Tulokset Ajankello-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Urheilupuiston uimahalli |
Organizer: |
Kouvolan uimarit |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 11, 2020 to loka 11, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m RU P-14, M 15 and older - Final |
|
|
IKU P14 |
2:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKU P15 |
2:30.21 |
|
|
|
Nooa Matela |
2005 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU P16 |
2:42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM P |
2:30.21 |
|
|
|
Nooa Matela |
2005 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Nooa Matela |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
515 |
2:30.21 |
|
|
|
|
IKU P15 |
|
|
|
Entry time: 2:36.62 |
(-6.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aki Tuomaala |
1991 |
Kouvolan Uimarit |
+0.51 |
493 |
2:32.38 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.98 |
(-7.60) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Johannes Kauppinen |
2005 |
Haminan Uimaseura |
+0.33 |
302 |
2:59.41 |
+29.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:00.84 |
(-1.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Pessi |
2004 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
275 |
3:05.09 |
+34.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:17.55 |
(-12.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jesper Dolk |
2005 |
Nurmijärven Uinti |
+0.45 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
SW 7.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 16:14:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 18, 200m RU P-14, M 14 and younger - Final |
|
|
IKU P14 |
2:53.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IKU P15 |
2:30.21 |
|
|
|
Nooa Matela |
2005 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
IKU P16 |
2:42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM P |
2:30.21 |
|
|
|
Nooa Matela |
2005 |
|
|
11.10.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Karjalainen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.66 |
379 |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 3:09.06 |
(-22.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Konsta Kukkonen |
2006 |
Kouvolan Uimarit |
+0.28 |
336 |
2:53.24 |
+6.83 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:58.92 |
(-5.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leo Lana |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.38 |
264 |
3:07.73 |
+21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aleksi Kielenniva |
2006 |
Kouvolan Uimarit |
+0.71 |
257 |
3:09.40 |
+22.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:14.71 |
(-5.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Artur Kavtaskin |
2007 |
Uimaseura Aquila |
-.-- |
230 |
3:16.53 |
+30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emil Gaft |
2006 |
Lappeenrannan Uimarit |
+0.35 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 11.10.2020 16:14:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-10-11 16:14:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|