2021-01-22   16:20:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Speedo Cup
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020
Event 8, 100m Rintauinti Miehet 15-16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Davin Lindholm 2004 Helsingfors Simsällskap +0.74 1:05.92
50m: 30.66
100m: 1:05.92
(35.26)
2 Serhat Kalin 2005 ORCA Helsinki 1:15.96 +10.04
50m: 35.07
100m: 1:15.96
(40.89)
3 Arttu Valonen 2004 ORCA Helsinki 1:17.01 +11.09
50m: 35.03
100m: 1:17.01
(41.98)
4 Leo Währn 2005 Vanders +0.70 1:17.59 +11.67
50m: 34.95
100m: 1:17.59
(42.64)
5 Mio Heinola 2005 Nummelan Kisaajat 1:21.20 +15.28
50m: 38.79
100m: 1:21.20
(42.41)
6 Urho Käkelä 2005 Järvenpään Uintiklubi ry +0.71 1:21.30 +15.38
50m: 37.98
100m: 1:21.30
(43.32)
7 Juuso Pulkkinen 2004 Cetus Espoo +0.71 1:21.57 +15.65
50m: 38.27
100m: 1:21.57
(43.30)
8 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo +0.86 1:25.42 +19.50
50m: 38.59
100m: 1:25.42
(46.83)
9 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo +0.75 1:27.31 +21.39
50m: 41.48
100m: 1:27.31
(45.83)
10 Johannes Kauppinen 2005 Haminan Uimaseura +0.54 1:27.53 +21.61
50m: 41.17
100m: 1:27.53
(46.36)
11 Aleksandr Petukhov 2004 ORCA Helsinki +0.81 1:30.29 +24.37
50m: 42.90
100m: 1:30.29
(47.39)
12 Henri Piipponen 2005 Helsingin Uimarit 1:35.64 +29.72
50m: 43.79
100m: 1:35.64
(51.85)
13 Abhishek Singh 2005 Cetus Espoo +0.72 1:38.26 +32.34
50m: 44.99
100m: 1:38.26
(53.27)
Event official at: 19/09/2020 10.57.51
Event 8, 100m Rintauinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Lassi Ohtonen 1992 Helsingfors Simsällskap +0.68 1:06.59
50m: 30.78
100m: 1:06.59
(35.81)
2 Mikael Niklas Laakso 1997 Race Club Sveitsi +0.59 1:08.18 +1.59
50m: 31.03
100m: 1:08.18
(37.15)
3 Oskari Repo 2003 Cetus Espoo 1:08.97 +2.38
50m: 32.01
100m: 1:08.97
(36.96)
4 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo +0.52 1:09.05 +2.46
50m: 32.16
100m: 1:09.05
(36.89)
5 Bruce Clayhills 1997 Helsingfors Simsällskap +0.71 1:09.82 +3.23
50m: 32.24
100m: 1:09.82
(37.58)
6 Eemil Kankare 2003 Åbo Simklubb +0.62 1:10.82 +4.23
50m: 32.60
100m: 1:10.82
(38.22)
7 Topi Immonen 2003 Lappeenrannan Uimarit +0.68 1:12.34 +5.75
50m: 33.14
100m: 1:12.34
(39.20)
8 Alexander Huhtala 2003 Cetus Espoo +0.68 1:13.48 +6.89
50m: 34.74
100m: 1:13.48
(38.74)
9 Heikki Väkeväinen 2002 Gladius Kirkkonummi 1:16.21 +9.62
50m: 35.59
100m: 1:16.21
(40.62)
10 Matias Rasinmäki 2003 Cetus Espoo +0.62 1:16.87 +10.28
50m: 35.45
100m: 1:16.87
(41.42)
11 Eetu Einto 2001 Vanders +0.69 1:22.50 +15.91
50m: 38.07
100m: 1:22.50
(44.43)
Event official at: 19/09/2020 10.57.51
2020-09-19 10.58.21 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner