Results for Speedo Cup 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 25, 2021 to Sep 26, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Rintauinti Naiset 14-15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emmi Nieminen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:11.60 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.99 |
(+0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:15.95 |
+4.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.29 |
(+2.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mirelle Hirsiniemi |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.71 |
|
1:18.85 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.76 |
(+0.09) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veera Oila |
2007 |
Vanders |
+0.76 |
|
1:20.07 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.87 |
(-1.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Elsa Määttä |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.78 |
|
1:21.71 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.71 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:22.58 |
+10.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.77 |
(-1.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Miisa Järvinen |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.88 |
|
1:23.38 |
+11.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.43 |
(-2.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Noora Glasin |
2006 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:24.94 |
+13.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.54 |
(-0.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Pinja Hoffren |
2006 |
Simmis Wanda ry |
+0.62 |
|
1:27.72 |
+16.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.48 |
(+3.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Heli Kuisma |
2006 |
Race Club Sveitsi |
+0.73 |
|
1:28.31 |
+16.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.62 |
(+3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:30.05 |
+18.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.61 |
(+0.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
1:30.75 |
+19.15 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.72 |
(+1.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
1:31.13 |
+19.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.32 |
(-2.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:32.74 |
+21.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.53 |
(-8.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:33.15 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.39 |
(+2.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matilda Hirvonen |
2006 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
1:33.18 |
+21.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.50 |
(-4.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:35.28 |
+23.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.03 |
(-2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25/09/2021 10.30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Rintauinti Naiset 16 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:13.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.03 |
(+0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:15.35 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.25 |
(+2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milla Karttunen |
2005 |
Raision Urheilijat |
+0.71 |
|
1:15.35 |
+2.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.10 |
(+1.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olivia Hellsten |
2000 |
Simmis Wanda ry |
+0.75 |
|
1:16.08 |
+3.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Milla-Lotta Tapanainen |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:17.55 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.97 |
(+4.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Hakala |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:20.27 |
+7.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.08 |
(-0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Silvonen |
2004 |
ORCA Helsinki |
+0.62 |
|
1:21.04 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.25 |
(-0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ciara Wacklin |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:24.16 |
+11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Elizabete Naumcika |
2005 |
Race Club Sveitsi |
+0.75 |
|
1:24.86 |
+11.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.86 |
(-1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Milja Aarnivuo |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.39 |
|
1:25.73 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Emma Lönnberg |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:27.29 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.34 |
(-4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Deniz Keteli |
2005 |
Simmis Wanda ry |
+0.77 |
|
1:33.11 |
+20.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.59 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jenni Kurki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 25/09/2021 10.30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-09-25 10.30.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.8 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|