Resultat för Aquarapid Knattesim
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sundbybergs Simhall |
Arrangör: |
SS04 |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 23 okt 2021 till den 23 okt 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 4X50m Medley Herrar - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Väsby Simsällskap |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
Erik Andrén |
2009 |
AE2509 |
+0.85 |
36.53 |
|
|
|
|
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
Adam Hniopek |
2009 |
AV1709 |
|
43.98 |
|
|
|
|
1:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
Oorjit Borra |
2009 |
AY4709 |
|
39.07 |
|
|
|
|
1:59.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Dalhielm |
2009 |
AU9109 |
|
32.78 |
|
|
|
|
2:32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Täby Sim killar lag grön |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:32.62 |
+0.26 |
|
|
|
|
Albin Holmgren |
2009 |
AA9309 |
+0.63 |
34.85 |
|
|
|
|
34.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Thermaenius |
2009 |
AF3509 |
|
42.07 |
|
|
|
|
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Larsson |
2009 |
AL1509 |
|
43.81 |
|
|
|
|
2:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Alsen |
2009 |
AK7909 |
|
31.89 |
|
|
|
|
2:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Täby Sim killar lag gul |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:35.51 |
+3.15 |
|
|
|
|
Malte Steinle |
2009 |
AI6909 |
+0.82 |
41.31 |
|
|
|
|
41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
AK4710 |
|
40.20 |
|
|
|
|
1:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Smids |
2009 |
AK8109 |
|
38.28 |
|
|
|
|
1:59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tage Carlén |
2010 |
AF0310 |
|
35.72 |
|
|
|
|
2:35.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Simklubben Neptun lag superh |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:40.87 |
+8.51 |
|
|
|
|
Tom Linander |
2010 |
AF0910 |
+0.82 |
41.29 |
|
|
|
|
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julijus Bliumkinas |
2009 |
AZ1509 |
|
46.15 |
|
|
|
|
1:27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
AW1509 |
|
36.67 |
|
|
|
|
2:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Vallin |
2010 |
AD3310 |
|
36.76 |
|
|
|
|
2:40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Danderyd Simklubb |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:41.22 |
+8.86 |
|
|
|
|
Joshua myrnäs |
2010 |
AI3110 |
+0.93 |
40.67 |
|
|
|
|
40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
Frank Jilkén |
2009 |
|
|
46.02 |
|
|
|
|
1:26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
AM4710 |
|
40.49 |
|
|
|
|
2:07.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Einar Rutberg |
2009 |
AZ8909 |
|
34.04 |
|
|
|
|
2:41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Täby Sim killar lag röd |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:43.22 |
+10.86 |
|
|
|
|
Jacob Grefberg |
2009 |
AV2109 |
+0.75 |
41.52 |
|
|
|
|
41.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Sommar |
2010 |
AF5510 |
|
45.02 |
|
|
|
|
1:26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
AI8910 |
|
41.60 |
|
|
|
|
2:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
AE9510 |
|
35.08 |
|
|
|
|
2:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Solna Sundbyberg SS 04 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:46.84 |
+14.48 |
|
|
|
|
Benjamin Henareh |
2009 |
AZ0909 |
+0.93 |
44.69 |
|
|
|
|
44.69 |
|
|
|
|
|
|
|
Valter Kinander |
2010 |
AK9910 |
|
44.54 |
|
|
|
|
1:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hugo Bentzer |
2009 |
AG6309 |
|
37.30 |
|
|
|
|
2:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Värna |
2009 |
AM1109 |
|
40.31 |
|
|
|
|
2:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Västerås Simsällskap po 11-12 |
11 |
|
|
|
|
|
|
2:50.23 |
+17.87 |
|
|
|
|
Paul Rimskog |
2010 |
AE9110 |
+0.74 |
44.89 |
|
|
|
|
44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Loke Hemmingsson |
2010 |
AE8310 |
|
47.26 |
|
|
|
|
1:32.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olle Ulfvebrand |
2010 |
AC3310 |
|
37.06 |
|
|
|
|
2:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noel Ericsson |
2010 |
AJ8510 |
|
41.02 |
|
|
|
|
2:50.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Västerås Simsällskap po 11-12 |
12 |
|
|
|
|
|
|
2:55.36 |
+23.00 |
|
|
|
|
Andre Lindberg |
2009 |
AX8909 |
+0.65 |
46.06 |
|
|
|
|
46.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helmer Tanskanen |
2010 |
AN0510 |
|
49.49 |
|
|
|
|
1:35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Sedlacek |
2009 |
AL0109 |
|
40.94 |
|
|
|
|
2:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakov Zoric |
2010 |
AM1710 |
|
38.87 |
|
|
|
|
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Västerås Simsällskap po 11-12 |
11 |
|
|
|
|
|
|
3:06.57 |
+34.21 |
|
|
|
|
Gustaf Engström |
2010 |
AI2110 |
+0.77 |
49.94 |
|
|
|
|
49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edwin Mesic |
2010 |
AL2510 |
|
56.19 |
|
|
|
|
1:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svante Lignell |
2010 |
AC3110 |
|
38.87 |
|
|
|
|
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Christian Georges |
2010 |
AL2110 |
|
41.57 |
|
|
|
|
3:06.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Turebergs Simklubb |
12 |
|
|
|
|
|
|
3:22.23 |
+49.87 |
|
|
|
|
Sean Sawander |
2010 |
AF6910 |
+0.81 |
55.88 |
|
|
|
|
55.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maximilian Mazya |
2010 |
AD8310 |
|
53.33 |
|
|
|
|
1:49.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Broms |
2009 |
AB7909 |
|
46.06 |
|
|
|
|
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haobo Zhao |
2010 |
AG0710 |
|
46.96 |
|
|
|
|
3:22.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Simklubben Neptun lag Hulke |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Dante Sandström |
2010 |
AF1110 |
+0.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Johansson |
2009 |
AG1309 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Junlén |
2009 |
AG1109 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Chubakov |
2010 |
AB8110 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stockholms Kappsimningsklub |
12 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Sebastian Mann |
2009 |
AX6309 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
AJ7909 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Gylje |
2009 |
AX5909 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amos Svenns |
2009 |
AX4909 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2021-10-23 09:41:18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-11-11 22:05:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
|