Results for IKM 2020 Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Sunnuntai-ilta
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, T13,14,15 200m PU 13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Enna Äyrämöinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
2:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:32.32 |
(+1.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
IIda Tawast |
2007 |
Simmis Grani |
+0.72 |
|
2:43.27 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:46.72 |
(-3.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
2:44.77 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:59.67 |
(-14.90) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Iina Ekholm |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.67 |
|
2:46.20 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:51.55 |
(-5.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.73 |
|
3:16.52 |
+42.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
3:34.99 |
+1:00.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:21.65 |
(+13.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
3:43.42 |
+1:09.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:45.78 |
(-2.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 17.54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, T13,14,15 200m PU 14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Louna Kasvio |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
2:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:19.38 |
(+1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.65 |
|
2:28.86 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:34.40 |
(-5.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ariel Jämsen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
2:37.17 |
+16.40 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:44.16 |
(-6.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
2:40.53 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:52.39 |
(-11.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ella Kostiainen |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.84 |
|
2:45.07 |
+24.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isla Kalteinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
3:33.60 |
+1:12.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 17.54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, T13,14,15 200m PU 15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ada Hakkarainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.78 |
|
2:25.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:23.24 |
(+1.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tuuli Pippuri |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
2:25.68 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:26.94 |
(-1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Karla Tiainen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.73 |
|
2:34.55 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.85 |
(+13.70) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lumi Rossi |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.53 |
|
2:44.02 |
+18.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:40.09 |
(+3.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilia Niemi |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
2:48.90 |
+23.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:15.91 |
(-27.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Kaarina Rihte |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
2:52.55 |
+27.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:50.30 |
(+2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 17.54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-01 18.00.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|