Tulokset Viking Line - uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 8, 2020 to Feb 8, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 200m Individual Medley Men 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niilo Lappalainen |
2011 |
Nokian Pyry |
+0.62 |
|
3:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 18.50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 200m Individual Medley Men 12-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
2:28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonatan Davie |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.70 |
|
2:33.94 |
+5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christian Nummi |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.68 |
|
2:38.53 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Felix Kandolin |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.70 |
|
2:44.37 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ville Suojasto |
2006 |
Raision Urheilijat |
+0.72 |
|
2:47.17 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aapo Nurminen |
2006 |
Raision Urheilijat |
+0.80 |
|
2:48.73 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alex Mukkulainen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.72 |
|
2:53.22 |
+24.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julius Linde |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.61 |
|
2:53.41 |
+25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Romeo Maranzani |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.85 |
|
2:54.89 |
+26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.60 |
|
2:55.85 |
+27.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eelis Lummaa |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.75 |
|
3:00.72 |
+32.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Max Yli-Salomäki |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.81 |
|
3:03.35 |
+35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Linus Korin |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.74 |
|
3:03.38 |
+35.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.84 |
|
3:07.56 |
+39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Amos Korin |
2008 |
Åbo Simklubb |
+0.77 |
|
3:08.97 |
+40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Alvar Kankare |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.73 |
|
3:12.14 |
+43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Niklas Honkanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
+0.77 |
|
3:13.09 |
+44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Oiva Saarinen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.76 |
|
3:13.32 |
+44.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Erik Constable |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.67 |
|
3:23.93 |
+55.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Roope Rantanen |
2008 |
Åbo Simklubb |
+0.72 |
|
3:27.27 |
+58.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Matias Rauhala |
2008 |
Åbo Simklubb |
+0.64 |
|
3:27.40 |
+59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Lauri Kirjonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
+0.81 |
|
3:40.27 |
+1:11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jasper Pihlava |
2008 |
Åbo Simklubb |
+0.83 |
|
3:44.22 |
+1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Ilmari Kunttu |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.98 |
|
3:44.26 |
+1:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Romeo Manner |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.68 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 su-osuus |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
+0.58 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.3 pu-osuus |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
IAN GONZALEZ CATON |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.72 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 7.6 150m |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lauri-Pekka Pakomäki |
2006 |
Åbo Simklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 18.50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 24, 200m Individual Medley Men 15 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ajjuub Ezzat |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.65 |
|
2:20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Juuso Leppänen |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.65 |
|
2:23.11 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Hirsiniemi |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.77 |
|
2:28.86 |
+7.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Aapo Kinnunen |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.69 |
|
2:31.17 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
+0.75 |
|
2:33.89 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jasper Oikarainen |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.67 |
|
2:34.23 |
+13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Aarni Linderborg |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.76 |
|
2:35.10 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eero Mäenpää |
2005 |
Åbo Simklubb |
+0.66 |
|
2:36.37 |
+15.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Juho Törmä |
2005 |
Porin Uimaseura |
+0.79 |
|
2:37.37 |
+16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maksim Amosov |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
+0.76 |
|
2:41.76 |
+20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
+0.70 |
|
2:44.73 |
+23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mio Heinola |
2005 |
Nummelan Kisaajat |
+0.67 |
|
2:44.82 |
+23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aaron Hannula |
2005 |
Uimaseura Kaarina |
+1.11 |
|
3:17.54 |
+56.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Seweryn Andrzej Pastucha |
2004 |
Raision Urheilijat |
+0.77 |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 9.4 su-osuus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 8.2.2020 18.50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-08 19.01.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|
|
|