Tulokset Speedo Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Espoonlahti |
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Selkäuinti Tytöt 7-10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Iida Pahkala |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.69 |
|
39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.61 |
|
39.99 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.86 |
|
40.83 |
+1.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
41.78 |
+2.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
44.12 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Melania Smirnova |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.80 |
|
44.22 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
45.15 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Venla Tolvanen |
2010 |
Haminan Uimaseura |
+0.94 |
|
45.94 |
+6.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
46.71 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
46.77 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aino Pirkkalainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
47.89 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
48.17 |
+8.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.98 |
|
49.76 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
49.82 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Keona Avae |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.92 |
|
50.01 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
51.44 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
52.66 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
53.85 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Inka Kajander |
2010 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.88 |
|
54.67 |
+15.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.11 |
|
DSQ |
|
|
SW4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Keneli Marybel Maranik |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Essi Silvasti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lilli Häyrynen |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 10.56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Selkäuinti Tytöt 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Auli Hakkarainen |
2009 |
Vanders |
+0.77 |
|
42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Aleksandra Lopatina |
2009 |
Vanders |
+0.73 |
|
42.75 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Miia Salminen |
2009 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.64 |
|
42.76 |
+0.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Oksa |
2009 |
Nummelan Kisaajat |
+0.84 |
|
42.85 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
44.69 |
+2.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
45.67 |
+3.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anna Pohjosenperä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
46.01 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.75 |
|
46.01 |
+3.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anya Merilä |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
47.80 |
+5.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Alma Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
48.09 |
+5.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
48.59 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
48.70 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.99 |
|
50.48 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maja Mocilnikar |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
51.32 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.84 |
|
52.06 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.95 |
|
55.21 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Eden Maoz |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.99 |
|
58.57 |
+16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aura Kouri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:01.65 |
+19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kia Kallio |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 10.56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Selkäuinti Tytöt 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viivi Vainoniemi |
2008 |
Vanders |
+0.67 |
|
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
37.59 |
+2.00 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Armi Hakkarainen |
2008 |
Vanders |
+0.73 |
|
38.91 |
+3.32 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
40.32 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Friida Prittinen |
2008 |
Vanders |
+0.89 |
|
40.43 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Amanda Uusitalo |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
42.06 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
+0.72 |
|
42.16 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
43.61 |
+8.02 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
45.79 |
+10.20 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
45.80 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.83 |
|
45.84 |
+10.25 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
45.87 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
46.91 |
+11.32 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ursula Tamminen |
2008 |
Nurmijärven Uinti |
+0.79 |
|
48.71 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
50.99 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
51.70 |
+16.11 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
EMILIA HAVIA |
2008 |
Octopus Lohja |
+0.83 |
|
53.77 |
+18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 10.56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 35, 50m Selkäuinti Tytöt 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
31.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Milka Marjakaarto |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.64 |
|
32.59 |
+0.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
33.63 |
+1.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Lindholm |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
34.04 |
+2.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Petra Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
34.36 |
+2.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
34.80 |
+3.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Dominika Stalinskaja |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
36.43 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ellen Lindell |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
36.66 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Paaskoski |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
36.95 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
37.44 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ella Haavisto |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
+0.66 |
|
37.79 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anjelica Sood |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
37.82 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
39.48 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hertta Katajisto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.74 |
|
39.81 |
+8.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Saana Helsto |
2007 |
Nurmijärven Uinti |
+0.78 |
|
43.89 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
47.42 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 20/09/2020 10.56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-20 10.57.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|