Results for Køge Open 2021 Køge
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Køge Open, Køge | Udskriftsdato | 20 november 2021 | |||
Stævne by | Køge | Udskriftstidspunkt | 07:56 | |||
Arrangør | Køge Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 19 november 2021 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix, Finaler 13 - 99 år |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Vallensbæk Mix 1 | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 1:50.91 | ||||||
Sean Petersen | 2006 | 27.61 | 27.61 | |||||||
Sarah Gudme | 2007 | 31.83 | 59.44 | |||||||
Anders Gaard | 2006 | 25.43 | 1:24.87 | |||||||
Anna Andersen | 2007 | 26.04 | 1:50.91 | |||||||
2 | Mk Mix | 1999 | Svømmeklubben MK31 | 1:52.94 | ||||||
Lærke Rask Sander | 2002 | 29.55 | 29.55 | |||||||
Peter Vinge-Maigaard | 2003 | 31.87 | 1:01.42 | |||||||
Sofie Bruun Høvring | 2004 | 27.12 | 1:28.54 | |||||||
Rasmus Hatting Petersen | 2002 | 24.40 | 1:52.94 | |||||||
3 | Svømsk | 2003 | Svøm Slagelse Korsør | 1:52.99 | ||||||
Silje Mathiasen | 2006 | 31.27 | 31.27 | |||||||
Rajmund Koska | 2003 | 28.21 | 59.48 | |||||||
Mikkel Mortensen | 2003 | 26.64 | 1:26.12 | |||||||
Marie Louise B Andersen | 2005 | 26.87 | 1:52.99 | |||||||
4 | Køge 1 | 2001 | Køge Svømmeklub | 1:53.20 | ||||||
Lucas Møller Larsen | 2005 | 26.69 | 26.69 | |||||||
Matthias Hansen | 2001 | 31.08 | 57.77 | |||||||
Mie Ankersen | 2006 | 28.94 | 1:26.71 | |||||||
Naya Modin Thomsen | 2003 | 26.49 | 1:53.20 | |||||||
5 | Sunswim | 2001 | Solrød Svømmeklub | 1:54.07 | ||||||
Caroline P. Mathiesen | 2001 | 31.18 | 31.18 | |||||||
Casper Mørkhøj Hartington | 2002 | 29.21 | 1:00.39 | |||||||
Theodor L Munch-Jensen | 2002 | 25.83 | 1:26.22 | |||||||
Nynne Zandra Opperfelt | 2006 | 27.85 | 1:54.07 | |||||||
6 | Køge 2 | 2000 | Køge Svømmeklub | 1:56.69 | ||||||
Jonas Hansen | 2001 | 27.45 | 27.45 | |||||||
August Ryom | 2002 | 31.29 | 58.74 | |||||||
Olivia Lildballe Møller | 2004 | 30.24 | 1:28.98 | |||||||
Amanda Liechti | 2008 | 27.71 | 1:56.69 | |||||||
7 | Køge 3 | 2003 | Køge Svømmeklub | 1:58.00 | ||||||
Gustav Jørgensen | 2000 | 26.58 | 26.58 | |||||||
Joachim Poulsen | 2006 | 32.42 | 59.00 | |||||||
Andrea Nøhr Petersen | 2006 | 30.57 | 1:29.57 | |||||||
Sophia Christensen | 2003 | 28.43 | 1:58.00 | |||||||
8 | Svømsk 2 | 2001 | Svøm Slagelse Korsør | 1:58.84 | ||||||
Tobias Daniel Larsen | 2001 | 27.23 | 27.23 | |||||||
Elias Rought | 2003 | 29.81 | 57.04 | |||||||
Emilia Pico | 2008 | 31.76 | 1:28.80 | |||||||
Silke Krakau Tønnesen | 2006 | 30.04 | 1:58.84 | |||||||
9 | Farum 1 | 2002 | Farum Svømmeklub | 2:00.20 | ||||||
Cornelius Olsen | 2005 | 28.91 | 28.91 | |||||||
Kristoffer Thaulow | 2007 | 32.15 | 1:01.06 | |||||||
Simone Jørgensen | 1999 | 31.77 | 1:32.83 | |||||||
Stine Saaby Schmidt | 2002 | 27.37 | 2:00.20 | |||||||
10 | Køge 4 | 2004 | Køge Svømmeklub | 2:00.33 | ||||||
Mathilde Pedersen | 2007 | 33.42 | 33.42 | |||||||
Amalie Mønster Birk | 2007 | 35.98 | 1:09.40 | |||||||
Mikkel Roed | 2004 | 25.83 | 1:35.23 | |||||||
Storm Melgaard | 2007 | 25.10 | 2:00.33 | |||||||
11 | Vallensbæk Mix 2 | 2005 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:00.48 | ||||||
Mathias Johansen | 2007 | 30.58 | 30.58 | |||||||
Lara Ghizzaui | 2007 | 36.30 | 1:06.88 | |||||||
Alma Møller-Ern | 2006 | 29.03 | 1:35.91 | |||||||
Sebastian Rendlev | 2005 | 24.57 | 2:00.48 | |||||||
12 | Top Star Mix | 2006 | Vordingborg Svømme Klub | 2:03.31 | ||||||
Rasmus Capion | 2005 | 32.54 | 32.54 | |||||||
Freja Søndergaard | 2004 | 33.47 | 1:06.01 | |||||||
Frederik Miland | 2005 | 27.67 | 1:33.68 | |||||||
Amanda F. Christiansen | 2005 | 29.63 | 2:03.31 | |||||||
13 | Svømsk 3 | 2004 | Svøm Slagelse Korsør | 2:04.48 | ||||||
Tobias Rehder Knudsen | 2005 | 28.86 | 28.86 | |||||||
Jannik Jørgensen | 2004 | 31.82 | 1:00.68 | |||||||
Caroline Søe Jepsen | 2007 | 34.03 | 1:34.71 | |||||||
Silje Juul Kjeldsen | 2008 | 29.77 | 2:04.48 | |||||||
14 | A6 Clickmix | 2007 | A6 | 2:06.06 | ||||||
Silje Rasmussen | 2008 | 34.46 | 34.46 | |||||||
Harald Rasmus Svendsen | 2007 | 31.65 | 1:06.11 | |||||||
Jacob Uldall-Jessen | 2007 | 30.12 | 1:36.23 | |||||||
Clara Scheibye | 2008 | 29.83 | 2:06.06 | |||||||
15 | A6 Stjernemix | 2007 | A6 | 2:06.65 | ||||||
Frederik Kepp Jensen | 2007 | 31.90 | 31.90 | |||||||
Louise Olsen | 2008 | 34.92 | 1:06.82 | |||||||
Sofie Lykke | 2008 | 32.24 | 1:39.06 | |||||||
Alexander Merl Larsen | 2008 | 27.59 | 2:06.65 | |||||||
16 | Triton Sismofytter | 2006 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:08.97 | ||||||
Erica Veggerby Grønlund | 2007 | 32.78 | 32.78 | |||||||
Mads Emil Wohlfahrt | 2006 | 34.52 | 1:07.30 | |||||||
Daniel Thilker | 2006 | |||||||||
Andrea Strandby | 2007 | 2:08.97 | 2:08.97 | |||||||
17 | Køge 6 | 2007 | Køge Svømmeklub | 2:13.27 | ||||||
Vica Lucie Axen | 2008 | 37.34 | 37.34 | |||||||
Hjalte Lildballe Møller | 2007 | 35.68 | 1:13.02 | |||||||
Rebekka Roed | 2007 | 32.56 | 1:45.58 | |||||||
Kristoffer Fjeldsted | 2008 | 27.69 | 2:13.27 | |||||||
18 | Svømsk 4 | 2005 | Svøm Slagelse Korsør | 2:13.55 | ||||||
Signe Skelvig | 2009 | 36.56 | 36.56 | |||||||
Christian Søe Jepsen | 2005 | 32.40 | 1:08.96 | |||||||
Viktor Kristiansen | 2006 | 1:04.59 | 2:13.55 | |||||||
Naja-Amalie Hallengreen | 2008 | 2:13.55 | ||||||||
19 | Køge 7 | 2006 | Køge Svømmeklub | 2:13.70 | ||||||
Amalie Haack | 2007 | 34.87 | 34.87 | |||||||
Mejse Jakobsen | 2007 | 40.96 | 1:15.83 | |||||||
Calvin Christian Axen | 2006 | 30.14 | 1:45.97 | |||||||
Charlie Bastillini-Noval | 2007 | 27.73 | 2:13.70 | |||||||
20 | Matador Mix | 2006 | Vordingborg Svømme Klub | 2:16.85 | ||||||
Asger Friis Justesen | 2008 | 34.59 | 34.59 | |||||||
Freya Runoberg Lind | 2008 | 38.43 | 1:13.02 | |||||||
Lukas Hansen | 2008 | 33.75 | 1:46.77 | |||||||
Malou Danefred Nielsen | 2007 | 30.08 | 2:16.85 | |||||||
21 | Triton Bolchemix | 2006 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 2:17.90 | ||||||
Ida Hinchely | 2008 | 38.00 | 38.00 | |||||||
Alexander Nielsen | 2006 | 36.10 | 1:14.10 | |||||||
Sarah Rindum | 2009 | 33.53 | 1:47.63 | |||||||
David Warberg Ploug | 2006 | 30.27 | 2:17.90 | |||||||
22 | Red Stags | 2008 | Hørsholm Svømmeforening | 2:23.71 | ||||||
William Brigsted Vissing | 2008 | 37.13 | 37.13 | |||||||
Kamilla Figurski | 2008 | 38.55 | 1:15.68 | |||||||
Victoria Pedersen | 2008 | 34.31 | 1:49.99 | |||||||
Emil Slente Türck | 2008 | 33.72 | 2:23.71 | |||||||
23 | Køge 8 | 2007 | Køge Svømmeklub | 2:24.05 | ||||||
Carl Gustav Christensen | 2007 | 34.02 | 34.02 | |||||||
Augusta Bollmann | 2009 | 41.54 | 1:15.56 | |||||||
Alberte Kobyluch Høst | 2009 | 35.80 | 1:51.36 | |||||||
Gustav Hejl-Rasmussen | 2007 | 32.69 | 2:24.05 | |||||||
24 | Karlslunde Tri | 2006 | Karlslunde Tri | 2:26.32 | ||||||
Fiona Lei Byrne | 2007 | 1:23.13 | 1:23.13 | |||||||
Thomas Green | 2006 | 34.70 | 1:57.83 | |||||||
Sophie Amalie Rasmussen | 2006 | 28.49 | 2:26.32 | |||||||
Mikkel Krohn Olsen | 2006 | 2:26.32 | ||||||||
- | A6 Matador Mix | 2006 | A6 | DSQ | Tyvstart | |||||
Liv Frost Juhler | 2008 | 37.93 | 37.93 | |||||||
- | Køge 5 | 2004 | Køge Svømmeklub | DSQ | 2 fly v. 75 m | |||||
Stefan Helding Danielsen | 2005 | 48 | ||||||||
Philip H. Christensen | 2004 | |||||||||
Anna Steen Petersen | 2007 | |||||||||
Anne-Marie Toft | 2007 | 48 | DSQ | |||||||
- | Vallensbæk Mix 3 | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | DSQ | Tyvstart | |||||
Marinus Leisvig | 2007 | 33.46 | 33.46 | |||||||
Helena Fritz Larsen | 2007 | 44.65 | 1:18.11 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 07:56 |