2020-05-27   00:37:49
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for FynRundt 3

Her vises alle stśvnets resultater opdelt i stśvneafsnit.

FynRundt 3

Resultat LÝb 3 (Finaler) - Officiel
Resultat LÝb 3 (Finaler) - Officiel 
 
  Stśvne navn  FynRundt 3    Udskriftsdato  18 januar 2020   
  Stśvne by  Nyborg    Udskriftstidspunkt  11:20   
  ArrangÝr  Nyborg SvÝmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stśvne dato  18 januar 2020         
 
 
LÝb 3, 50m Butterfly Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            OpnŚet  Status 











 
Emilie HemmelÝff  2008  Ringe SvÝmme Klub            34.99   
Karoline JÝrgensen  2007  Tommerup SvÝmme Klub            35.13   
Monica Munkebjerg  2006  Frem Odense            36.29   
Sofie Dyrelund Rasmussen  2007  Ringe SvÝmme Klub            36.41   
Frida Ploug  2007  Ringe SvÝmme Klub            36.92   
Sava Mathilde Simonsen  2008  Frem Odense            36.93   
Maya Kirstine Alstrup-Lop  2007  Frem Odense            37.54   
Frederikke Wood  2007  Frem Odense            40.55   
Andrea Wagner  2008  H2Odense            40.85   
10  Sofia Mortensen  2007  Tommerup SvÝmme Klub            40.87   
11  Helena Bett Andersen  2007  Frem Odense            40.91   
12  Katrine Elholm Juliussen  2006  Nyborg SvÝmmeklub            41.04   
13  Sille GrÝnfeldt  2008  Nyborg SvÝmmeklub            41.21   
14  Matilde A. B. Buch  2008  H2Odense            41.73   
15  Oceane Cailho  2008  Nyborg SvÝmmeklub            41.84   
16  Trine Larsen  2009  Frem Odense            42.36   
17  Dagmar Stahl  2007  H2Odense            43.00   
18  Emma Christensen  2002  Tommerup SvÝmme Klub            43.09   
19  Rebekka Elholm  2009  H2Odense            44.39   
20  Olivia Funder  2006  H2Odense            44.55   
21  Amalie JÝrgensen  2010  Frem Odense            46.13   
22  Luka Rose Svabo  2008  Nyborg SvÝmmeklub            47.22   
23  Ida Marie Bo Nielsen  2008  Nyborg SvÝmmeklub            47.81   
24  Cornelia Gardias  2008  H2Odense            48.39   
25  Luna Gilling  2008  H2Odense            50.11   
26  Atalie R. L. Pedersen  2007  H2Odense            50.23   
27  Liv Emilie Poulsen  2007  Svendborg SvÝmme Klub            50.34   
28  Maya GrÝntved Gilling  2006  H2Odense            53.05   
29  Ellen Gramstrup Madsen  2010  Nyborg SvÝmmeklub            1:00.39   
30  Caroline B. Guldborg  2009  Nyborg SvÝmmeklub            1:01.45   
31  Ella Krogshede  2009  Nyborg SvÝmmeklub            1:06.63   
Ida Friis Mikkelsen  2010  Nyborg SvÝmmeklub            DSQ  Tyvstart 
Luna Tanggaard  2006  Frem Odense            DSQ  Tyvstart 
Tilde Lundsgaard Rov Andreasen  2009  Nyborg SvÝmmeklub            DSQ  Asynk. ben 40 m 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 januar 2020 
Licens til Nyborg SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  11:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark