Tulokset Vattenfall Swim Cup 2010 Morning SD
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Results Event 6 (Heats) - Per Age Group with Points and lap times |
Competition name | Vattenfall Swim Cup 2010 (SD) | Print Date | 16 May 2010 | |||
Competition place | Esbjerg | Print Time | 22:29 | |||
Organizer | West Swim Esbjerg | |||||
Pool | 25m | |||||
Competition date | 2010-05-14 |
Event 6, 100m Medley Men, Heats 19 - 99 years |
Place | Name | Born | Points | FINA | 50m | Finish | Status | |||
Club | ||||||||||
1 | Chris Christensen | 1988 | 717 | 26.47 | 58.13 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
2 | Thomas Lianee | 1985 | 672 | 27.09 | 59.40 | |||||
Søllerød Svømmeklub SNI | ||||||||||
3 | Robin Mårtensson | 1991 | 668 | 27.25 | 59.51 | |||||
Osby Simsällskap | ||||||||||
4 | Jonas Westergaard | 1990 | 662 | 27.65 | 59.70 | |||||
Tune I.F. Svømmeafdelin | ||||||||||
5 | Mikkel Wagner | 1991 | 657 | 28.38 | 59.86 | |||||
Herlev Svømning | ||||||||||
6 | André Schäfer | 1990 | 637 | 28.69 | 1:00.47 | |||||
Berliner Tsc | ||||||||||
7 | Harald Johansson | 1991 | 637 | 28.89 | 1:00.48 | |||||
Osby Simsällskap | ||||||||||
8 | Paul Kretschmann | 1987 | 619 | 28.31 | 1:01.06 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
9 | Robert Hübner | 1990 | 618 | 28.43 | 1:01.07 | |||||
Berliner Tsc | ||||||||||
10 | Bjarke Stevnsborg | 1990 | 618 | 27.93 | 1:01.09 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
11 | Karsten Schütt | 1991 | 607 | 28.34 | 1:01.45 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
12 | Felix Radny | 1989 | 606 | 27.05 | 1:01.49 | |||||
Berliner Tsc | ||||||||||
13 | Thomas Hämmer | 1978 | 583 | 28.77 | 1:02.27 | |||||
Sv Neptun Kiel | ||||||||||
14 | Marcus Orloff Søemod | 1991 | 558 | 29.33 | 1:03.18 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
15 | Alexander Tenner | 1986 | 551 | 28.69 | 1:03.46 | |||||
Sv Neptun Kiel | ||||||||||
16 | Björn Hansson | 1989 | 544 | 29.67 | 1:03.74 | |||||
Landskrona Simsällskap | ||||||||||
17 | Marc Hänßler | 1990 | 537 | 29.80 | 1:04.01 | |||||
Schwimmfreunde Meckelfe | ||||||||||
18 | Nico Bellin | 1989 | 517 | 29.43 | 1:04.84 | |||||
Esv Frankfurt(oder) 48 | ||||||||||
19 | Sørin Martin Johannessen | 1991 | 506 | 29.30 | 1:05.30 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
20 | Björn Lücke | 1983 | 495 | 31.58 | 1:05.79 | |||||
Csv Berlin | ||||||||||
21 | Jan-Hendrik Suhr | 1991 | 480 | 30.33 | 1:06.46 | |||||
Tsv Rotweiß Niebüll | ||||||||||
22 | Tim Wallbaum | 1987 | 477 | 31.49 | 1:06.61 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
23 | Peer-Ole Hagedorn | 1988 | 464 | 29.79 | 1:07.19 | |||||
Preetzer Tsv | ||||||||||
24 | Joschka Grabb | 1991 | 453 | 31.20 | 1:07.75 | |||||
Schwimmfreunde Meckelfe | ||||||||||
25 | Claus S. Jensen | 1990 | 447 | 32.24 | 1:08.04 | |||||
Støvring Svømmeklub Pin | ||||||||||
26 | Niklas Jonsson | 1991 | 442 | 32.90 | 1:08.28 | |||||
S77 Stenungsund | ||||||||||
27 | Norbert Ruthenberg | 1989 | 436 | 31.70 | 1:08.64 | |||||
Sv Rotation Halle E.v. | ||||||||||
28 | Martin Schmidt | 1988 | 432 | 31.17 | 1:08.81 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
29 | David Meinert | 1989 | 400 | 32.88 | 1:10.60 | |||||
Hamburger Sc | ||||||||||
30 | Ulf Petzoldt | 1967 | 391 | 34.18 | 1:11.15 | |||||
Potsdamer Sv | ||||||||||
31 | Fabian Hadler | 1991 | 389 | 34.34 | 1:11.28 | |||||
Tvv Neu Wulmstorf | ||||||||||
32 | Kurt Rippka | 1991 | 381 | 33.83 | 1:11.77 | |||||
Esv Frankfurt(oder) 48 | ||||||||||
33 | Nikita Grebenjuk | 1989 | 374 | 32.85 | 1:12.23 | |||||
Kaltenkirchner Ts | ||||||||||
34 | Patrick Timmermann-Hansen | 1987 | 368 | 34.50 | 1:12.63 | |||||
Støvring Svømmeklub Pin | ||||||||||
35 | Marcus Olandersson | 1991 | 356 | 35.25 | 1:13.43 | |||||
S71 | ||||||||||
36 | Thomas Abildsten | 1990 | 340 | 34.68 | 1:14.53 | |||||
Svømmeklubben Grindsted | ||||||||||
37 | Mathias Rann Lund | 1990 | 338 | 34.74 | 1:14.72 | |||||
Rødding Svømmeklub | ||||||||||
38 | Jakob Oberle | 1986 | 310 | 37.09 | 1:16.91 | |||||
Hamburger Sc | ||||||||||
39 | Mike Schubbert | 1991 | 267 | 36.53 | 1:20.83 | |||||
Kaltenkirchner Ts | ||||||||||
Event 6, 100m Medley Men, Heats 17 - 18 years |
Place | Name | Born | Points | FINA | 50m | Finish | Status | |||
Club | ||||||||||
1 | Niels Wissing Sørensen | 1993 | 591 | 27.60 | 1:02.00 | |||||
Greve Svømmeklub | ||||||||||
2 | Rasmus Dufour | 1993 | 566 | 28.60 | 1:02.89 | Not in final | ||||
Tune I.F. Svømmeafdelin | ||||||||||
3 | Emil K. Mortensen | 1993 | 560 | 28.64 | 1:03.13 | |||||
Tune I.F. Svømmeafdelin | ||||||||||
4 | Thomas Dahl Sørensen | 1992 | 556 | 30.59 | 1:03.26 | |||||
Tune I.F. Svømmeafdelin | ||||||||||
5 | Anthony Mak | 1992 | 540 | 29.57 | 1:03.88 | |||||
University of Calgary S | ||||||||||
6 | Andreas Mouritsen | 1992 | 535 | 29.23 | 1:04.09 | |||||
Greve Svømmeklub | ||||||||||
7 | Derek Ostrom | 1993 | 532 | 30.11 | 1:04.20 | |||||
University of Calgary S | ||||||||||
8 | Dag Christian Jepsen | 1993 | 521 | 29.41 | 1:04.65 | |||||
Tsv Rotweiß Niebüll | ||||||||||
9 | Patrik Lantto | 1992 | 511 | 30.87 | 1:05.06 | |||||
Stockholms Kappsimnings | ||||||||||
10 | Mathias Petrusson | 1993 | 501 | 30.89 | 1:05.50 | |||||
S77 Stenungsund | ||||||||||
11 | Christian Petersen | 1993 | 500 | 29.37 | 1:05.56 | |||||
Greve Svømmeklub | ||||||||||
12 | Christian Rasmussen | 1993 | 466 | 31.65 | 1:07.12 | |||||
Svømmeklubben Grindsted | ||||||||||
13 | Ronny Müller | 1992 | 463 | 31.81 | 1:07.25 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
14 | Lucas Thomée | 1993 | 460 | 29.99 | 1:07.39 | |||||
Stockholms Kappsimnings | ||||||||||
15 | Christian Woitha | 1992 | 457 | 30.55 | 1:07.55 | |||||
Schwimmfreunde Meckelfe | ||||||||||
16 | Martin Holten Hansen | 1993 | 451 | 31.37 | 1:07.87 | |||||
Aars Svømmeklub | ||||||||||
17 | Frank Erdmann | 1992 | 450 | 30.82 | 1:07.90 | |||||
Tsv Rotweiß Niebüll | ||||||||||
18 | Max Steinert | 1993 | 448 | 31.51 | 1:08.00 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
19 | Christian Quandt | 1993 | 412 | 1:09.92 | ||||||
Sv Neptun Kiel | ||||||||||
20 | Simo Laiho | 1993 | 408 | 32.00 | 1:10.13 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
21 | Vincenz Schwengfelder | 1993 | 407 | 32.73 | 1:10.23 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
22 | Julian Lobisch | 1992 | 392 | 33.36 | 1:11.10 | |||||
Ahrensburger Tsv | ||||||||||
23 | Christoph Schoeppe | 1993 | 354 | 34.12 | 1:13.55 | |||||
Ssv 70 Halle-Neustadt | ||||||||||
24 | Victor Lovén | 1992 | 348 | 34.16 | 1:13.97 | |||||
Osby Simsällskap | ||||||||||
25 | Eric Demmling | 1993 | 345 | 34.36 | 1:14.17 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
26 | Joachim Beck | 1993 | 330 | 34.47 | 1:15.26 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
27 | Asger Winther | 1993 | 321 | 34.90 | 1:15.98 | |||||
Støvring Svømmeklub Pin | ||||||||||
28 | Sven Männel | 1993 | 303 | 34.98 | 1:17.49 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
29 | Kim Møller Nielsen | 1992 | 297 | 38.30 | 1:17.95 | |||||
Aars Svømmeklub | ||||||||||
30 | Jacob Brask Pedersen | 1993 | 297 | 36.87 | 1:17.96 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
31 | Mads B. Christensen | 1992 | 274 | 36.82 | 1:20.12 | |||||
Støvring Svømmeklub Pin | ||||||||||
32 | Charlie Aken | 1992 | 241 | 38.81 | 1:23.65 | |||||
de Waalstroom | ||||||||||
33 | Sven Peemöller | 1992 | 238 | 39.32 | 1:23.97 | |||||
Kaltenkirchner Ts | ||||||||||
34 | Gustav Forsberg | 1992 | 201 | 41.24 | 1:28.80 | |||||
Osby Simsällskap | ||||||||||
- | Jami Kallio | 1992 | DNS | |||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
- | Mads Knoblauch | 1993 | DNS | |||||||
Svendborg Svømme Klub | ||||||||||
- | Magnus Mouritsen | 1992 | DNS | |||||||
Greve Svømmeklub | ||||||||||
- | Christopher Schulze | 1992 | DSQ | Tyvstart | ||||||
Lsv "delphin 1990" E.v. | ||||||||||
Event 6, 100m Medley Men, Heats 16 years |
Place | Name | Born | Points | FINA | 50m | Finish | Status | |||
Club | ||||||||||
1 | Eetu Päivärinta | 1994 | 531 | 28.57 | 1:04.25 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
2 | Nour Hermiz | 1994 | 526 | 29.95 | 1:04.44 | |||||
Swim Team Esbjerg | ||||||||||
3 | Eden Turin | 1994 | 525 | 29.06 | 1:04.51 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
4 | Anton Koponen | 1994 | 521 | 30.27 | 1:04.65 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
5 | Morten Lundby Pedersen | 1994 | 511 | 30.17 | 1:05.06 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
6 | Jan- Hendrik Lesny | 1994 | 505 | 29.69 | 1:05.34 | |||||
Lsv "delphin 1990" E.v. | ||||||||||
7 | Jacob Lindeman Holm | 1994 | 471 | 32.45 | 1:06.88 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
8 | Ollimatti Salovaara | 1994 | 461 | 31.09 | 1:07.33 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
9 | Martin Dolang | 1994 | 445 | 30.72 | 1:08.15 | |||||
Greve Svømmeklub | ||||||||||
10 | Patrick Göldner | 1994 | 445 | 31.78 | 1:08.17 | |||||
Potsdamer Sv | ||||||||||
11 | Michael Petersen | 1994 | 439 | 33.62 | 1:08.44 | |||||
Swim Team Esbjerg | ||||||||||
12 | William Wihanto | 1994 | 431 | 31.45 | 1:08.86 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
13 | Mads Østberg Wagner | 1994 | 415 | 32.77 | 1:09.74 | |||||
Herlev Svømning | ||||||||||
14 | Mathias Madsen | 1994 | 395 | 32.85 | 1:10.94 | |||||
Nakskov Svømme Klub | ||||||||||
15 | Erik Jäsert | 1994 | 393 | 31.64 | 1:11.01 | |||||
Sv Rotation Halle E.v. | ||||||||||
16 | Joachim Lindquist | 1994 | 385 | 33.52 | 1:11.52 | |||||
Erritsø Gymnastik Og IF | ||||||||||
17 | Martin Kästner | 1994 | 373 | 34.41 | 1:12.26 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
18 | Ivan Ignatyev | 1994 | 367 | 33.43 | 1:12.67 | |||||
Ssv 70 Halle-Neustadt | ||||||||||
19 | Jonas Thinggaard | 1994 | 354 | 35.29 | 1:13.52 | |||||
Hobro Svømmeklub | ||||||||||
20 | Oliver Grodt | 1994 | 352 | 33.31 | 1:13.68 | |||||
Greve Svømmeklub | ||||||||||
21 | Erik Dallmann | 1994 | 331 | 36.60 | 1:15.21 | |||||
Svn 90 E.v. | ||||||||||
22 | Gustav Josterud | 1994 | 327 | 35.94 | 1:15.52 | |||||
Simsällskapet Delfin | ||||||||||
22 | Nikolaj Bruun | 1994 | 327 | 34.74 | 1:15.52 | |||||
Rødding Svømmeklub | ||||||||||
24 | Patrick Rohde | 1994 | 316 | 33.63 | 1:16.39 | |||||
Svømmeklubben Tempo | ||||||||||
25 | Jan Lamschick | 1994 | 311 | 36.91 | 1:16.78 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
26 | Alexander Rahbek | 1994 | 303 | 37.55 | 1:17.43 | |||||
Dragør Svømmeklub | ||||||||||
27 | Thor Bundesen | 1994 | 294 | 34.01 | 1:18.23 | |||||
Rødding Svømmeklub | ||||||||||
28 | Adrian Vaghar | 1994 | 291 | 35.37 | 1:18.54 | |||||
Hamburger Sc | ||||||||||
29 | Steffen Bendig | 1994 | 273 | 38.07 | 1:20.19 | |||||
Tvv Neu Wulmstorf | ||||||||||
30 | Tim Gertsobbe | 1994 | 239 | 38.50 | 1:23.89 | |||||
Hamburger Sc | ||||||||||
31 | Philip Broberg | 1994 | 237 | 40.57 | 1:24.11 | |||||
Simsällskapet Delfin | ||||||||||
32 | Max Högden | 1994 | 209 | 42.70 | 1:27.72 | |||||
S77 Stenungsund | ||||||||||
33 | Christoffer Nyberg Starck | 1994 | 132 | 48.13 | 1:42.20 | |||||
Tyresö Simsällskap | ||||||||||
- | Frederik F. Nielsen | 1994 | DNS | |||||||
Erritsø Gymnastik Og IF | ||||||||||
- | Frederik Møller Iversen | 1994 | DNS | |||||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
- | Jacob Dahl Andersen | 1994 | DNS | |||||||
Delta Svøm | ||||||||||
- | Mads Christensen | 1994 | DNS | |||||||
Svendborg Svømme Klub | ||||||||||
- | Robin Svensson | 1994 | DNS | |||||||
Landskrona Simsällskap | ||||||||||
- | Tommi Wallenius | 1994 | DNF | |||||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
Event 6, 100m Medley Men, Heats 15 years |
Place | Name | Born | Points | FINA | 50m | Finish | Status | |||
Club | ||||||||||
1 | Lasse Pittioni | 1995 | 517 | 30.11 | 1:04.82 | |||||
Ishøj Svømme Klub | ||||||||||
2 | Mikkel Hvolgaard | 1995 | 502 | 29.86 | 1:05.46 | |||||
Ikast Svømmeklub | ||||||||||
3 | Nicklas B. Nielsen | 1995 | 499 | 30.00 | 1:05.60 | |||||
Ikast Svømmeklub | ||||||||||
4 | Jacob Severinsen | 1995 | 488 | 31.03 | 1:06.10 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
5 | Anders Hansen | 1995 | 464 | 29.94 | 1:07.23 | |||||
Nakskov Svømme Klub | ||||||||||
6 | Sebastian Merrildgaard | 1995 | 461 | 31.13 | 1:07.37 | |||||
Tune I.F. Svømmeafdelin | ||||||||||
7 | Mathias Holm Sørensen | 1995 | 459 | 30.44 | 1:07.44 | |||||
Swim Team Esbjerg | ||||||||||
8 | Lasse Kammer | 1995 | 443 | 32.39 | 1:08.24 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
9 | Marcus Olesen | 1995 | 434 | 30.19 | 1:08.71 | |||||
Herlev Svømning | ||||||||||
10 | Tom Przinitzky | 1995 | 426 | 31.29 | 1:09.14 | |||||
Ssv 70 Halle-Neustadt | ||||||||||
11 | Ori Turin | 1995 | 423 | 31.11 | 1:09.32 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
12 | Jannick Maesen | 1995 | 396 | 32.87 | 1:10.83 | |||||
Ikast Svømmeklub | ||||||||||
13 | Felix Penzold | 1995 | 396 | 32.39 | 1:10.86 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
14 | Peter Knoblauch | 1995 | 394 | 32.73 | 1:10.95 | |||||
Svendborg Svømme Klub | ||||||||||
15 | Lennard Günther | 1995 | 387 | 31.82 | 1:11.37 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
16 | Karsten Kroll | 1995 | 382 | 32.17 | 1:11.71 | |||||
Lsv "delphin 1990" E.v. | ||||||||||
17 | Mathias Petersen | 1995 | 372 | 32.49 | 1:12.36 | |||||
Ikast Svømmeklub | ||||||||||
18 | Gilbert Erlandsson | 1995 | 371 | 33.57 | 1:12.40 | |||||
Simsällskapet Delfin | ||||||||||
19 | Tatu Mäkiaho | 1995 | 368 | 33.58 | 1:12.61 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
20 | Felix Gudehn | 1995 | 357 | 34.38 | 1:13.37 | |||||
Stockholms Kappsimnings | ||||||||||
21 | Mads Sørensen | 1995 | 353 | 34.65 | 1:13.59 | |||||
Delta Svøm | ||||||||||
22 | Mathias Madsen | 1995 | 351 | 34.22 | 1:13.75 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
23 | Robert Domeier | 1995 | 350 | 33.43 | 1:13.84 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
24 | Marcus Bischoff | 1995 | 349 | 33.48 | 1:13.91 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
25 | Casper G. Kristensen | 1995 | 347 | 34.63 | 1:14.01 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
26 | Michael Bruun Sørensen | 1995 | 343 | 35.23 | 1:14.36 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
27 | Nicolaj Thostrup | 1995 | 341 | 35.51 | 1:14.47 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
28 | Franz Schönecker | 1995 | 339 | 33.75 | 1:14.63 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
29 | Ivan Mosic | 1995 | 336 | 32.40 | 1:14.85 | |||||
Landskrona Simsällskap | ||||||||||
30 | Christian Cassard | 1995 | 331 | 36.17 | 1:15.21 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
31 | Samuel Laiho | 1995 | 326 | 36.77 | 1:15.63 | |||||
Raision Urheilijat | ||||||||||
32 | Carlo Kroll | 1995 | 312 | 35.29 | 1:16.72 | |||||
Lsv "delphin 1990" E.v. | ||||||||||
33 | Simon Stoltenborg | 1995 | 309 | 34.32 | 1:16.94 | |||||
Landskrona Simsällskap | ||||||||||
34 | Benjamin Beirholm Larsen | 1995 | 305 | 36.39 | 1:17.31 | |||||
Aars Svømmeklub | ||||||||||
35 | Patrik Talib | 1995 | 304 | 35.00 | 1:17.40 | |||||
Stockholms Kappsimnings | ||||||||||
36 | Kenneth Aaberg | 1995 | 302 | 36.39 | 1:17.51 | |||||
Erritsø Gymnastik Og IF | ||||||||||
37 | Jens Christian Olsen | 1995 | 301 | 35.73 | 1:17.67 | |||||
Erritsø Gymnastik Og IF | ||||||||||
38 | Carl Andersen | 1995 | 291 | 36.03 | 1:18.53 | |||||
Rødding Svømmeklub | ||||||||||
39 | Láimutis Bendikas | 1995 | 284 | 37.57 | 1:19.19 | |||||
Viborg Svømme Klub | ||||||||||
40 | Marc Sattler | 1995 | 283 | 35.06 | 1:19.25 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
41 | Per Jensen | 1995 | 275 | 37.03 | 1:19.97 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
42 | Alexander Rohde | 1995 | 259 | 37.59 | 1:21.67 | |||||
Svømmeklubben Tempo | ||||||||||
43 | Richard Lippold | 1995 | 258 | 38.96 | 1:21.71 | |||||
Team Westsachsen | ||||||||||
44 | Felix Peper | 1995 | 254 | 39.12 | 1:22.14 | |||||
Tvv Neu Wulmstorf | ||||||||||
45 | Rolf Hansen | 1995 | 248 | 38.49 | 1:22.76 | |||||
Rødding Svømmeklub | ||||||||||
46 | Martin Løbner | 1995 | 247 | 36.83 | 1:22.94 | |||||
Skærbæk Svømmeklub | ||||||||||
47 | Christian Jørgensen | 1995 | 245 | 40.17 | 1:23.17 | |||||
Delta Svøm | ||||||||||
48 | Oskar Roslund | 1995 | 244 | 38.33 | 1:23.22 | |||||
Osby Simsällskap | ||||||||||
49 | Martin Hjelm | 1995 | 232 | 37.77 | 1:24.73 | |||||
Odder IGF | ||||||||||
50 | Mikkel Ø. Kramer | 1995 | 226 | 38.39 | 1:25.46 | |||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
51 | Garlef Hintz | 1995 | 199 | 40.57 | 1:29.11 | |||||
Kaltenkirchner Ts | ||||||||||
- | Christian Dall | 1995 | DNS | |||||||
Odder IGF | ||||||||||
- | Mathias Mortensen | 1995 | DNS | |||||||
Svømmeklubben Tempo | ||||||||||
- | Nikolaj Ljørring | 1995 | DSQ | Tyvstart | ||||||
West Swim Esbjerg | ||||||||||
Generated by WinGrodan 1.18.00 | Print Date | 16 May 2010 |
Licensed to: West Swim Esbjerg | Print Time | 22:29 |