vanders |
+0.74 |
206 |
1:20.86 |
+10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oleg Vladimirov |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
+0.83 |
195 |
1:22.33 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.13 |
(+1.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.76 |
179 |
1:24.69 |
+14.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.52 |
(+0.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.77 |
173 |
1:25.63 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.59 |
(-2.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aapo Pajunen |
2008 |
Uinti Tampere |
+0.71 |
165 |
1:27.10 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.31 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Matias Väisänen |
2008 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.74 |
151 |
1:29.61 |
+19.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.73 |
(-2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
145 |
1:30.84 |
+20.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.27 |
(-3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Justus Lipiäinen |
2009 |
Vanders |
+0.72 |
123 |
1:35.82 |
+25.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.20 |
(+2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Emil Mattila |
2009 |
Helsingin Uimarit |
+0.96 |
99 |
1:43.05 |
+33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 14.38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Perhosuinti P-13, P-16, M 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.71 |
448 |
1:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.10 |
(-0.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Santeri Salonen |
2005 |
Heinolan Isku |
+0.73 |
335 |
1:08.76 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.60 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
302 |
1:11.21 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.67 |
(-10.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tobias Syrjä |
2006 |
Uinti Tampere |
+0.72 |
279 |
1:13.11 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.97 |
(+3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilho Teno |
2006 |
Lahden Uimaseura |
+0.79 |
264 |
1:14.47 |
+12.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.64 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
257 |
1:15.15 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.74 |
(-2.59) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ilja Belov |
2007 |
Simmis Wanda ry |
+0.82 |
255 |
1:15.30 |
+12.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.00 |
(-2.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
249 |
1:15.86 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.17 |
(-6.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Topi Äikäs |
2007 |
Uinti Tampere |
+0.80 |
173 |
1:25.60 |
+23.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.87 |
(-0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joel Väisänen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
+0.81 |
167 |
1:26.75 |
+24.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.11 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sampo Rahikainen |
2006 |
Keravan Uimarit |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 14.38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 100m Perhosuinti P-13, P-16, M 17 ja vanhemmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juuso Rahikainen |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.69 |
533 |
58.93 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.29 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksi Rissanen |
2004 |
Simmis Wanda ry |
+0.70 |
250 |
1:15.82 |
+16.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.02 |
(-5.20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 11.12.2021 14.38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-12-2021 16.45.59 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|