2020-05-31   02:18:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Manse Cup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: joulu 14, 2019 to joulu 14, 2019
Event 6, 200m Sekauinti Naiset 10-11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Janna Saloniemi 2009 TaTu Tampere +0.82 3:02.84
50m: 41.47
100m: 1:30.75
(49.28)
150m: 2:20.50
(49.75)
200m: 3:02.84
(42.34)
2 Rebecca Mäkinen 2008 Uinti Tampere +0.74 3:03.13 +0.29
50m: 42.67
100m: 1:27.84
(45.17)
150m: 2:22.14
(54.30)
200m: 3:03.13
(40.99)
3 Selma Ala-Karvia 2008 Uinti Tampere +0.55 3:13.76 +10.92
50m: 44.93
100m: 1:32.92
(47.99)
150m: 2:27.83
(54.91)
200m: 3:13.76
(45.93)
4 Nella Kuivanen 2008 Uinti Tampere +0.64 3:14.01 +11.17
50m: 44.06
100m: 1:33.59
(49.53)
150m: 2:30.85
(57.26)
200m: 3:14.01
(43.16)
5 Meea Kinnunen 2009 Uinti Tampere +1.06 3:17.24 +14.40
50m: 42.43
100m: 1:34.61
(52.18)
150m: 2:32.53
(57.92)
200m: 3:17.24
(44.71)
6 Hanna Zautasvili 2008 Uinti Tampere +0.60 3:20.12 +17.28
50m: 43.41
100m: 1:35.08
(51.67)
150m: 2:34.83
(59.75)
200m: 3:20.12
(45.29)
7 Ameli Pitrè 2008 Uinti Tampere +0.70 3:20.21 +17.37
50m: 46.63
100m: 1:40.21
(53.58)
150m: 2:32.18
(51.97)
200m: 3:20.21
(48.03)
8 Veera Linna 2009 Uinti Tampere +0.75 3:23.69 +20.85
50m: 47.56
100m: 1:39.90
(52.34)
150m: 2:37.37
(57.47)
200m: 3:23.69
(46.32)
9 Alissa Silfver 2008 Uinti Tampere +0.86 3:27.14 +24.30
50m: 45.46
100m: 1:39.36
(53.90)
150m: 2:40.41
(1:01.05)
200m: 3:27.14
(46.73)
10 nelli savisto 2009 Uinti Tampere +0.86 3:28.00 +25.16
50m: 46.35
100m: 1:38.86
(52.51)
150m: 2:41.43
(1:02.57)
200m: 3:28.00
(46.57)
11 Emmi Jokinen 2008 Uinti Tampere +0.68 3:30.55 +27.71
50m: 46.81
100m: 1:40.28
(53.47)
150m: 2:40.57
(1:00.29)
200m: 3:30.55
(49.98)
12 Pinja Metsäpelto 2008 Uinti Tampere +0.85 3:43.52 +40.68
50m: 53.04
100m: 1:51.01
(57.97)
150m: 2:53.43
(1:02.42)
200m: 3:43.52
(50.09)
13 Aljean Kippola 2009 Uinti Tampere +0.78 3:44.92 +42.08
50m: 50.98
100m: 1:52.47
(1:01.49)
150m: 2:50.21
(57.74)
200m: 3:44.92
(54.71)
14 Olivia Gadd 2008 Uinti Tampere 3:45.61 +42.77
50m: 53.03
100m: 1:49.90
(56.87)
150m: 2:53.60
(1:03.70)
200m: 3:45.61
(52.01)
15 Iina Mäensivu 2008 Uinti Tampere 3:48.09 +45.25
50m: 52.52
100m: 1:52.01
(59.49)
150m: 2:53.82
(1:01.81)
200m: 3:48.09
(54.27)
16 Sini Ylipelkonen 2008 Uinti Tampere +0.95 3:56.03 +53.19
50m: 55.98
100m: 1:58.72
(1:02.74)
150m: 3:05.24
(1:06.52)
200m: 3:56.03
(50.79)
17 Eveliina Päivärinta 2008 Uinti Tampere +0.71 4:06.51 +1:03.67
50m: 59.75
100m: 2:02.56
(1:02.81)
150m: 3:08.72
(1:06.16)
200m: 4:06.51
(57.79)
Event official at: 14.12.2019 15.10.15
Event 6, 200m Sekauinti Naiset 12 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Grenarlyn Kippola 2007 Uinti Tampere +0.89 3:36.47
50m: 47.23
100m: 1:41.24
(54.01)
150m: 2:43.46
(1:02.22)
200m: 3:36.47
(53.01)
Event official at: 14.12.2019 15.10.15
2019-12-14 15.11.04 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner