2020-05-31   17:34:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP 3 Vapaauinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 3 Vapaauinti
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 12, 2020 to Jan 12, 2020
Event 5, 200m Vapaauinti Miehet 14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Risto Kallström 2006 Cetus Espoo +0.73 2:06.78
50m: 27.85
100m: 59.45
(31.60)
150m: 1:32.92
(33.47)
200m: 2:06.78
(33.86)
2 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.71 2:08.51 +1.73
50m: 29.52
100m: 1:02.62
(33.10)
150m: 1:36.26
(33.64)
200m: 2:08.51
(32.25)
3 Tomi Silander 2006 Cetus Espoo +0.75 2:12.59 +5.81
50m: 31.06
100m: 1:05.09
(34.03)
150m: 1:39.42
(34.33)
200m: 2:12.59
(33.17)
4 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo +0.73 2:20.47 +13.69
50m: 32.97
100m: 1:08.38
(35.41)
150m: 1:44.02
(35.64)
200m: 2:20.47
(36.45)
5 Aarne Laurila 2006 Cetus Espoo +0.75 2:22.78 +16.00
50m: 33.44
100m: 1:10.52
(37.08)
150m: 1:47.25
(36.73)
200m: 2:22.78
(35.53)
6 Henrik Rokityanskiy 2006 Cetus Espoo +0.66 2:27.04 +20.26
50m: 33.29
100m: 1:10.00
(36.71)
150m: 1:48.78
(38.78)
200m: 2:27.04
(38.26)
7 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo +0.70 2:31.20 +24.42
50m: 33.19
100m: 1:11.59
(38.40)
150m: 1:51.60
(40.01)
200m: 2:31.20
(39.60)
8 Leo Heinola 2006 Cetus Espoo +0.69 2:38.33 +31.55
50m: 35.75
100m: 1:16.64
(40.89)
150m: 1:58.91
(42.27)
200m: 2:38.33
(39.42)
9 Anton Eino Mikael Ahonen 2006 Cetus Espoo +0.70 2:38.60 +31.82
50m: 35.39
100m: 1:16.09
(40.70)
150m: 1:58.02
(41.93)
200m: 2:38.60
(40.58)
10 Niilo Harja 2006 Cetus Espoo +0.82 2:56.41 +49.63
50m: 38.22
100m: 1:23.42
(45.20)
150m: 2:10.45
(47.03)
200m: 2:56.41
(45.96)
Event official at: 12.1.2020 18:54:25
Event 5, 200m Vapaauinti Miehet 15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nikolas Pietilä 2005 Cetus Espoo +0.72 2:20.10
50m: 30.75
100m: 1:05.64
(34.89)
150m: 1:42.58
(36.94)
200m: 2:20.10
(37.52)
2 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo +0.67 2:24.14 +4.04
50m: 33.46
100m: 1:11.02
(37.56)
150m: 1:48.56
(37.54)
200m: 2:24.14
(35.58)
3 Totte Teittinen 2005 Cetus Espoo +0.81 2:43.99 +23.89
50m: 35.64
100m: 1:16.94
(41.30)
150m: 2:00.92
(43.98)
200m: 2:43.99
(43.07)
4 Artem Haikara 2005 Cetus Espoo +0.45 2:59.46 +39.36
50m: 36.83
100m: 1:22.86
(46.03)
150m: 2:12.06
(49.20)
200m: 2:59.46
(47.40)
Event official at: 12.1.2020 18:54:25
Event 5, 200m Vapaauinti Miehet 16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo +0.77 2:05.17
50m: 28.76
100m: 1:00.02
(31.26)
150m: 1:32.46
(32.44)
200m: 2:05.17
(32.71)
2 Viktor Asklöf 2004 Cetus Espoo 2:08.18 +3.01
50m: 29.71
100m: 1:02.30
(32.59)
150m: 1:35.58
(33.28)
200m: 2:08.18
(32.60)
Event official at: 12.1.2020 18:54:25
Event 5, 200m Vapaauinti Miehet 17-18 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Niklas Hatakka 2003 Cetus Espoo +0.67 1:58.31
50m: 27.85
100m: 58.32
(30.47)
150m: 1:28.62
(30.30)
200m: 1:58.31
(29.69)
2 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo +0.65 1:58.64 +0.33
50m: 27.55
100m: 57.72
(30.17)
150m: 1:28.46
(30.74)
200m: 1:58.64
(30.18)
Event official at: 12.1.2020 18:54:25
Event 5, 200m Vapaauinti Miehet 19-100 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Anton Nuottajärvi 2000 Cetus Espoo +0.77 2:00.84
50m: 27.33
100m: 58.07
(30.74)
150m: 1:29.75
(31.68)
200m: 2:00.84
(31.09)
Event official at: 12.1.2020 18:54:25
2020-01-12 18:55:35 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner