2021-01-22   17:12:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Speedo Cup
Place: Espoonlahti Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Sep 19, 2020 to Sep 20, 2020
Event 5, 50m Perhosuinti Naiset 14-15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.70 29.87
2 Vilma Leppähaara 2005 Nummelan Kisaajat +0.76 31.14 +1.27
3 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.71 31.15 +1.28
4 Ariel Julienne Jämsen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.75 31.26 +1.39
5 Malin Lindblom 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit +0.81 31.51 +1.64
6 Emma-Lotta Ahola 2005 Järvenpään Uintiklubi ry +0.72 31.75 +1.88
7 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.76 31.80 +1.93
8 Sonila Selimi 2005 Åbo Simklubb +0.71 32.13 +2.26
9 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.64 32.54 +2.67
10 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.69 32.58 +2.71
11 Helmi Käkelä 2006 Järvenpään Uintiklubi ry +0.71 32.64 +2.77
12 Anniina Kurvinen 2006 Lappeenrannan Uimarit +0.81 32.73 +2.86
13 Anniina Jokiniemi 2006 Nurmijärven Uinti +0.77 33.11 +3.24
14 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders +0.70 33.69 +3.82
15 Risa Haruna 2005 Cetus Espoo +0.64 34.19 +4.32
16 Rauha Heikkinen 2005 Helsingin Uimarit +0.82 34.32 +4.45
17 Ella Kalliokari 2006 Cetus Espoo +0.78 34.62 +4.75
18 Milja Vuori 2006 Octopus Lohja +0.80 34.72 +4.85
19 Anna Hakkarainen 2005 Cetus Espoo +0.74 34.89 +5.02
20 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.74 35.57 +5.70
21 Jeanette Ingberg 2006 Octopus Lohja +0.76 36.23 +6.36
22 Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo +0.73 36.79 +6.92
23 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.79 36.81 +6.94
24 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo +0.69 37.49 +7.62
25 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo +0.83 38.25 +8.38
26 Siiri Multamäki 2006 ORCA Helsinki +0.76 39.39 +9.52
27 Kiti Konttinen 2006 Helsingin Uimarit +0.84 40.27 +10.40
28 Riina Jungell 2006 Octopus Lohja +0.90 43.40 +13.53
29 Ida Ekman 2006 Cetus Espoo +0.77 51.21 +21.34
- Anniina Ahonen 2005 Race Club Sveitsi +0.67 DSQ SW4.4
Event official at: 19/09/2020 10.40.32
Event 5, 50m Perhosuinti Naiset 16 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nea-Amanda Heinola 2000 Lappeenrannan Uimarit +0.75 28.53
2 Fanny Teijonsalo 1996 Cetus Espoo +0.66 28.58 +0.05
3 Nina Haltia 1999 Vanders +0.74 28.75 +0.22
4 Laura Kellberg 2003 Cetus Espoo +0.69 28.76 +0.23
5 Tanja Ruohoniemi 1995 Cetus Espoo +0.68 28.91 +0.38
6 Susanne Hirvonen 1997 Kampuksen Plaani +0.72 29.14 +0.61
7 Lyydia Kalenius 2000 Cetus Espoo +0.72 29.17 +0.64
8 Vilja Grundström 2003 Vanders +0.81 29.50 +0.97
9 Hilla Kortetjärvi 1996 ORCA Helsinki +0.71 30.18 +1.65
10 Iisa Karpela 2004 Cetus Espoo +0.73 30.55 +2.02
11 Ida Slöör 2001 Cetus Espoo +0.77 30.57 +2.04
12 Annika Toiviainen 2002 Cetus Espoo +0.93 30.74 +2.21
13 Siiri Konkka 2004 Åbo Simklubb +0.67 30.83 +2.30
14 Venla Sofia Suihkonen 2002 Octopus Lohja +0.63 30.91 +2.38
15 Erika Bergström 1996 Aurajoen Uinti Ry +0.75 31.61 +3.08
16 Lotta Lehtoila 2003 Helsingfors Simsällskap +0.73 31.72 +3.19
17 Taiga Yritys 2003 Aquatics Hyvinkää +0.70 31.73 +3.20
18 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo +0.78 31.75 +3.22
19 Aino Paju 2003 Vanders +0.69 31.94 +3.41
20 Liinu  Louhikoski 2004 Vanders +0.64 31.95 +3.42
21 Alisa Hänninen 2003 Järvenpään Uintiklubi ry +0.78 32.20 +3.67
22 Janita Severinkangas 2004 Cetus Espoo +0.73 32.25 +3.72
23 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.74 32.39 +3.86
24 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo +0.75 32.53 +4.00
25 Lotta Linnea Partanen 2001 Nummelan Kisaajat +0.71 32.72 +4.19
26 Anna Mattila 2004 Helsingin Uimarit +0.73 32.76 +4.23
27 Ilona Kajava 2004 ORCA Helsinki +0.72 33.79 +5.26
28 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo +0.67 37.59 +9.06
29 Heidi Työppönen 2004 Cetus Espoo +0.85 40.57 +12.04
- Oona Kupari 2004 Octopus Lohja +0.63 DSQ SW4.4
Event official at: 19/09/2020 10.40.32
2020-09-19 10.41.00 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner