2020-04-03   09:57:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Results
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 6, 100m Vapaauinti Pojat 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap +0.68 351 1:06.44
50m: 31.66
100m: 1:06.44
(34.78)
2 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.85 270 1:12.56 +6.12
50m: 34.82
100m: 1:12.56
(37.74)
3 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo +0.65 268 1:12.69 +6.25
50m: 34.47
100m: 1:12.69
(38.22)
4 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.81 254 1:14.03 +7.59
50m: 34.52
100m: 1:14.03
(39.51)
5 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.77 249 1:14.52 +8.08
50m: 35.86
100m: 1:14.52
(38.66)
6 Eero Hedemäki 2008 Simmis Grani 247 1:14.71 +8.27
50m: 35.95
100m: 1:14.71
(38.76)
7 Sasu Koivunen 2008 Octopus Lohja +0.73 232 1:16.27 +9.83
50m: 35.85
100m: 1:16.27
(40.42)
8 Esa Währn 2008 Vanders 232 1:16.31 +9.87
50m: 35.13
100m: 1:16.31
(41.18)
9 Adam Isaev 2008 Helsingfors Simsällskap +0.75 221 1:17.56 +11.12
50m: 36.44
100m: 1:17.56
(41.12)
10 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo 216 1:18.07 +11.63
50m: 37.17
100m: 1:18.07
(40.90)
11 Adrian Banar 2008 Stadin Delfiinit +0.72 205 1:19.53 +13.09
50m: 35.93
100m: 1:19.53
(43.60)
12 Elias Nord 2008 Vanders +0.89 201 1:20.00 +13.56
50m: 38.31
100m: 1:20.00
(41.69)
13 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo 199 1:20.27 +13.83
50m: 38.39
100m: 1:20.27
(41.88)
14 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo 196 1:20.70 +14.26
50m: 39.29
100m: 1:20.70
(41.41)
15 Lauri Rantsi 2008 Vanders 191 1:21.32 +14.88
50m: 38.33
100m: 1:21.32
(42.99)
16 Artem Shorokhov 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimari 186 1:22.12 +15.68
50m: 37.35
100m: 1:22.12
(44.77)
17 Onni Harja 2008 Cetus Espoo +0.76 184 1:22.46 +16.02
50m: 40.04
100m: 1:22.46
(42.42)
18 Ahti Parviainen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.73 175 1:23.83 +17.39
50m: 38.52
100m: 1:23.83
(45.31)
19 Tuli Hakkarainen 2008 Helsingfors Simsällskap 170 1:24.57 +18.13
50m: 41.76
100m: 1:24.57
(42.81)
20 Nico Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry +0.91 170 1:24.58 +18.14
50m: 39.59
100m: 1:24.58
(44.99)
21 Leo Kervinen 2008 HTU Stadi +0.71 167 1:25.10 +18.66
50m: 38.77
100m: 1:25.10
(46.33)
22 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo +0.90 166 1:25.21 +18.77
50m: 39.45
100m: 1:25.21
(45.76)
23 Samuli Liikamaa 2008 Vanders +0.83 166 1:25.29 +18.85
50m: 41.50
100m: 1:25.29
(43.79)
24 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku +0.71 160 1:26.29 +19.85
50m: 39.59
100m: 1:26.29
(46.70)
25 Onni Tuohino 2008 Vanders 160 1:26.35 +19.91
50m: 40.30
100m: 1:26.35
(46.05)
26 Matias Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry +0.85 157 1:26.84 +20.40
50m: 42.00
100m: 1:26.84
(44.84)
27 Eero Tandefelt-Kauste 2008 Helsingfors Simsällskap +0.84 157 1:26.94 +20.50
50m: 38.61
100m: 1:26.94
(48.33)
28 Arthur Patteri 2008 Vanders 153 1:27.70 +21.26
50m: 40.24
100m: 1:27.70
(47.46)
29 Joel Wahlman 2008 Vanders 150 1:28.21 +21.77
50m: 39.89
100m: 1:28.21
(48.32)
30 Oliver Laitinen 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimari 148 1:28.61 +22.17
50m: 41.66
100m: 1:28.61
(46.95)
31 Ilkka Itkonen 2008 Helsingfors Simsällskap +0.68 148 1:28.63 +22.19
50m: 41.54
100m: 1:28.63
(47.09)
32 Oskar Huotari 2008 Järvenpään Uintiklubi ry +0.79 147 1:28.69 +22.25
50m: 42.57
100m: 1:28.69
(46.12)
33 Juho Risto 2008 Vanders +0.83 147 1:28.77 +22.33
50m: 40.20
100m: 1:28.77
(48.57)
34 Cole Wagner 2008 Helsingfors Simsällskap +0.90 147 1:28.83 +22.39
50m: 42.87
100m: 1:28.83
(45.96)
35 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo +0.79 135 1:31.34 +24.90
50m: 41.15
100m: 1:31.34
(50.19)
36 Kaapo Piironen 2008 Vanders +0.80 132 1:31.94 +25.50
50m: 41.08
100m: 1:31.94
(50.86)
37 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo +0.86 104 1:39.72 +33.28
50m: 44.63
100m: 1:39.72
(55.09)
38 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo 98 1:41.69 +35.25
50m: 45.97
100m: 1:41.69
(55.72)
39 Saku Nyman 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.71 90 1:44.53 +38.09
50m: 48.16
100m: 1:44.53
(56.37)
40 Marcus Lash 2008 Cetus Espoo +0.92 60 1:59.75 +53.31
50m: 55.13
100m: 1:59.75
(1:04.62)
Event official at: 1.2.2020 11:54:22
Event 6, 100m Vapaauinti Pojat 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo +0.70 494 59.33
50m: 28.04
100m: 59.33
(31.29)
2 Nico Kulju 2006 Simmis Wanda ry +0.71 471 1:00.29 +0.96
50m: 28.89
100m: 1:00.29
(31.40)
3 Mikael Böckerman 2006 Gladius Kirkkonummi +0.70 468 1:00.39 +1.06
50m: 28.61
100m: 1:00.39
(31.78)
4 Christian Nummi 2006 Helsingfors Simsällskap +0.71 413 1:02.96 +3.63
50m: 30.29
100m: 1:02.96
(32.67)
5 Mark Kellinsalmi 2007 ORCA Helsinki +0.78 404 1:03.42 +4.09
50m: 29.88
100m: 1:03.42
(33.54)
6 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.80 374 1:05.09 +5.76
50m: 31.50
100m: 1:05.09
(33.59)
7 Henrik Rokityanskiy 2006 Cetus Espoo +0.78 361 1:05.84 +6.51
50m: 31.90
100m: 1:05.84
(33.94)
8 André Salmi 2006 Simmis Grani +0.82 354 1:06.31 +6.98
50m: 31.86
100m: 1:06.31
(34.45)
9 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo +0.68 350 1:06.52 +7.19
50m: 31.91
100m: 1:06.52
(34.61)
10 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo 346 1:06.78 +7.45
50m: 31.96
100m: 1:06.78
(34.82)
11 Onni Rahkonen 2007 Simmis Grani +0.78 344 1:06.93 +7.60
50m: 32.46
100m: 1:06.93
(34.47)
12 Amos Mäkilä 2007 Simmis Grani +0.80 334 1:07.60 +8.27
50m: 33.02
100m: 1:07.60
(34.58)
13 Olli Järvenpää 2006 Cetus Espoo +0.71 318 1:08.69 +9.36
50m: 31.89
100m: 1:08.69
(36.80)
14 Ville-Veikko Luomala 2007 Järvenpään Uintiklubi ry +0.70 314 1:08.95 +9.62
50m: 32.42
100m: 1:08.95
(36.53)
15 Nikolai Teiramaa 2006 Helsingfors Simsällskap +0.52 311 1:09.19 +9.86
50m: 34.30
100m: 1:09.19
(34.89)
16 Daniel Kajava 2007 Vanders 309 1:09.38 +10.05
50m: 33.57
100m: 1:09.38
(35.81)
17 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.76 307 1:09.49 +10.16
50m: 32.86
100m: 1:09.49
(36.63)
18 Okko Varpasuo 2006 Helsingfors Simsällskap +0.67 293 1:10.55 +11.22
50m: 33.49
100m: 1:10.55
(37.06)
19 Carl-Victor Nykvist 2007 Simmis Grani +0.85 287 1:11.10 +11.77
50m: 34.14
100m: 1:11.10
(36.96)
20 Noah El-Nagdy 2007 Cetus Espoo +0.81 285 1:11.28 +11.95
50m: 33.67
100m: 1:11.28
(37.61)
21 Daniel Guzhov 2006 Vanders +0.55 284 1:11.33 +12.00
50m: 33.87
100m: 1:11.33
(37.46)
22 Voitto Vuorenjuuri 2007 Gladius Kirkkonummi +0.86 282 1:11.46 +12.13
50m: 34.18
100m: 1:11.46
(37.28)
23 Leo Heinola 2006 Cetus Espoo +0.72 269 1:12.61 +13.28
50m: 34.88
100m: 1:12.61
(37.73)
24 Angelos Toledos 2007 Simmis Grani +0.91 269 1:12.63 +13.30
50m: 36.22
100m: 1:12.63
(36.41)
25 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo +0.52 268 1:12.72 +13.39
50m: 34.52
100m: 1:12.72
(38.20)
26 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.76 266 1:12.89 +13.56
50m: 34.65
100m: 1:12.89
(38.24)
27 Mihhail Janson 2006 Simmis Wanda ry +0.95 256 1:13.83 +14.50
50m: 33.96
100m: 1:13.83
(39.87)
28 Otso Alakiikonen 2006 Nurmijärven Uinti +0.74 255 1:13.94 +14.61
50m: 35.01
100m: 1:13.94
(38.93)
28 Julius Laitinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.90 255 1:13.94 +14.61
50m: 35.61
100m: 1:13.94
(38.33)
30 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo +0.73 252 1:14.23 +14.90
50m: 34.80
100m: 1:14.23
(39.43)
31 Hugo Haverinen 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.80 250 1:14.46 +15.13
50m: 34.94
100m: 1:14.46
(39.52)
32 Elias Tuukkanen 2006 Riihimäen Uimaseura +0.80 248 1:14.62 +15.29
50m: 35.60
100m: 1:14.62
(39.02)
33 Ilja Belov 2007 Simmis Wanda ry +0.81 248 1:14.64 +15.31
50m: 34.55
100m: 1:14.64
(40.09)
34 Nikita Shishinin 2006 ORCA Helsinki +0.63 245 1:14.96 +15.63
50m: 36.14
100m: 1:14.96
(38.82)
35 Topias Muhonen 2006 Octopus Lohja +0.77 241 1:15.37 +16.04
50m: 35.06
100m: 1:15.37
(40.31)
36 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo +0.73 237 1:15.77 +16.44
50m: 36.05
100m: 1:15.77
(39.72)
37 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo +0.76 235 1:15.92 +16.59
50m: 35.80
100m: 1:15.92
(40.12)
38 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo +0.80 233 1:16.22 +16.89
50m: 37.44
100m: 1:16.22
(38.78)
39 Noel Ehrlund 2007 Gladius Kirkkonummi +0.79 228 1:16.77 +17.44
50m: 37.45
100m: 1:16.77
(39.32)
40 Miika Toivonen 2007 Riihimäen Uimaseura 227 1:16.85 +17.52
50m: 36.13
100m: 1:16.85
(40.72)
40 Topias Toivanen 2007 Cetus Espoo +0.73 227 1:16.85 +17.52
50m: 35.58
100m: 1:16.85
(41.27)
42 Daniel Björn 2006 Stadin Delfiinit +0.59 227 1:16.89 +17.56
50m: 34.90
100m: 1:16.89
(41.99)
43 Mike Hongisto 2006 Octopus Lohja +0.79 226 1:16.97 +17.64
50m: 35.97
100m: 1:16.97
(41.00)
44 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo +0.84 224 1:17.17 +17.84
50m: 36.94
100m: 1:17.17
(40.23)
45 Patrick Tiihonen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry +0.79 222 1:17.43 +18.10
50m: 36.90
100m: 1:17.43
(40.53)
46 Elmeri Lajolinna 2007 Cetus Espoo 221 1:17.50 +18.17
50m: 36.52
100m: 1:17.50
(40.98)
47 Eetu Niemi 2007 Octopus Lohja +0.70 217 1:18.03 +18.70
50m: 37.40
100m: 1:18.03
(40.63)
48 Niilo Harja 2006 Cetus Espoo +0.59 205 1:19.46 +20.13
50m: 38.00
100m: 1:19.46
(41.46)
49 Akseli Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.84 202 1:19.88 +20.55
50m: 37.12
100m: 1:19.88
(42.76)
50 Aukusti Malinen 2007 Riihimäen Uimaseura 202 1:19.92 +20.59
50m: 38.70
100m: 1:19.92
(41.22)
51 Leo Nieminen 2007 ORCA Helsinki +0.98 201 1:20.03 +20.70
50m: 37.71
100m: 1:20.03
(42.32)
52 Alexander Kaznakov 2006 Stadin Delfiinit +0.80 199 1:20.23 +20.90
50m: 37.81
100m: 1:20.23
(42.42)
53 Eerik Välipakka 2007 ORCA Helsinki 193 1:21.07 +21.74
50m: 39.45
100m: 1:21.07
(41.62)
54 Matti Vahtola 2006 Cetus Espoo +0.75 193 1:21.10 +21.77
50m: 39.33
100m: 1:21.10
(41.77)
55 Joona Korte 2007 Simmis Grani 193 1:21.12 +21.79
50m: 39.60
100m: 1:21.12
(41.52)
56 Ville Tolppala 2007 ORCA Helsinki 188 1:21.79 +22.46
50m: 38.93
100m: 1:21.79
(42.86)
57 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.80 186 1:22.08 +22.75
50m: 39.43
100m: 1:22.08
(42.65)
58 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.89 181 1:22.84 +23.51
50m: 39.83
100m: 1:22.84
(43.01)
59 Väinö Rosendahl 2007 Riihimäen Uimaseura +0.82 176 1:23.67 +24.34
50m: 38.31
100m: 1:23.67
(45.36)
60 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo +0.82 173 1:24.16 +24.83
50m: 39.64
100m: 1:24.16
(44.52)
61 Rudi Stolt 2007 Helsingfors Simsällskap +0.74 170 1:24.59 +25.26
50m: 39.00
100m: 1:24.59
(45.59)
62 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo +0.94 169 1:24.69 +25.36
50m: 40.96
100m: 1:24.69
(43.73)
63 Oka Silventoinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.87 159 1:26.45 +27.12
50m: 42.08
100m: 1:26.45
(44.37)
64 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius Kirkkonummi +0.91 150 1:28.21 +28.88
50m: 41.11
100m: 1:28.21
(47.10)
65 Aapeli Fahlur 2007 Cetus Espoo +0.89 146 1:28.89 +29.56
50m: 40.95
100m: 1:28.89
(47.94)
66 Henri Varsamäki 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.88 140 1:30.29 +30.96
50m: 41.43
100m: 1:30.29
(48.86)
67 Peik Pasanen 2007 Vanders +0.77 139 1:30.40 +31.07
50m: 41.17
100m: 1:30.40
(49.23)
68 Onni Kataja 2007 Riihimäen Uimaseura +0.82 139 1:30.46 +31.13
50m: 41.92
100m: 1:30.46
(48.54)
69 Eskil Ehnholm 2007 Simmis Grani +0.79 138 1:30.57 +31.24
50m: 42.10
100m: 1:30.57
(48.47)
70 Kasper Valkeeniemi 2007 Cetus Espoo +0.94 125 1:33.82 +34.49
50m: 44.19
100m: 1:33.82
(49.63)
71 Luukas Ojanperä 2007 Gladius Kirkkonummi +0.91 121 1:34.62 +35.29
50m: 41.84
100m: 1:34.62
(52.78)
72 Vertti Stenfors 2007 Simmis Grani 108 1:38.44 +39.11
50m: 46.41
100m: 1:38.44
(52.03)
73 Eetu Lahtinen 2007 Gladius Kirkkonummi +0.90 105 1:39.23 +39.90
50m: 46.29
100m: 1:39.23
(52.94)
74 Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo 102 1:40.11 +40.78
50m: 47.42
100m: 1:40.11
(52.69)
75 Mikael Kulay 2007 Cetus Espoo +0.70 100 1:40.81 +41.48
50m: 45.82
100m: 1:40.81
(54.99)
76 Aaro Ala-Hemmilä 2007 Cetus Espoo +0.70 85 1:46.67 +47.34
50m: 46.75
100m: 1:46.67
(59.92)
- Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo +0.81 DSQ SW10.8
- Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.48 DSQ SW4.4
- Emil Kokki 2007 Simmis Wanda ry +0.51 DSQ SW4.4
- Casper Kettunen 2006 Cetus Espoo +0.37 DSQ SW4.4
- Kasper Borremans 2006 Nurmijärven Uinti DNS
Event official at: 1.2.2020 11:54:22
Event 6, 100m Vapaauinti Pojat 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Markus Veckman 2004 Swimming Jyväskylä +0.71 532 57.89
50m: 27.22
100m: 57.89
(30.67)
2 Eero Asikainen 2004 Tuusulan Uimaseura ry +0.77 527 58.05 +0.16
50m: 27.55
100m: 58.05
(30.50)
3 Samuel Halminen 2005 Helsingfors Simsällskap 494 59.33 +1.44
50m: 28.64
100m: 59.33
(30.69)
4 William Fagerstedt 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.75 481 59.86 +1.97
50m: 28.21
100m: 59.86
(31.65)
5 Nuutti Laitinen 2004 Cetus Espoo +0.52 475 1:00.09 +2.20
50m: 28.78
100m: 1:00.09
(31.31)
6 Aapo Tuhkanen 2005 Tuusulan Uimaseura ry +0.73 462 1:00.64 +2.75
50m: 29.56
100m: 1:00.64
(31.08)
7 Jesse Lintusalo 2004 Vanders +0.72 453 1:01.04 +3.15
50m: 28.43
100m: 1:01.04
(32.61)
8 Yufei Meng 2004 Simmis Grani +0.80 449 1:01.25 +3.36
50m: 30.04
100m: 1:01.25
(31.21)
9 Aaron Pirinen 2005 Järvenpään Uintiklubi ry +0.74 448 1:01.27 +3.38
50m: 29.85
100m: 1:01.27
(31.42)
10 Santeri Salonen 2005 Heinolan Isku +0.87 448 1:01.30 +3.41
50m: 29.63
100m: 1:01.30
(31.67)
11 Joakim Kuhlberg 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.85 442 1:01.57 +3.68
50m: 29.20
100m: 1:01.57
(32.37)
12 Joona Kuitu 2004 Simmis Wanda ry +0.78 435 1:01.89 +4.00
50m: 29.83
100m: 1:01.89
(32.06)
13 Teo Mattelmäki 2005 Cetus Espoo +0.60 433 1:01.98 +4.09
50m: 30.11
100m: 1:01.98
(31.87)
14 Viktor Asklöf 2004 Cetus Espoo +0.81 426 1:02.33 +4.44
50m: 29.95
100m: 1:02.33
(32.38)
15 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo +0.73 413 1:02.96 +5.07
50m: 29.45
100m: 1:02.96
(33.51)
16 Vinski Lång 2004 Tuusulan Uimaseura ry 406 1:03.32 +5.43
50m: 30.35
100m: 1:03.32
(32.97)
17 Antti Musikka 2005 Vanders +0.77 388 1:04.28 +6.39
50m: 30.61
100m: 1:04.28
(33.67)
18 Akseli Leppänen 2004 Cetus Espoo +0.71 370 1:05.32 +7.43
50m: 30.65
100m: 1:05.32
(34.67)
19 Max Emil Robert Helseth Dahl 2005 Cetus Espoo +0.70 363 1:05.70 +7.81
50m: 31.71
100m: 1:05.70
(33.99)
20 Nikolas Pietilä 2005 Cetus Espoo +0.73 363 1:05.74 +7.85
50m: 31.13
100m: 1:05.74
(34.61)
21 Linus Rutanen 2004 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.74 357 1:06.11 +8.22
50m: 31.38
100m: 1:06.11
(34.73)
22 Samuli Seger 2005 Octopus Lohja +0.81 353 1:06.37 +8.48
50m: 31.38
100m: 1:06.37
(34.99)
23 Daniel Kabonen 2004 Simmis Wanda ry +0.73 351 1:06.48 +8.59
50m: 31.69
100m: 1:06.48
(34.79)
24 Paulus Sarre 2004 ORCA Helsinki +0.85 343 1:06.95 +9.06
50m: 31.82
100m: 1:06.95
(35.13)
25 Heikki Ianes 2005 Simmis Wanda ry +0.71 334 1:07.56 +9.67
50m: 31.97
100m: 1:07.56
(35.59)
25 Juho Hoikkala 2005 Haminan Uimaseura +0.72 334 1:07.56 +9.67
50m: 31.93
100m: 1:07.56
(35.63)
27 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo +0.66 334 1:07.57 +9.68
50m: 32.96
100m: 1:07.57
(34.61)
28 Riku Koskenvaara 2005 Helsingfors Simsällskap +0.76 328 1:07.96 +10.07
50m: 32.47
100m: 1:07.96
(35.49)
29 Joona Saarnio 2004 Järvenpään Uintiklubi ry +0.71 319 1:08.59 +10.70
50m: 32.78
100m: 1:08.59
(35.81)
30 Vi Thai Ngô 2004 Simmis Wanda ry +0.74 318 1:08.68 +10.79
50m: 31.86
100m: 1:08.68
(36.82)
31 Sampo Nord 2005 Vanders +0.82 310 1:09.26 +11.37
50m: 32.48
100m: 1:09.26
(36.78)
32 Jimi Kurkikangas 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimari 308 1:09.45 +11.56
50m: 32.68
100m: 1:09.45
(36.77)
33 Benjamin Gullans 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.81 301 1:09.95 +12.06
50m: 32.04
100m: 1:09.95
(37.91)
34 Aleksandr Petukhov 2004 ORCA Helsinki +0.93 298 1:10.23 +12.34
50m: 33.91
100m: 1:10.23
(36.32)
35 Tiger Tran 2005 Simmis Wanda ry +0.71 282 1:11.49 +13.60
50m: 33.81
100m: 1:11.49
(37.68)
36 Aleksander Sibirtsev 2005 Helsingfors Simsällskap +0.83 259 1:13.50 +15.61
50m: 34.31
100m: 1:13.50
(39.19)
37 Paavo Salmikivi 2005 Octopus Lohja +0.88 256 1:13.84 +15.95
50m: 35.39
100m: 1:13.84
(38.45)
38 Totte Teittinen 2005 Cetus Espoo +0.79 248 1:14.66 +16.77
50m: 34.92
100m: 1:14.66
(39.74)
39 Joonatan Lipiäinen 2005 Simmis Wanda ry +0.60 232 1:16.33 +18.44
50m: 35.77
100m: 1:16.33
(40.56)
40 Artem Haikara 2005 Cetus Espoo +0.68 203 1:19.72 +21.83
50m: 36.63
100m: 1:19.72
(43.09)
- Aron Forslund 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.40 DSQ SW4.4
- Pauli Rantatupa 2005 Cetus Espoo DNS
- Otto Tuominen 2005 Helsingfors Simsällskap DNS
Event official at: 1.2.2020 11:54:22
2020-02-01 12:11:12 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner