Tulokset Sälsimmet 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Fjärilsim Damer 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ebba Hann |
2004 |
Simklubben Ägir |
+0.67 |
|
1:03.55 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.17 |
(+1.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
+0.76 |
|
1:08.38 |
+4.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.67 |
(+2.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Clara Bergh |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
+0.70 |
|
1:09.74 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.14 |
(+1.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Renström Halling |
2004 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.79 |
|
1:24.67 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.64 |
(-0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tova Persson |
2005 |
Njurunda Simsällskap |
+0.77 |
|
1:25.86 |
+22.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linnea Sandström |
2004 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.70 |
|
1:28.43 |
+24.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:31.98 |
(-3.55) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Schelin |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.72 |
|
1:40.30 |
+36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 16:22:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 100m Fjärilsim Damer 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elise Öberg |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
+0.68 |
|
1:02.98 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.01 |
(-0.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joyce Muzito |
2001 |
Njurunda Simsällskap |
+0.67 |
|
1:06.40 |
+3.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.78 |
(+2.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johanna Ahlenius |
2003 |
Umeå Simsällskap |
+0.81 |
|
1:09.94 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:08.50 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Wilma Henriksson |
2001 |
Umeå Simsällskap |
+0.71 |
|
1:14.10 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.08 |
(+4.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 16:22:01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-18 16:22:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|