Results for Sälsimmet 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Njurundahallen |
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 okt 2020 till den 18 okt 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Frisim Herrar 15-16 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktor Svärd |
2005 |
Simklubben Ägir |
+0.67 |
|
25.32 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 24.53 |
(+0.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Theo Ylipää |
2004 |
Umeå Simsällskap |
+0.59 |
|
25.66 |
+0.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 24.95 |
(+0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Olle Wikholm |
2004 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.70 |
|
25.68 |
+0.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.57 |
(+0.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Albin Östlund |
2004 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.76 |
|
26.75 |
+1.43 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.73 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Rydefjord |
2005 |
Simklubben Ägir |
+0.71 |
|
26.98 |
+1.66 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.83 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Reijk Rombouts |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
+0.75 |
|
27.02 |
+1.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.50 |
(+0.52) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ludvig Utterström |
2004 |
Njurunda Simsällskap |
+0.65 |
|
27.67 |
+2.35 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.30 |
(+0.37) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Simon Ryd |
2005 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.73 |
|
27.73 |
+2.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.31 |
(+0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ante Kristensson |
2005 |
Simklubben Ägir |
+0.77 |
|
28.02 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.76 |
(+0.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Erik Palm |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.64 |
|
29.79 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.96 |
(-1.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Hubert Konopka |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.71 |
|
29.81 |
+4.49 |
|
|
|
|
|
Entry time: 30.88 |
(-1.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Sebastian Sundkvist |
2005 |
Höga Kustens Simsällskap |
+0.77 |
|
31.32 |
+6.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.10 |
(-3.78) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linus Almberg |
2005 |
Hudiksvalls Simsällskap |
+0.82 |
|
31.99 |
+6.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 33.03 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Emil Einarsson |
2004 |
Härnösands Simsällskap |
+0.96 |
|
35.69 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.67 |
(+0.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 15:44:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 22, 50m Frisim Herrar 17 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Felix Bengs Stattin |
2002 |
Umeå Simsällskap |
+0.61 |
|
22.95 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 23.01 |
(-0.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Albin Hedlund |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.65 |
|
25.05 |
+2.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 23.97 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Joel Berglund |
2002 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.75 |
|
25.49 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 24.41 |
(+1.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jakob Wassberg |
2003 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.65 |
|
25.56 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.23 |
(+0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Henrik Lidström |
2003 |
Umeå Simsällskap |
+0.80 |
|
25.67 |
+2.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.09 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Robin Björklund |
2002 |
Njurunda Simsällskap |
+0.66 |
|
26.51 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
Entry time: 25.50 |
(+1.01) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mattias Gillgren |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
+0.75 |
|
26.79 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 26.63 |
(+0.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jakob Flykt |
2002 |
Simklubben Ägir |
+0.66 |
|
27.87 |
+4.92 |
|
|
|
|
|
Entry time: 27.92 |
(-0.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anton Hansson |
2003 |
Njurunda Simsällskap |
+0.76 |
|
29.25 |
+6.30 |
|
|
|
|
|
Entry time: 29.02 |
(+0.23) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-10-18 15:44:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-18 15:44:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
|