Results for Norppauinnit 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Lappeenrannan uimahalli |
Järjestäjä: |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
20 11 2021 - 20 11 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, Tytöt 15, naiset 200m selkäuinti Tytöt 15 - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Simberg |
2007 |
Lahden Uimaseura |
+0.68 |
541 |
2:25.92 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.65 |
(+0.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tinka Tamminen |
2006 |
Lahden Uimaseura |
+0.74 |
477 |
2:32.16 |
+6.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.99 |
(-0.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Minea Ruusu |
2009 |
Haminan Uimaseura |
+0.67 |
334 |
2:51.27 |
+25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Inari Sormunen |
2010 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.68 |
327 |
2:52.57 |
+26.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.79 |
(-8.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Polina Senkina |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
+0.72 |
275 |
3:02.76 |
+36.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:08.10 |
(-5.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tiinu Tamminen |
2006 |
Lahden Uimaseura |
+0.98 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.2 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 20.11.2021 12.56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 3, Tytöt 15, naiset 200m selkäuinti Naiset - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Janna Salminen |
2003 |
Lahden Uimaseura |
+0.69 |
467 |
2:33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.52 |
(-11.27) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Siiri Pitkänen |
2003 |
Lappeenrannan Kisa-Toverit |
+0.66 |
447 |
2:35.47 |
+2.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.12 |
(+2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ronja Terävä |
2005 |
Helsingin Uimarit |
+0.78 |
370 |
2:45.53 |
+12.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.63 |
(+4.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 20.11.2021 12.56.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-11-2021 12.56.52 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Lappeenrannan Kisa-Toverit |
|
|
|
|
|
|