2020-05-31   19:04:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP 3 Vapaauinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 3 Vapaauinti
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 12, 2020 to Jan 12, 2020
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 10 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.65 1:25.20
50m: 40.19
100m: 1:25.20
(45.01)
2 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.64 1:31.41 +6.21
50m: 42.26
100m: 1:31.41
(49.15)
3 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo +0.81 1:32.53 +7.33
50m: 43.06
100m: 1:32.53
(49.47)
4 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo 1:34.50 +9.30
50m: 44.90
100m: 1:34.50
(49.60)
5 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.85 1:36.08 +10.88
50m: 43.88
100m: 1:36.08
(52.20)
6 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.87 1:36.74 +11.54
50m: 45.86
100m: 1:36.74
(50.88)
7 Ran yu 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.85 1:39.05 +13.85
50m: 44.24
100m: 1:39.05
(54.81)
8 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.94 1:43.38 +18.18
50m: 47.57
100m: 1:43.38
(55.81)
9 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo 1:44.22 +19.02
50m: 48.93
100m: 1:44.22
(55.29)
10 Seera Kanerva 2010 Cetus Espoo +0.62 1:48.49 +23.29
50m: 50.41
100m: 1:48.49
(58.08)
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo +0.42 1:13.36
50m: 34.62
100m: 1:13.36
(38.74)
2 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo 1:19.94 +6.58
50m: 38.48
100m: 1:19.94
(41.46)
3 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.86 1:21.27 +7.91
50m: 39.14
100m: 1:21.27
(42.13)
4 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.83 1:21.35 +7.99
50m: 39.08
100m: 1:21.35
(42.27)
5 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.76 1:24.10 +10.74
50m: 40.52
100m: 1:24.10
(43.58)
6 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo 1:27.07 +13.71
50m: 40.88
100m: 1:27.07
(46.19)
7 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.82 1:28.59 +15.23
50m: 41.87
100m: 1:28.59
(46.72)
8 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.93 1:31.44 +18.08
50m: 43.30
100m: 1:31.44
(48.14)
9 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.78 1:32.27 +18.91
50m: 42.76
100m: 1:32.27
(49.51)
10 Elsaliisa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.82 1:37.26 +23.90
50m: 44.26
100m: 1:37.26
(53.00)
11 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.80 1:37.54 +24.18
50m: 45.87
100m: 1:37.54
(51.67)
12 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.83 1:39.10 +25.74
50m: 45.26
100m: 1:39.10
(53.84)
13 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.80 1:40.27 +26.91
50m: 45.99
100m: 1:40.27
(54.28)
14 Almaleena Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.96 1:47.03 +33.67
50m: 51.19
100m: 1:47.03
(55.84)
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo 1:08.72
50m: 32.73
100m: 1:08.72
(35.99)
2 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo 1:11.70 +2.98
50m: 33.25
100m: 1:11.70
(38.45)
3 Jade Brelo 2008 Cetus Espoo +0.90 1:18.75 +10.03
50m: 37.35
100m: 1:18.75
(41.40)
4 Riinu Hotulainen 2008 Cetus Espoo +0.76 1:18.94 +10.22
50m: 37.02
100m: 1:18.94
(41.92)
5 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.93 1:19.49 +10.77
50m: 36.34
100m: 1:19.49
(43.15)
6 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.76 1:20.13 +11.41
50m: 37.58
100m: 1:20.13
(42.55)
7 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.83 1:20.31 +11.59
50m: 38.14
100m: 1:20.31
(42.17)
8 Erika Lilja 2008 Cetus Espoo +0.81 1:20.59 +11.87
50m: 39.03
100m: 1:20.59
(41.56)
9 Jenna Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.91 1:21.40 +12.68
50m: 38.67
100m: 1:21.40
(42.73)
10 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo +0.82 1:21.95 +13.23
50m: 39.72
100m: 1:21.95
(42.23)
11 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.90 1:24.50 +15.78
50m: 39.34
100m: 1:24.50
(45.16)
12 Fanni Laakkio 2008 Cetus Espoo +0.57 1:26.05 +17.33
50m: 38.63
100m: 1:26.05
(47.42)
13 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.94 1:26.79 +18.07
50m: 42.34
100m: 1:26.79
(44.45)
14 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.77 1:27.50 +18.78
50m: 41.13
100m: 1:27.50
(46.37)
15 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.72 1:28.30 +19.58
50m: 40.61
100m: 1:28.30
(47.69)
16 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.67 1:28.86 +20.14
50m: 41.57
100m: 1:28.86
(47.29)
17 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo +0.71 1:31.05 +22.33
50m: 41.65
100m: 1:31.05
(49.40)
18 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.74 1:31.28 +22.56
50m: 41.76
100m: 1:31.28
(49.52)
19 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.81 1:32.10 +23.38
50m: 43.07
100m: 1:32.10
(49.03)
20 Adela Sundberg 2008 Cetus Espoo +0.80 1:32.68 +23.96
50m: 45.65
100m: 1:32.68
(47.03)
21 Sofia Lausala 2008 Cetus Espoo +0.96 1:33.29 +24.57
50m: 42.74
100m: 1:33.29
(50.55)
22 Helena Kujamo 2008 Cetus Espoo +0.86 1:33.79 +25.07
50m: 45.54
100m: 1:33.79
(48.25)
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.77 1:05.37
50m: 30.49
100m: 1:05.37
(34.88)
2 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.63 1:07.30 +1.93
50m: 31.49
100m: 1:07.30
(35.81)
3 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.82 1:08.41 +3.04
50m: 32.33
100m: 1:08.41
(36.08)
4 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.79 1:09.39 +4.02
50m: 33.31
100m: 1:09.39
(36.08)
5 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo 1:13.53 +8.16
50m: 34.15
100m: 1:13.53
(39.38)
6 Anjelica Sood 2007 Cetus Espoo +0.69 1:26.69 +21.32
50m: 40.97
100m: 1:26.69
(45.72)
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.78 1:00.14
50m: 29.11
100m: 1:00.14
(31.03)
2 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo 1:03.34 +3.20
50m: 30.17
100m: 1:03.34
(33.17)
3 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.76 1:06.33 +6.19
50m: 32.10
100m: 1:06.33
(34.23)
4 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.68 1:07.07 +6.93
50m: 32.14
100m: 1:07.07
(34.93)
5 Malla Kostiainen 2006 Cetus Espoo +0.69 1:09.65 +9.51
50m: 33.26
100m: 1:09.65
(36.39)
6 Isla Kalteinen 2006 Cetus Espoo +0.84 1:12.25 +12.11
50m: 34.09
100m: 1:12.25
(38.16)
7 Vivian Vesa 2006 Cetus Espoo +0.79 1:14.89 +14.75
50m: 37.20
100m: 1:14.89
(37.69)
- Ella Kalliokari 2006 Cetus Espoo DNS
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.70 58.46
50m: 28.35
100m: 58.46
(30.11)
2 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.56 1:02.81 +4.35
50m: 29.77
100m: 1:02.81
(33.04)
3 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo +0.71 1:04.76 +6.30
50m: 31.39
100m: 1:04.76
(33.37)
4 Anna Hakkarainen 2005 Cetus Espoo +0.74 1:04.77 +6.31
50m: 30.87
100m: 1:04.77
(33.90)
5 Sofia Rinne 2005 Cetus Espoo +0.69 1:05.27 +6.81
50m: 31.56
100m: 1:05.27
(33.71)
6 Nea Hollström 2005 Cetus Espoo +0.85 1:11.92 +13.46
50m: 34.87
100m: 1:11.92
(37.05)
7 Taru Lax 2005 Cetus Espoo +0.77 1:12.81 +14.35
50m: 34.06
100m: 1:12.81
(38.75)
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 16-17 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Janita Severinkangas 2004 Cetus Espoo +0.74 1:03.22
50m: 30.18
100m: 1:03.22
(33.04)
2 Julia Peltola 2003 Cetus Espoo +0.71 1:05.69 +2.47
50m: 31.57
100m: 1:05.69
(34.12)
3 Delia Aho 2003 Cetus Espoo +0.75 1:06.36 +3.14
50m: 31.69
100m: 1:06.36
(34.67)
4 Beáta Koroknay-Pál 2004 Cetus Espoo +0.87 1:07.44 +4.22
50m: 33.04
100m: 1:07.44
(34.40)
5 Katarina Kobycheva 2004 Cetus Espoo +0.74 1:13.15 +9.93
50m: 34.08
100m: 1:13.15
(39.07)
6 Heidi Työppönen 2004 Cetus Espoo +0.85 1:16.13 +12.91
50m: 37.38
100m: 1:16.13
(38.75)
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
Event 8, 100m Vapaauinti Naiset 18-100 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Lyydia Kalenius 2000 Cetus Espoo +0.73 58.46
50m: 28.24
100m: 58.46
(30.22)
2 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.76 1:02.64 +4.18
50m: 29.89
100m: 1:02.64
(32.75)
3 Jonna Vasara 2002 Cetus Espoo +0.84 1:03.06 +4.60
50m: 30.18
100m: 1:03.06
(32.88)
4 Nelli Ohvo 2001 Cetus Espoo +0.78 1:03.20 +4.74
50m: 30.49
100m: 1:03.20
(32.71)
5 Anni Savolainen 2002 Cetus Espoo +0.70 1:03.41 +4.95
50m: 30.79
100m: 1:03.41
(32.62)
Event official at: 12.1.2020 19:51:26
2020-01-12 19:51:54 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner