2020-08-05   09:00:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus Kesärollot

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 0, 50m Freestyle Valmentajat - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jere Ruhonen Cetus Espoo 25.45
2 Ville Lauslahti Cetus Espoo 28.05 +2.60
3 Mirka Mettinen Cetus Espoo 29.78 +4.33
4 Anni Savolainen Cetus Espoo 30.57 +5.12
5 Ella Aalto Cetus Espoo 31.25 +5.80
Event official at: 02/08/2020 17.04.54
2020-08-02 17.05.01 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 1, 50m Perhosuinti Tytöt 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo 118 49.76
Event official at: 02/08/2020 17.19.12
Event 1, 50m Perhosuinti Tytöt 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.76 170 44.10
2 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.66 168 44.20 +0.10
3 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo 163 44.65 +0.55
4 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.50 159 45.08 +0.98
5 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo 152 45.75 +1.65
6 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo +0.68 150 45.97 +1.87
7 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo 146 46.38 +2.28
8 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo 143 46.67 +2.57
9 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo 121 49.36 +5.26
Event official at: 02/08/2020 17.19.12
Event 1, 50m Perhosuinti Tytöt 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo 252 38.67
2 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo 219 40.50 +1.83
3 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo 219 40.51 +1.84
4 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.57 176 43.56 +4.89
5 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.82 132 47.90 +9.23
6 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.87 128 48.37 +9.70
7 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo 122 49.19 +10.52
8 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo 105 51.73 +13.06
9 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.80 91 54.24 +15.57
10 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo 65 1:00.50 +21.83
- Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.88 DSQ SW4.4
Event official at: 02/08/2020 17.19.12
Event 1, 50m Perhosuinti Tytöt 8-10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo 159 45.02
2 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.88 159 45.05 +0.03
3 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.82 140 47.04 +2.02
4 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.61 139 47.08 +2.06
5 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo 106 51.46 +6.44
6 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo 97 53.13 +8.11
7 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo +0.86 87 55.04 +10.02
- Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at: 02/08/2020 17.19.12
2020-08-02 22.49.33 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 2, 50m Perhosuinti Pojat 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo 188 38.82
Event official at: 02/08/2020 17.24.23
Event 2, 50m Perhosuinti Pojat 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo 134 43.46
2 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.67 82 51.16 +7.70
3 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo 48 1:00.94 +17.48
- Atte Malinen 2008 Cetus Espoo +0.74 DSQ SW4.4
- Onni Harja 2008 Cetus Espoo +0.40 DSQ SW4.4
Event official at: 02/08/2020 17.24.23
Event 2, 50m Perhosuinti Pojat 8-11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.69 63 55.72
2 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.54 57 57.78 +2.06
3 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.84 54 58.72 +3.00
- Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo DSQ SW4.4
- Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.62 DSQ SW8.2 Vu vetoja
Event official at: 02/08/2020 17.24.23
2020-08-02 22.49.30 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.72 158 49.86
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.78 264 42.04
2 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.75 229 44.06 +2.02
3 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.67 226 44.24 +2.20
4 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.87 214 45.08 +3.04
5 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.71 199 46.16 +4.12
6 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.83 192 46.70 +4.66
7 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.67 175 48.19 +6.15
8 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.66 156 50.08 +8.04
9 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo 126 53.80 +11.76
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.51 253 42.64
2 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.76 247 42.97 +0.33
3 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.65 244 43.12 +0.48
4 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.84 243 43.21 +0.57
5 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.64 213 45.16 +2.52
6 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.84 207 45.57 +2.93
7 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.87 176 48.11 +5.47
8 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.86 176 48.14 +5.50
9 Anya Merilä 2009 Cetus Espoo +0.66 175 48.19 +5.55
10 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.69 164 49.21 +6.57
11 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.85 163 49.33 +6.69
12 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.69 154 50.26 +7.62
13 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.78 151 50.58 +7.94
14 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.74 130 53.17 +10.53
15 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.58 116 55.19 +12.55
16 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.72 108 56.49 +13.85
- Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo +0.99 DSQ SW6.5 Maaliintulo vatsal
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 8-10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.80 223 44.48
2 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.64 220 44.66 +0.18
3 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.90 206 45.63 +1.15
4 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.75 188 47.05 +2.57
5 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo +0.68 178 47.93 +3.45
6 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.67 149 50.83 +6.35
7 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.62 149 50.84 +6.36
8 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo +0.76 145 51.27 +6.79
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
Event 3, 50m Selkäuinti Tytöt 14 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo +0.55 743 29.78
2 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.55 735 29.89 +0.11
Event official at: 02/08/2020 17.45.05
2020-08-02 18.24.22 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 4, 50m Selkäuinti Pojat 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.81 179 42.53
Event official at: 02/08/2020 17.53.51
Event 4, 50m Selkäuinti Pojat 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.78 186 42.01
2 Onni Harja 2008 Cetus Espoo +0.76 167 43.53 +1.52
3 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo +0.73 136 46.60 +4.59
4 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo +0.91 122 48.31 +6.30
5 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo +0.80 91 53.29 +11.28
Event official at: 02/08/2020 17.53.51
Event 4, 50m Selkäuinti Pojat 8-11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo 139 46.24
2 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.63 139 46.30 +0.06
3 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.76 109 50.16 +3.92
4 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.76 99 51.77 +5.53
5 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.75 99 51.84 +5.60
6 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.85 93 52.92 +6.68
7 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo 91 53.31 +7.07
8 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo +0.73 74 56.92 +10.68
9 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.63 69 58.51 +12.27
10 Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo +0.71 68 58.57 +12.33
- Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo +0.99 DSQ SW6.5 Maaliintulo vatsal
Event official at: 02/08/2020 17.53.51
Event 4, 50m Selkäuinti Pojat 15 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Roni Kallström 2001 Cetus Espoo +0.54 692 27.13
2 Eetu Alitalo 1999 Cetus Espoo +0.58 624 28.08 +0.95
Event official at: 02/08/2020 17.53.51
2020-08-02 18.52.35 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 5, 50m Rintauinti Tytöt 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.80 122 59.13
Event official at: 02/08/2020 18.23.33
Event 5, 50m Rintauinti Tytöt 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.73 270 45.47
2 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo 256 46.27 +0.80
3 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.62 216 48.97 +3.50
4 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.78 197 50.47 +5.00
5 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.72 195 50.65 +5.18
6 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.68 179 52.11 +6.64
7 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo 137 56.95 +11.48
8 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo +0.91 110 1:01.27 +15.80
- Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo DSQ SW4.4
Event official at: 02/08/2020 18.23.33
Event 5, 50m Rintauinti Tytöt 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.71 259 46.11
2 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.73 229 48.03 +1.92
3 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo 217 48.86 +2.75
4 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo 189 51.18 +5.07
5 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.80 189 51.21 +5.10
6 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.89 185 51.59 +5.48
7 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo 179 52.11 +6.00
8 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo 175 52.56 +6.45
9 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo 174 52.61 +6.50
10 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo 172 52.81 +6.70
11 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo 171 52.88 +6.77
12 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo 160 54.14 +8.03
13 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo 153 54.96 +8.85
14 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.77 146 55.81 +9.70
15 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo 135 57.17 +11.06
16 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo 115 1:00.42 +14.31
17 Maja Mocilnikar 2009 Cetus Espoo 113 1:00.69 +14.58
Event official at: 02/08/2020 18.23.33
Event 5, 50m Rintauinti Tytöt 8-10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo 184 51.69
2 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.69 177 52.27 +0.58
3 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo 145 55.88 +4.19
4 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo 143 56.10 +4.41
5 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.76 140 56.58 +4.89
6 Elmi Kallio 2011 Cetus Espoo +0.75 115 1:00.45 +8.76
7 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.90 95 1:04.36 +12.67
- Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.32 DSQ
- Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo DSQ SW7.5 3 delffaria
- Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.76 DSQ SW7.2
- Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at: 02/08/2020 18.23.33
2020-08-02 18.24.14 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 6, 50m Rintauinti Pojat 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo 131 50.97
Event official at: 02/08/2020 18.23.46
Event 6, 50m Rintauinti Pojat 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo 130 51.12
2 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo 126 51.65 +0.53
3 Onni Harja 2008 Cetus Espoo +0.70 122 52.19 +1.07
4 firat burak böke 2008 Cetus Espoo +0.90 122 52.26 +1.14
5 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo 116 53.18 +2.06
6 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo 114 53.42 +2.30
- Eelis Nyholm 2008 Cetus Espoo +0.85 DSQ SW7.2
- Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo DSQ SW7.4 Eriaik. jalk.
- Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo +0.85 DSQ SW7.2
Event official at: 02/08/2020 18.23.46
Event 6, 50m Rintauinti Pojat 8-11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.75 115 53.22
2 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo +0.68 96 56.55 +3.33
3 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.66 88 58.33 +5.11
4 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo 87 58.50 +5.28
5 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.83 83 59.27 +6.05
6 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo 82 59.64 +6.42
- Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.77 DSQ SW7.2
- Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo +0.83 DSQ SW7.5
- Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo +0.95 DSQ SW10.8 - Kielletty väline
Event official at: 02/08/2020 18.23.46
Event 6, 50m Rintauinti Pojat 15 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Verneri Viisanen 2002 Cetus Espoo +0.53 658 29.83
2 Miika Pentti 1997 Cetus Espoo +0.73 627 30.31 +0.48
Event official at: 02/08/2020 18.23.46
2020-08-02 18.47.29 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.79 200 40.43
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.91 329 34.27
2 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.73 284 35.97 +1.70
3 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.79 244 37.87 +3.60
4 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo 239 38.12 +3.85
5 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.70 235 38.34 +4.07
6 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.71 225 38.88 +4.61
7 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.78 222 39.05 +4.78
8 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo +0.94 221 39.15 +4.88
- Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.57 DSQ SW4.4
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.80 298 35.41
2 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.68 286 35.90 +0.49
3 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.80 262 36.96 +1.55
4 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.56 244 37.85 +2.44
5 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.75 210 39.80 +4.39
6 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.78 208 39.89 +4.48
7 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo +0.86 193 40.90 +5.49
8 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.79 192 40.97 +5.56
9 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.75 187 41.33 +5.92
10 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.82 182 41.70 +6.29
11 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo 173 42.45 +7.04
12 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo 166 43.02 +7.61
13 Ella Lehtimäki 2009 Cetus Espoo +0.93 164 43.23 +7.82
14 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo 157 43.86 +8.45
15 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo 153 44.24 +8.83
16 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo 143 45.22 +9.81
17 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.77 136 45.99 +10.58
18 Eden Maoz 2009 Cetus Espoo +0.88 132 46.48 +11.07
19 Alma Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.68 130 46.67 +11.26
20 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo 116 48.46 +13.05
21 Maja Mocilnikar 2009 Cetus Espoo +0.77 101 50.75 +15.34
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
Event 7, 50m Vapaauinti Tytöt 8-10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.42 251 37.51
2 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.80 215 39.47 +1.96
3 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.77 198 40.60 +3.09
4 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.70 195 40.77 +3.26
5 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.92 186 41.40 +3.89
6 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo +0.93 156 43.91 +6.40
7 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo +0.80 149 44.57 +7.06
8 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo 123 47.47 +9.96
9 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo 111 49.21 +11.70
10 Heikkinen Venla 2010 Cetus Espoo +0.92 106 50.01 +12.50
11 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.95 82 54.37 +16.86
12 Elmi Kallio 2011 Cetus Espoo +0.85 69 57.66 +20.15
13 Taimi Saarela 2011 Cetus Espoo 63 59.35 +21.84
- Saaga Vesterbacka 2010 Cetus Espoo DSQ SW4.4
- Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo DNS
Event official at: 02/08/2020 18.32.46
2020-08-02 18.32.50 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 8, 50m Vapaauinti Pojat 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.79 203 35.55
Event official at: 02/08/2020 18.44.24
Event 8, 50m Vapaauinti Pojat 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo 163 38.25
2 Onni Harja 2008 Cetus Espoo +0.72 163 38.26 +0.01
3 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo +0.83 162 38.29 +0.04
4 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo 156 38.82 +0.57
5 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo +0.89 140 40.26 +2.01
6 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo 130 41.18 +2.93
7 Eelis Nyholm 2008 Cetus Espoo +0.84 113 43.15 +4.90
8 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo +0.81 109 43.73 +5.48
9 firat burak böke 2008 Cetus Espoo 101 44.88 +6.63
10 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo 84 47.62 +9.37
Event official at: 02/08/2020 18.44.24
Event 8, 50m Vapaauinti Pojat 8-11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo +0.74 154 39.01
2 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.77 141 40.10 +1.09
3 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo +0.85 141 40.13 +1.12
4 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.87 136 40.58 +1.57
5 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.79 133 40.87 +1.86
6 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo +0.80 132 41.01 +2.00
7 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.76 132 41.04 +2.03
8 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo +0.86 129 41.32 +2.31
9 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo +0.68 121 42.22 +3.21
10 Jimi Malkki 2009 Cetus Espoo +0.79 118 42.62 +3.61
11 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo 98 45.32 +6.31
12 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.65 86 47.37 +8.36
13 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.68 81 48.20 +9.19
14 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo +0.64 80 48.48 +9.47
15 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.91 73 49.91 +10.90
16 Max Leal 2012 Cetus Espoo +0.59 26 1:10.19 +31.18
- Axel Paananen 2010 Cetus Espoo DSQ SW4.4
- Oliver Tavilahti 2009 Cetus Espoo DSQ SW4.4
Event official at: 02/08/2020 18.44.24
Event 8, 50m Vapaauinti Pojat 15 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo +0.68 605 24.72
2 Joel Knaapi 2001 Cetus Espoo +0.64 575 25.14 +0.42
Event official at: 02/08/2020 18.44.24
2020-08-02 18.47.34 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Cetus Kesärollot
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Aug 2, 2020 to Aug 2, 2020
Event 9, 50m Rintauinti Masters - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Lauri Malk 1937 Cetus Espoo DNS
Event official at: 02/08/2020 18.52.52
2020-08-02 18.52.54 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner