Tulokset IKM 2020 Etelä-Suomi 1
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, P12,13,14,15,16 100m SU 12 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nicolas Nyström |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.64 |
|
1:11.62 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.36 |
(-2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:17.99 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.55 |
(-1.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
+0.70 |
|
1:18.26 |
+6.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.52 |
(-1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:21.39 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.64 |
(-2.25) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eero Tandefelt-Kauste |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.54 |
|
1:21.59 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.95 |
(-4.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adam Isaev |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.71 |
|
1:21.60 |
+9.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.94 |
(-2.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mathias Eerola |
2008 |
Simmis Grani |
+0.73 |
|
1:22.23 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.80 |
(-4.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:24.69 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.88 |
(-0.19) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Onni Harja |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.60 |
|
1:24.78 |
+13.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.96 |
(-1.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ahti Parviainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.82 |
|
1:25.65 |
+14.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.86 |
(-3.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Danil Sulkonen |
2008 |
ORCA Helsinki |
+0.69 |
|
1:26.67 |
+15.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.40 |
(-7.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:27.22 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.58 |
(+0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Leo Kervinen |
2008 |
HTU Stadi |
+0.69 |
|
1:29.51 |
+17.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.54 |
(-4.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:30.23 |
+18.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.35 |
(+4.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Tuli Hakkarainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.79 |
|
1:30.62 |
+19.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.49 |
(+0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ilkka Itkonen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.66 |
|
1:32.01 |
+20.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.75 |
(-4.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Cole Wagner |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.95 |
|
1:41.82 |
+30.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:48.38 |
(-6.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Klaus Tuomala |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.69 |
|
1:41.99 |
+30.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:45.80 |
(-3.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lauri Csere |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:44.55 |
+32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ilkka Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.94 |
|
1:47.65 |
+36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Santeri Komulainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.69 |
|
DSQ |
|
|
sw 6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 19.43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, P12,13,14,15,16 100m SU 13 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:04.47 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.91 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Leevi Pixa |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.72 |
|
1:07.69 |
+3.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.35 |
(-1.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:09.12 |
+4.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.24 |
(-3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eetu Autio |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.66 |
|
1:11.26 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.39 |
(-1.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
+0.64 |
|
1:13.17 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.35 |
(-0.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.94 |
|
1:13.59 |
+9.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.17 |
(-1.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Daniel Kajava |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.74 |
|
1:14.38 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.48 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:17.13 |
+12.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.63 |
(+1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Otso Heikkinen |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.64 |
|
1:17.65 |
+13.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.20 |
(-8.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:18.22 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.09 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jaakko Karppinen |
2007 |
ORCA Helsinki |
+0.67 |
|
1:18.47 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.97 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:20.80 |
+16.33 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.33 |
(+0.47) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
1:21.54 |
+17.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.02 |
(+1.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:22.58 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.61 |
(-4.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
+0.64 |
|
1:22.66 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.70 |
(-2.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rudi Stolt |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.70 |
|
1:23.51 |
+19.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.15 |
(-10.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aleksanteri Peltonen |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.85 |
|
1:28.59 |
+24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:29.54 |
+25.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.10 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Matias Pontalti |
2007 |
Helsingin Uimarit |
+0.74 |
|
1:36.61 |
+32.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.84 |
(-2.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aleksanteri Hakala |
2007 |
Simmis Grani |
+0.74 |
|
1:38.08 |
+33.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:46.46 |
(-8.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
ORCA Helsinki |
+0.78 |
|
DSQ |
|
|
sw 6.1 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luukas Ojanperä |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.86 |
|
DSQ |
|
|
sw 6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Julius Törrönen |
2007 |
ORCA Helsinki |
+0.77 |
|
DSQ |
|
|
sw 10.8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 19.43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, P12,13,14,15,16 100m SU 14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:01.71 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.47 |
(-0.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matias Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.73 |
|
1:06.63 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.71 |
(-1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johan Hujanen |
2006 |
Simmis Grani |
+0.66 |
|
1:07.34 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.23 |
(-2.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Christian Nummi |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.60 |
|
1:07.62 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.04 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Aleksandr Vysotskiy |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.72 |
|
1:09.25 |
+7.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.46 |
(-6.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:09.89 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.93 |
(-3.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
1:12.43 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:14.22 |
(-1.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olli Järvenpää |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:14.72 |
+13.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.78 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
1:15.92 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.35 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lasse Niemi |
2006 |
Helsingin Uimarit |
+0.61 |
|
1:16.21 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.10 |
(-1.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Daniel Guzhov |
2006 |
Vanders |
+0.65 |
|
1:16.47 |
+14.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.25 |
(-4.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nikita Shishinin |
2006 |
ORCA Helsinki |
+0.73 |
|
1:20.71 |
+19.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.77 |
(-1.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:21.31 |
+19.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:21.80 |
(-0.49) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Anton Eino Mikael Ahonen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:22.47 |
+20.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.82 |
(-0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Manan Khalil |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
sw 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 19.43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, P12,13,14,15,16 100m SU 15 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Teo Mattelmäki |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.91 |
(+2.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
+0.84 |
|
1:09.02 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.15 |
(-3.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Veikko Kauhanen |
2005 |
Simmis Grani |
+0.70 |
|
1:10.07 |
+2.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.95 |
(-6.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eeli Partanen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.58 |
|
1:11.77 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.56 |
(+0.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Otto Tuominen |
2005 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.59 |
|
1:16.17 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.67 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Totte Teittinen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:25.03 |
+17.58 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.91 |
(+2.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 19.43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 40, P12,13,14,15,16 100m SU 16 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.59 |
|
1:03.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.03 |
(-1.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Samuel Saari |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:05.25 |
+1.57 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.66 |
(-1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 01/11/2020 19.43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-11-01 19.49.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|