Results for Cetus GP 1 su
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Adam Milczarek |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
|
1:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nooa Koskela |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:37.91 |
+4.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eino Välimäki |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
1:40.41 |
+7.32 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.10 |
(+0.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Artemiy Andreev |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:42.91 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joonas Walldén |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
|
1:44.24 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Moritz Kull |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
1:19.14 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.07 |
(-0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:19.55 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:23.50 |
(-3.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Otso Johansson |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:23.34 |
+4.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.06 |
(-1.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:23.64 |
+4.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.10 |
(-2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Erik Lillandt |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:24.88 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.99 |
(-3.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eino Lantto |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:25.35 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.73 |
(-3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Onni Harja |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:25.96 |
+6.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.44 |
(-8.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alex Stickler |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:26.58 |
+7.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joona Salminen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:35.04 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:39.50 |
(-4.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Onni-Aaron Lind |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:42.08 |
+22.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.76 |
(+0.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Taavi Tedresaar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
1:43.33 |
+24.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Atte Malinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:20.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.76 |
(-2.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:20.33 |
+0.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:22.20 |
(-1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:25.08 |
+5.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.93 |
(+0.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tommy Palm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:26.61 |
+6.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.60 |
(-0.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:26.74 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.43 |
(-3.69) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemil Hujala |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:30.10 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.95 |
(-4.85) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elmeri Lajolinna |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:30.20 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.70 |
(+0.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teemu Lehtinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
1:30.31 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:36.93 |
(-6.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Samu Uljas |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:31.26 |
+11.24 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:47.34 |
(-16.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:32.64 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:33.56 |
(-0.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Artjom Andrejev |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:35.98 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noah El-Nagdy |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:21.80 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.62 |
(-3.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Henrik Rokityanskiy |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Totte Teittinen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.77 |
(-5.86) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pauli Rantatupa |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
1:26.01 |
+3.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.57 |
(+1.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Abhishek Singh |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
1:33.43 |
+10.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ivan Gavrilov |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
DSQ |
|
|
SW6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Juuso Pulkkinen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.59 |
|
1:06.13 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.95 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nuutti Laitinen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
1:08.17 |
+2.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.17 |
(-4.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leo Hautaniemi |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:19.51 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.14 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 17 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niklas Hatakka |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.51 |
|
56.56 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 57.20 |
(-0.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:00.33 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.08 |
(-0.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.62 |
|
1:05.08 |
+8.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.51 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Alexander Huhtala |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
1:06.29 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.85 |
(-0.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:39.72 |
+43.16 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.15 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 8, 100m Selkäuinti Miehet 18-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Anton Nuottajärvi |
2000 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
57.68 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 58.26 |
(-0.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
59.05 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.72 |
(-2.67) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.54 |
|
1:00.67 |
+2.99 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.30 |
(-0.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Petr Pankratov |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:02.88 |
+5.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.36 |
(-2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Roni Kallström |
2001 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pyry Kurunsaari |
2001 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.31 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|