Tulokset Talviuinnit 2020
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai klo 12
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Myyrmäki |
Organizer: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
helmi 8, 2020 to helmi 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50m Rintauinti Naiset 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Linda Hämäläinen |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
180 |
50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eva Matrosova |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
168 |
51.71 |
+1.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alisa Gatsuk |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
121 |
57.61 |
+7.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lilja-Maria Palén |
2010 |
Helsingin Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
sw 7.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 14.31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50m Rintauinti Naiset 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Fiia Immonen |
2008 |
Vanders |
|
338 |
40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alysa Saarelainen |
2009 |
Vanders |
|
265 |
44.43 |
+3.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aino Isrikki |
2009 |
Vanders |
|
237 |
46.15 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Unna Palaste |
2009 |
Vanders |
|
197 |
49.07 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nora Ilieva |
2008 |
Vanders |
|
186 |
49.96 |
+8.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 14.31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50m Rintauinti Naiset 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Milla Kiviranta |
2006 |
Vanders |
|
474 |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emmi Halonen |
2006 |
Vanders |
|
320 |
41.72 |
+5.11 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Venla Hämäläinen |
2007 |
HTU Stadi |
|
208 |
48.19 |
+11.58 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ronja Ryynänen |
2007 |
HTU Stadi |
|
77 |
1:07.03 |
+30.42 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hilda Kupila |
2006 |
Vanders |
|
|
DSQ |
|
|
sw 7.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 14.31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50m Rintauinti Naiset 15-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Milla Strandberg |
2005 |
Vanders |
|
498 |
36.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mea Melissa Miettinen |
2005 |
Vanders |
|
448 |
37.31 |
+1.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma-Lotta Ahola |
2005 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
419 |
38.15 |
+2.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tatiana Sukhareva |
2005 |
Vanders |
|
393 |
38.99 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ada Oila |
2005 |
Vanders |
|
318 |
41.81 |
+5.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Janna Pysäys |
2005 |
Helsingin Uimarit |
|
279 |
43.67 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Edith Nuutinen |
2005 |
Lahden Kaleva |
|
203 |
48.57 |
+12.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Essi Ahvenainen |
2005 |
Vanders |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 14.31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 50m Rintauinti Naiset 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tuisku Grundström |
2002 |
Vanders |
|
476 |
36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Satu Immonen |
2003 |
Swimming Club Vuokatti |
|
472 |
36.66 |
+0.09 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jasmin Vacker |
1999 |
Vanders |
|
411 |
38.41 |
+1.84 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Maria Ripatti |
1987 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
397 |
38.83 |
+2.26 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Annika Tietz |
2001 |
HTU Stadi |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 14.31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-08 14.36.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|