Results for Vantaa Junior Meet
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
La ilta / Sat evening 16:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 29, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Backstroke M-12, 14, 16, 18 12 and younger - Final |
|
|
Sponsor: |
Vakka-Suomen Paniomo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
1:03.09 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
1:05.17 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P16 |
1:08.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P15 |
1:11.16 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P14 |
1:14.50 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P13 |
1:28.04 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P12 |
1:34.54 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Artemi Tsinjonnõi |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:22.27 |
|
|
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ralf Rändla |
2008 |
Uimaseura Briis |
|
|
1:22.78 |
+0.51 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Märt Lukas Marran |
2008 |
Uimaseura Briis |
|
|
1:23.93 |
+1.66 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
|
|
1:25.42 |
+3.15 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Adam Isaev |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
1:25.94 |
+3.67 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Rome PUKK |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
1:28.68 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Mihkel Malv |
2008 |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
1:29.19 |
+6.92 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ralf Rannamäe |
2008 |
Uimaseura Briis |
|
|
1:30.70 |
+8.43 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Sasu Koivunen |
2008 |
Octopus Lohja |
|
|
1:30.71 |
+8.44 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matti Klümper |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:30.85 |
+8.58 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:31.56 |
+9.29 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
1:31.80 |
+9.53 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Markus Ottis |
2009 |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
1:32.27 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Eero Tandefelt-Kauste |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
1:33.58 |
+11.31 |
|
P12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Leo Kervinen |
2008 |
HTU Stadi |
|
|
1:36.05 |
+13.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tuli Hakkarainen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
1:36.36 |
+14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Danil Sulkonen |
2008 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:36.40 |
+14.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Aapo Ellonen |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
|
1:38.41 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Oskar Huotari |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
1:39.39 |
+17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Matias Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:40.03 |
+17.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ilkka Itkonen |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
1:41.51 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nikolai Prohhorenko |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
1:42.44 |
+20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Saku Virtanen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
1:43.42 |
+21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Nico Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:43.90 |
+21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Artur Hakala |
2009 |
Simmis Grani |
|
|
1:45.57 |
+23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Arttu Kaskimies |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
1:46.25 |
+23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Olli Alanaatu |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:47.42 |
+25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Julius Cario |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
1:50.67 |
+28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Albin Antas |
2008 |
Simmis Grani |
|
|
1:52.01 |
+29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Klaus Tuomala |
2008 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
1:52.53 |
+30.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Vertti Linnermo |
2010 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
|
1:56.08 |
+33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Robert Suurväli |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
1:59.08 |
+36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Petja Vehviläinen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:59.08 |
+36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Stepan Vasilyev |
2008 |
Swimming school Kirovsk |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Antti Huuskonen |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Konstantin Sulgin |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Salmi |
2009 |
Simmis Grani |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 8.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 29.2.2020 19.03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Backstroke M-12, 14, 16, 18 13-14 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Vakka-Suomen Paniomo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
1:03.09 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
1:05.17 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P16 |
1:08.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P15 |
1:11.16 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P14 |
1:14.50 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P13 |
1:28.04 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P12 |
1:34.54 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kennert Jõgis |
2006 |
Uimaseura Briis |
|
|
1:12.18 |
|
|
|
P14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ilmari Nieminen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:13.13 |
+0.95 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:14.57 |
+2.39 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matias Viktor Kukkonen |
2006 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:15.36 |
+3.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alexander Jremenko |
2006 |
Swimming school Kirovsk |
|
|
1:16.20 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Lenni Syvänen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:17.75 |
+5.57 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
|
|
1:20.30 |
+8.12 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Gregor Ilves |
2007 |
Uimaseura Briis |
|
|
1:20.35 |
+8.17 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Angelos Toledos |
2007 |
Simmis Grani |
|
|
1:20.45 |
+8.27 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:20.73 |
+8.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:20.76 |
+8.58 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Joonas Salk |
2007 |
Uimaseura Briis |
|
|
1:22.81 |
+10.63 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eljas Pekkola |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:25.19 |
+13.01 |
|
P13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jasu Haapaniemi |
2006 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
|
1:25.29 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Otso Alakiikonen |
2006 |
Nurmijärven Uinti |
|
|
1:26.47 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
|
|
1:28.13 |
+15.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Joonas Keränen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:28.78 |
+16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Risto Hyvenen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:28.79 |
+16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lenni Nevalainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:28.87 |
+16.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Veikko Hautaniemi |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:30.59 |
+18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Patrik Ventus |
2007 |
Simmis Grani |
|
|
1:32.49 |
+20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Leo Nieminen |
2007 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:32.79 |
+20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Niilo Harja |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
1:34.78 |
+22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Mikko Salmi |
2007 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:35.32 |
+23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lauri Hänninen |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
|
|
1:35.75 |
+23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Rudi Stolt |
2007 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
1:36.15 |
+23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Felix Enqvist |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:39.15 |
+26.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Akseli Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:40.84 |
+28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Mikael Suni |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:41.27 |
+29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Jesse Aittola |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
1:47.94 |
+35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Henri Koskela |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:47.98 |
+35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:48.02 |
+35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Aatu Airaksinen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:49.08 |
+36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Emil Kokki |
2007 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:50.40 |
+38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Luukas Ojanperä |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
1:58.31 |
+46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karl-Eerik Rooni |
2006 |
Uimaseura Briis |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 29.2.2020 19.03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Backstroke M-12, 14, 16, 18 15-16 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Vakka-Suomen Paniomo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
1:03.09 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
1:05.17 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P16 |
1:08.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P15 |
1:11.16 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P14 |
1:14.50 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P13 |
1:28.04 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P12 |
1:34.54 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ralf Erik Prits |
2004 |
MyFitness Swimclub |
|
|
1:02.87 |
|
|
|
SM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joona Kuitu |
2004 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:06.64 |
+3.77 |
|
P16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tino Kaukonen |
2004 |
HTU Stadi |
|
|
1:10.64 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Justus Holtari |
2004 |
Simmis Grani |
|
|
1:13.81 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miro Järvinen |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
1:14.35 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:15.37 |
+12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Valtteri Niemimuukko |
2005 |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
1:18.71 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Valtteri Muranen |
2005 |
Uimaseura Aquila |
|
|
1:18.92 |
+16.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Paulus Sarre |
2004 |
ORCA Helsinki |
|
|
1:21.38 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elmo Taipale |
2005 |
Uimaseura Aquila |
|
|
1:24.42 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Joonatan Lipiäinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:24.84 |
+21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Henri Hietto |
2005 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:25.15 |
+22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Endrik Einberg |
2004 |
Uimaseura Briis |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matteus Einiö |
2004 |
Gladius Kirkkonummi |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mairo Muidre |
2005 |
Uimaseura Briis |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Raido Vainikk |
2005 |
Pärnu Spordikool |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 6.3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 29.2.2020 19.03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Backstroke M-12, 14, 16, 18 17-18 years - Final |
|
|
Sponsor: |
Vakka-Suomen Paniomo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
1:03.09 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
NSM |
1:05.17 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P16 |
1:08.96 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P15 |
1:11.16 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P14 |
1:14.50 |
|
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P13 |
1:28.04 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
P12 |
1:34.54 |
|
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Risto Martikainen |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
|
|
1:03.83 |
|
|
|
NSM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:04.83 |
+1.00 |
|
NSM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aki Hakkarainen |
2003 |
Simmis Wanda ry |
|
|
1:09.45 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Max Walther |
2003 |
HTU Stadi |
|
|
1:12.17 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
|
|
1:14.16 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Henri Erlund |
2003 |
HTU Stadi |
|
|
1:18.65 |
+14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julius Kuosa |
2003 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
|
1:31.63 |
+27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 29.2.2020 19.03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 19.04.27 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|