2018-06-24   03:28:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mastersmestaruusuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Mastersmestaruuskilpailut 2010    Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2010   
  Kilpailun paikkakunta  Kuopio    Tulostusaika  08:57   
  Järjestäjä  Kuopion Uimaseura         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 lokakuu 2010         
 
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 75 - 79 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Helle Stukis  1931  U-Club Tallinn            56.81   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 70 - 74 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Heli Paalosalo  1938  Porin Uimaseura            51.36   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 65 - 69 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Hilkka Salo  1944  Mikkelin Uimaseura            48.27   
Kristina Ifström  1945  Helsingfors Simsällskap            52.78   
Pirjo-Leena Pitkänen  1945  Swimming Jyväskylä            1:00.24   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 60 - 64 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Eija Piililä  1946  Tampereen Työväen Uimarit            54.34   
Raija Vainionpää  1948  Seinäjoen Uimarit-58            59.20   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 55 - 59 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kikka Salmi  1952  Helsingfors Simsällskap            43.12   
Marja Turunen  1951  Kuopion Uimaseura            48.15   
Sirpa Visakoski  1952  Aurajoen Uinti            51.09   
Leena Siren-Nikkanen  1955  Helsingfors Simsällskap            1:14.23   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 50 - 54 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leena Brooke  1960  Helsingfors Simsällskap            41.43   
Raija Nevala  1960  Porin Uimaseura            48.73   
Tiina Tihlman  1959  Helsingfors Simsällskap            57.44   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 45 - 49 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ulla Hurula  1965  Kemin Työväen Uimarit            37.29   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 40 - 44 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anu Ilander  1968  Helsingfors Simsällskap            37.14   
Petra Thodin  1968  JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari            37.23   
Hanna-Greta Puurtinen  1970  Koovee            39.12   
Miisa Weuro  1970  IF Åland            47.80   
Merja Lundberg  1970  Aurajoen Uinti            55.49   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 35 - 39 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Tiina Pietikäinen  1972  Haapajärven Kiilat            39.79   
Claire Gould  1973  Helsingfors Simsällskap            40.00   
Maarit Teriö  1974  Haapajärven Kiilat            41.44   
Hanna-Leena Niemelä  1975  Haapajärven Kiilat            43.10   
Karita Haapasalo-Tuomaine  1972  Keravan Uimarit            49.16   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 30 - 34 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Johanna Salmela  1976  Tuusulan Uimaseura            36.07   
Stina Huhmarsalo  1978  Tuusulan Uimaseura            37.94   
Jenni Harjuoja  1977  Cetus            38.21   
Päivi Alasjärvi  1976  Tuusulan Uimaseura            39.41   
Kristiina Arusoo  1979  U-Club Tallinn            40.42   
Minna Aalto  1979  Cetus            46.73   
Isa Pietilä  1978  Octopus Lohja            49.23   
Mari Lehtinen  1980  Swimming Jyväskylä            1:02.21   
                     
 
Laji 2, 50m Selkäuinti Naiset, Loppukilpailut 25 - 29 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pinja Kasvio  1982  Cetus            33.35   
Liisa Puranen  1982  Cetus            35.25   
Anu Ahlroos  1981  Keravan Uimarit            35.32   
Marjukka Lyytinen  1982  Kuhmon Kiva Uintiseura            35.76   
Siiri Nieminen  1983  Swimming Jyväskylä            45.17   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.18.22  Tulostuspäivämäärä  31 lokakuu 2010 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner