Resultater for UGP2 2019-2020, Stockholm - Torvalla
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Jan 25, 2020 to Jan 26, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 200m Medley Herrar Klass A - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Erneholm |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.61 |
|
2:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Andreas Wallén |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.67 |
|
2:17.51 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jakub Majta |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.60 |
|
2:17.64 |
+2.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Erik Falk |
2003 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.74 |
|
2:18.34 |
+3.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Liam Björklund |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
+0.74 |
|
2:21.48 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arvid Styrman |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.55 |
|
2:21.71 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
David Neuhardt |
2003 |
Spårvägen Simförening |
+0.72 |
|
2:21.78 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Albin Eriksson |
2003 |
Simklubben Neptun |
+0.72 |
|
2:21.96 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Julius Grell |
2003 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
|
2:25.14 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Nils Backlund |
2002 |
Spårvägen Simförening |
+0.53 |
|
2:26.90 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Alexander Jansson |
2002 |
Simklubben Neptun |
+0.77 |
|
2:35.56 |
+20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aryan Munshi |
2002 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.71 |
|
2:36.56 |
+21.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Joel Aggefors |
2003 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.83 |
|
3:00.47 |
+45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 16:21:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 200m Medley Herrar Klass B - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elias Lyth |
2004 |
Wisby Simsällskap |
+0.74 |
|
2:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lucas Vainio |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
|
2:26.74 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Simon Brunn |
2004 |
Tyresö Simsällskap |
+0.65 |
|
2:27.09 |
+10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Isak Ekman |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
+0.71 |
|
2:30.56 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Markus Annas |
2004 |
Spårvägen Simförening |
+0.72 |
|
2:31.27 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alvin Hamzehnejad |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
+0.71 |
|
2:33.80 |
+17.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Jonathan Hörberg |
2004 |
Simklubben Neptun |
+0.74 |
|
2:38.51 |
+21.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 16:21:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 200m Medley Herrar Klass C - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Theo Djuphammar |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.65 |
|
2:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tobias Lindberg |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
+0.69 |
|
2:18.96 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Einar Styrman |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.51 |
|
2:22.39 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vincent Flores |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.75 |
|
2:25.15 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tim Rogersson |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.67 |
|
2:26.78 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carl Malm |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
2:27.76 |
+10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Uno Härmark |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.54 |
|
2:29.82 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Philip Palmqvist |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
|
2:30.59 |
+13.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jack Sjöberg |
2005 |
Wisby Simsällskap |
+0.67 |
|
2:33.46 |
+16.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Melvin Rinaldo |
2005 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.80 |
|
2:33.80 |
+17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
David Holmberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.52 |
|
2:34.48 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lukas Engström |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.61 |
|
2:39.45 |
+22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anton Graner |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.75 |
|
2:39.95 |
+23.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Malkolm Nömm |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.65 |
|
2:39.99 |
+23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Malcolm Honkanen |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
+0.81 |
|
2:44.31 |
+27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Adrian Hellberg |
2005 |
Spårvägen Simförening |
+0.74 |
|
2:44.47 |
+27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Oscar Gustafson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
2:46.58 |
+29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mathias Steffansson |
2005 |
Gustavsbergs Simsällskap |
+0.71 |
|
2:49.04 |
+32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Neo Carlberg |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.52 |
|
2:56.63 |
+39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jakob Fridsell |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.77 |
|
2:57.95 |
+41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Emil Johanson |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
+0.70 |
|
3:03.48 |
+46.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
David Conway |
2005 |
Älvsjö AIK Simförening |
+0.79 |
|
3:06.92 |
+50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Ludvig Timen |
2005 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.74 |
|
3:24.75 |
+1:07.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexander Richards Nilsson |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.89 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Edvin Kallin |
2005 |
Simklubben Neptun |
+0.76 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 16:21:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 200m Medley Herrar Klass D - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Storell |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.62 |
|
2:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
William Erneholm |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.49 |
|
2:29.42 |
+1.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christos Theodosiadis |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.66 |
|
2:29.61 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.66 |
|
2:31.51 |
+3.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sam Hamzehnejad |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.71 |
|
2:34.40 |
+6.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Bulut Chalashkan |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.31 |
|
2:40.66 |
+12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Anton Jöngren |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.68 |
|
2:44.78 |
+16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Casper Drozdz |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.70 |
|
2:47.13 |
+19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.57 |
|
2:47.91 |
+19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Niklas Nygren |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.74 |
|
2:48.34 |
+20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.75 |
|
2:53.12 |
+25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
-.-- |
|
2:53.80 |
+25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Christopher Brown |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
+0.69 |
|
2:54.16 |
+26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Hugo Patrikson |
2006 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.78 |
|
2:59.24 |
+31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.81 |
|
3:03.47 |
+35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nathanael Alexandersson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
+0.77 |
|
3:16.52 |
+48.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Martin Prochazka |
2006 |
Simklubben Neptun |
+0.73 |
|
3:27.79 |
+59.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.62 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 16:21:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 9, 200m Medley Herrar Klass E - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vincent Forss |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
|
2:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Vincent Nordlander |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
2:49.97 |
+5.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Theodor Gladare |
2007 |
Simklubben Neptun |
-.-- |
|
2:51.53 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milton Eriksson |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.68 |
|
2:53.92 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julius Dorch Juliusson |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
+0.74 |
|
2:55.33 |
+10.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexander Bouchet |
2007 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.66 |
|
2:55.62 |
+10.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Hugo Östling |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.89 |
|
2:58.71 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Vidar Karlström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
+0.72 |
|
3:03.21 |
+18.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Axel Kallin |
2007 |
Simklubben Neptun |
+1.04 |
|
3:09.71 |
+25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Frank Floren |
2007 |
Stockholmspolisens IF SF |
-.-- |
|
3:17.21 |
+32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Teodor Ström |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
3:17.68 |
+33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Japheth Shewa |
2007 |
Spårvägen Simförening |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
2007 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 2020-01-25 16:21:10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 16:23:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Södertörns Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|