2020-04-05   14:17:31
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Speedo Carnival

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Results
Speedo Carnival
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 50m Competition Date: Feb 1, 2020 to Feb 1, 2020
Event 2, 50m Selkäuinti Pojat 11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo +0.67 241 38.56
2 Niila Tukiala 2009 Helsingfors Simsällskap +0.73 177 42.69 +4.13
3 Kevin Kaznakov 2009 Stadin Delfiinit +0.63 169 43.40 +4.84
4 Konrad Bäckström 2009 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.67 164 43.79 +5.23
5 Daniel Santala 2009 Stadin Delfiinit +0.75 163 43.85 +5.29
6 Timur Gerasimenko 2009 Stadin Delfiinit +0.66 153 44.87 +6.31
7 Joel Kontio 2009 Riihimäen Uimaseura +0.94 148 45.34 +6.78
8 Aarni Rahkonen 2009 Simmis Grani +0.77 138 46.35 +7.79
9 Antony Tran 2009 Stadin Delfiinit +0.71 138 46.40 +7.84
10 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo 136 46.57 +8.01
11 Adam Milczarek 2009 Cetus Espoo +0.98 133 46.92 +8.36
12 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo 123 48.22 +9.66
13 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo +0.65 121 48.46 +9.90
14 Artur Hakala 2009 Simmis Grani +0.95 110 49.98 +11.42
15 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.86 102 51.30 +12.74
16 Kasper Salmi 2009 Simmis Grani +0.69 92 53.07 +14.51
17 Joona Silander 2009 Cetus Espoo +0.81 87 54.06 +15.50
18 Joonas Laurikainen 2009 Cetus Espoo 85 54.55 +15.99
Event official at: 1.2.2020 10:04:06
Event 2, 50m Selkäuinti Pojat 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nicolas Nyström 2008 Helsingfors Simsällskap +0.67 336 34.52
2 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo +0.58 268 37.21 +2.69
3 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.75 198 41.17 +6.65
4 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.76 192 41.53 +7.01
5 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo +0.76 174 42.97 +8.45
6 Juho Risto 2008 Vanders +0.74 166 43.65 +9.13
7 Oliver Laitinen 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.57 165 43.67 +9.15
8 Adrian Banar 2008 Stadin Delfiinit +0.79 155 44.65 +10.13
9 Erik Lillandt 2008 Cetus Espoo 147 45.44 +10.92
10 Joel Wahlman 2008 Vanders +0.73 143 45.83 +11.31
11 Nico Jääskeläinen 2008 Simmis Wanda ry 140 46.18 +11.66
12 Kaapo Piironen 2008 Vanders +0.75 128 47.56 +13.04
13 Oskar Huotari 2008 Järvenpään Uintiklubi ry 126 47.82 +13.30
14 Elias Manskinen 2008 Heinolan Isku +0.90 115 49.35 +14.83
15 Semen Karhu 2008 Järvenpään Uintiklubi ry +0.80 109 50.09 +15.57
16 Lauri Csere 2008 Cetus Espoo +0.72 104 50.92 +16.40
17 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.90 93 52.79 +18.27
18 Marcus Lash 2008 Cetus Espoo 58 1:01.79 +27.27
- Saku Nyman 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.82 DSQ SW6.2
Event official at: 1.2.2020 10:04:06
Event 2, 50m Selkäuinti Pojat 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.68 367 33.51
2 Leevi Pixa 2007 Helsingfors Simsällskap +0.72 359 33.75 +0.24
3 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.70 266 37.31 +3.80
4 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.79 248 38.16 +4.65
5 Jaakko Karppinen 2007 ORCA Helsinki +0.72 238 38.68 +5.17
6 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo +0.60 227 39.29 +5.78
7 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo +0.64 208 40.47 +6.96
8 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo +0.70 203 40.78 +7.27
9 Julius Laitinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.86 201 40.96 +7.45
10 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.68 193 41.49 +7.98
11 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.78 183 42.20 +8.69
12 Oka Silventoinen 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.65 175 42.88 +9.37
13 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo +0.65 172 43.08 +9.57
14 Noah El-Nagdy 2007 Cetus Espoo +0.77 170 43.29 +9.78
15 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo +0.68 168 43.42 +9.91
16 Elmeri Lajolinna 2007 Cetus Espoo +0.65 167 43.53 +10.02
17 Aapeli Fahlur 2007 Cetus Espoo +0.83 158 44.39 +10.88
18 Felix Enqvist 2007 Simmis Wanda ry +0.73 152 44.95 +11.44
19 Akseli Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.79 151 45.06 +11.55
20 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo +0.54 149 45.27 +11.76
21 Peik Pasanen 2007 Vanders +0.62 143 45.86 +12.35
22 Eskil Ehnholm 2007 Simmis Grani +0.95 139 46.30 +12.79
23 Kaspar Ragnar Markus Varik 2007 Gladius Kirkkonummi +0.84 132 47.11 +13.60
24 Vladimir Chubiev 2007 Simmis Wanda ry 124 48.11 +14.60
25 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo +0.74 118 48.80 +15.29
26 Henri Varsamäki 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimari +0.74 116 49.07 +15.56
27 Mikael Kulay 2007 Cetus Espoo +0.80 111 49.91 +16.40
28 Eetu Lahtinen 2007 Gladius Kirkkonummi 107 50.52 +17.01
29 Vertti Stenfors 2007 Simmis Grani +0.74 101 51.38 +17.87
30 Aatu Airaksinen 2007 Simmis Wanda ry 101 51.44 +17.93
30 Emil Kokki 2007 Simmis Wanda ry 101 51.44 +17.93
32 Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo +0.81 60 1:01.06 +27.55
- Kasper Valkeeniemi 2007 Cetus Espoo DSQ SW6.5
- Aaro Ala-Hemmilä 2007 Cetus Espoo +0.82 DSQ SW6.5
Event official at: 1.2.2020 10:04:06
2020-02-01 10:06:05 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner