Results for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 45 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 45 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
LR IKM 2010 alkukilpailut PS |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 marraskuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Kemi |
|
Tulostusaika |
17:21 |
|
|
Järjestäjä |
KemTU, KemUS |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
20 marraskuu 2010 |
|
|
|
|
|
|
Laji 45, T13,14,15 200m Rintauinti, Loppukilpailut 13 v |
T15 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 2:37,08 2009 |
T14 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, SCV, 2:28,04 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:34,24 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Silja Känsäkoski |
1997 |
Oulun Uimaseura |
|
38.54 |
1:20.97 |
2:04.59 |
|
2:44.87 |
|
2 |
Marjo Hiltunen |
1997 |
Kemin Uimaseura |
|
38.67 |
1:21.88 |
2:06.70 |
|
2:53.30 |
|
3 |
Sonja Rajakangas |
1997 |
Oulun Uimaseura |
|
39.84 |
1:25.02 |
2:11.33 |
|
2:55.41 |
|
4 |
Reetta Pahkala |
1997 |
Oulun Lohet |
|
40.43 |
1:26.71 |
2:12.39 |
|
2:58.22 |
|
5 |
Siiri Karvosenoja |
1997 |
Oulun Lohet |
|
41.65 |
1:27.03 |
2:15.46 |
|
3:02.86 |
|
6 |
Julia Ylihannu |
1997 |
Oulun Uimaseura |
|
42.34 |
1:29.69 |
2:17.75 |
|
3:04.43 |
|
7 |
Katariina Konu |
1997 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
43.12 |
1:30.48 |
2:18.40 |
|
3:06.74 |
|
8 |
Miia Rautio |
1997 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.43 |
1:32.74 |
2:21.80 |
|
3:09.07 |
|
9 |
Milla Lackman |
1997 |
Oulun Lohet |
|
44.93 |
1:33.94 |
2:24.19 |
|
3:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 45, T13,14,15 200m Rintauinti, Loppukilpailut 14 v |
T15 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 2:37,08 2009 |
T14 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, SCV, 2:28,04 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:34,24 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Juulia Aksila |
1996 |
Kemin Uimaseura |
|
37.01 |
1:18.29 |
2:01.98 |
|
2:45.53 |
|
2 |
Nadja Åman |
1996 |
Oulun Lohet |
|
39.13 |
1:23.41 |
2:09.38 |
|
2:56.97 |
|
3 |
Ida Ijäs |
1996 |
Oulun Uimaseura |
|
39.90 |
1:25.84 |
2:13.51 |
|
2:57.02 |
|
4 |
Ella Siika-Aho |
1996 |
Oulun Lohet |
|
41.42 |
1:27.49 |
2:14.13 |
|
3:01.10 |
|
5 |
Janette Karppinen |
1996 |
Oulun Lohet |
|
41.32 |
1:29.36 |
2:17.44 |
|
3:03.17 |
|
6 |
Milla Alavuotunki |
1996 |
Oulun Uimarit 73 |
|
42.02 |
1:29.44 |
2:18.47 |
|
3:07.57 |
|
7 |
Krista Toivonen |
1996 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
44.78 |
1:33.34 |
2:23.34 |
|
3:13.83 |
|
8 |
Veera Hartikainen |
1996 |
Oulun Lohet |
|
52.11 |
1:48.42 |
2:46.52 |
|
3:43.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 45, T13,14,15 200m Rintauinti, Loppukilpailut 15 v |
T15 LRIKM-ennätys Patricia Aschan, RaisU, 2:37,08 2009 |
T14 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, SCV, 2:28,04 2009 |
T13 LRIKM-ennätys Noora Laukkanen, OU-73, 2:34,24 2006 |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veera Kivirinta |
1995 |
Oulun Uimarit 73 |
|
36.82 |
1:18.25 |
2:00.82 |
|
2:42.71 |
|
2 |
Mira Ylikärppä |
1995 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
40.90 |
1:26.85 |
2:12.50 |
|
2:58.56 |
|
3 |
Paju Tuuri |
1995 |
Kempeleen Pyrintö |
|
41.89 |
1:29.10 |
2:16.66 |
|
3:03.91 |
|
4 |
Adriana Ylijurva |
1995 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
42.86 |
1:31.11 |
2:19.56 |
|
3:06.22 |
|
5 |
Roosa Kurttila |
1995 |
Oulun Uimaseura |
|
47.13 |
1:37.41 |
2:28.94 |
|
3:21.99 |
|
6 |
Veera Petäsnoro |
1995 |
Oulun Lohet |
|
52.85 |
1:49.25 |
2:46.65 |
|
3:42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 |
Tulostuspäivämäärä |
21 marraskuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
17:21 |
|