2018-12-14   18:19:40
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mastersmestaruuskilpailut 2010    Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  08:57   
  Järjestäjä  Kuopion Uimaseura         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 lokakuu 2010         
 
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anja Selenius  1938  Punkaharjun Urheilijat            53.28   
Eve-Mai Maurer  1936  U-Club Tallinn            55.84   
Lea Varvio  1936  Tampereen Uimaseura            59.38   
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pirjo-Leena Pitkänen  1945  Swimming Jyväskylä            51.80   
Inga Siro  1945  Koovee            52.54   
Kristina Ifström  1945  Helsingfors Simsällskap            53.33   
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Soile Sillanpää  1946  Helsingfors Simsällskap            1:13.60   
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kikka Salmi  1952  Helsingfors Simsällskap            46.16   
Kaarina Markkula  1952  Cetus            48.21   
Marja Turunen  1951  Kuopion Uimaseura            53.98   
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kerstin Rehnström  1957  Ekenäs Simsällskap            46.09   
Kirsi Nybergh  1957  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            47.85   
Monica Paavilainen  1960  Nummelan Kisaajat            55.95   
Tiina Tihlman  1959  Helsingfors Simsällskap            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Johanna Kara  1965  Cetus            39.18   
Svetlana Kazlova  1965  Neva Stars            46.41   
Liisa Tirkkonen-Grönholm  1963  Lappeenrannan Kisa-Toverit            46.43   
Mona Mattila  1961  Helsingfors Simsällskap            48.26   
Anne Hoffren  1962  Tuusulan Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
Annika Aspholm  1963  IF Åland            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Maria Zelentsova  1969  Dvina            38.86   
Anu Ilander  1968  Helsingfors Simsällskap            39.06   
Tiina Heinonen  1970  Tuusulan Uimaseura            42.74   
Minna Luomakortes-Klutas  1967  Seinäjoen Uimarit-58            43.93   
Marika Schmitz  1970  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            44.18   
Imke Höfling  1970  Kuopion Uimaseura            44.36   
Anna-Maria Toivonen  1970  Koovee            46.23   
Mirja Liehunen  1966  Tuusulan Uimaseura            52.43   
Kaisa Bullat  1968  Vetehiset            53.70   
10  Merja Lundberg  1970  Aurajoen Uinti            56.67   
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Mari Luoto  1975  Helsingfors Simsällskap            43.33   
Tiina Pietikäinen  1972  Haapajärven Kiilat            45.15   
Maarit Teriö  1974  Haapajärven Kiilat            47.27   
Karita Haapasalo-Tuomaine  1972  Keravan Uimarit            49.86   
Krista Käkelä  1975  Tuusulan Uimaseura            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Satu Rahkonen  1977  Cetus            38.96   
Katri Tikkinen  1980  Keravan Uimarit            41.64   
Hanna Ampula  1976  Haapajärven Kiilat            45.97   
Hanna Putkuri  1978  Keravan Uimarit            51.60   
                     
 
Laji 4, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Tiia Sievilä  1985  Keravan Uimarit            39.12   
Anu Ahlroos  1981  Keravan Uimarit            39.56   
Paula Niinimäki  1981  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            43.84   
Siiri Nieminen  1983  Swimming Jyväskylä            48.19   
Katja Töyli  1983  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            DSQ   
  SW 4.4 Vilppilähtö               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.22  Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2010 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner